‘آمار’ یک نشاط هیجان انگیز می گوید: Garry BH است که به سرعت تبدیل شدن به رفتن به ویرایشگر برای پلیسی در Telugu cinema

در این زمان آن نیست یک مهندس که به تغییر به یک حرفه ای در فیلم آن را به یک دندانپزشک. ویرایشگر گری GH تحسین از ویساکاپاتنام. او در زمان عکاسی قبل از پیوستن به Kshanam تیم به عنوان دستیار کارگردان و سپس سردبیر.

فیلم جدید خود است ضربهآزاد در این هفته. این ستاره Vishwak سن و روحانی شارما است و کارگردان تازه وارد Laura Kolanu و تولید شده توسط بازیگر نانی و سبک Prashanti Tipirneni.

او هیچوقت به یک مدرسه فیلم اما نویسنده Abburi راوی مربی او در روایت سبک و دیدگاه تماشای فیلم و Adivi Sesh نظارت و Sai Kiran Adivi را تشویق به او کمک کرد تا به تجزیه و تحلیل فنی از ویرایش. کار خود را کردم متوجه شدم از طریق Kshanamو به زودی او ارائه می دهد به کار در فیلم هایی مانند Goodachari و نیوجرسی; Garry ویرایش شده بیش از 20 فیلم در چهار سال گذشته است.

Vishwak Sen in the thriller ‘HIT’

Vishwak Sen در تریلر ‘آمار’ | عکس های اعتباری: توسط آرایش

نیست او که بعنوان یک ویرایشگر برای پلیسی فقط به عنوان Sricharan Pakala است که امضا به عنوان یک آهنگساز موسیقی برای همان نوع? “من آخرین فیلم بود Aswathama و در حال حاضر وجود آمار بالا آمدن است. Mallik Ram, فیلم و Artur starrer بعدی من است. Sricharan و من مشغول به کار با هم برای 14 فیلم. احتمالا بله اما این دو فیلم اشاره کردم — رام-com و عشق و داستان — کمک خواهد کرد که شکستن این تصویر می گوید:” Garry.

درخواست Garry اگر او نمی از دست دادن چشم انداز به عنوان سردبیران گاهی اوقات فراموش ویرایش آنلاین از یک روز و چگونه او در برخورد با مدیران که اجازه نمی دهد برخی از صحنه های به خرد کردن? در زمان خواندن یا شنیدن اسکریپت, او می گوید: ویرایشگر تصویر روشن و اعتقاد راسخ در مورد بخش های خاصی از این فیلم و می داند چه چیزی را باید حفظ کرد. تاکید باید بر بهبود گراف [از داستان یا شخصیت].

گری به ما می دهد بینش به اشتراک گذاشته شده توسط: سردبیر Sreekar پراساد “زمانی که من در حال ویرایش برای قاضی, Sreekar پراساد به من گفت که پس از نوشتن فیلمنامه مدیر مانی راتناما را صرف حداقل یک ماه بحث در مورد آن را با ویرایشگر. قبل از شلیک آنها را ویرایش کل اسکریپت و به عنوان یک نتیجه وجود دارد نمی توان فیلم های غیر ضروری. Sreekar پراساد هنوز هم اسکریپت ویرایش با مانی راتناما. من سعی کردم درخواست مردمی, اما آن را هرگز مشغول به کار در اینجا.” Garry توضیح می دهد که در بسیاری از فیلم های هندی, ویراستاران در حال طناب در سختی 15 روز قبل از تیراندازی آغاز و هیچ وقت برای بحث قبل: “ما می توانیم صرفه جویی در پول برای تولید اگر ما فراموش اسکریپت ویرایش اما مدیران شلیک آنقدر به این دلیل که آنها خود را دوست دارم اسکریپت. خالق نیست دیدن این فیلم را از مخاطب را از نقطه نظر و نیز وجود دارد بسیاری عمومی معادلات. آنها را تحت محدودیت به این دلیل که قهرمانان خاصی شوق و آنها نیاز به نگه داشتن تجارت در ذهن است. اغلب گفته است که یک فیلم ساخته شده است و یا slayed در ویرایش جدول. یک فیلم بد ساخته شده می تواند به یک آمار و یک فیلم بزرگ کشته می شود توسط یک ویرایشگر.”

Adivi Sesh in ‘Goodachari’

ویرایش underrated کرافت و فقط در سال های اخیر سردبیران را آغاز کرده اند که گرفتن سهم خود را از به رسمیت شناختن.

Garry متحده وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع است که یک فیلم را در مدت گذشته باید تنها 2 ساعت و 15 دقیقه. او با ذکر یک مثال از Arjun ردی بود که سه ساعت و هنوز موفق به نگه داشتن مخاطب رو. “آنچه مهم است این است که برای انتقال درست احساسات و حفظ منافع. سردبیران تماشای یک فیلم به عنوان یک مخاطب فکر می کنم آنها را دوست دارم و, ویرایش,” او می گوید.

آزادی است که یک ویرایشگر می شود بستگی به مدیر. گری در بخشی خود را تا به حال سهم خود را از بحث و گفتگو می یابد و وسط زمین. چگونه او ویرایش هیجان انگیز? او سهام “نمودار هیجان انگیز نهفته است که چگونه تعلیق ساخته شده است و پرده برداری کرد. در هر زمانی باید وجود داشته باشد یک نقطه بالا برای نگه داشتن مخاطب درگیر است. فاصله بر اساس اول و دوم و سوم اعمال این فیلم است. نمودار تغییرات بر اساس زودگذر بهره و بهره صحنه می تواند تولید کند.”

Garry توضیح می دهد که هیجان از انواع مختلف هستند — آموزنده ترسناک یا اکشن. Goodachari هیجان انگیز عمل است. آمار آموزنده, هیجان انگیز.

صحبت کردن در مورد مدیر Laura, Garry است که همه ستایش و می گوید که تا به حال بسیار زیاد وضوح و هر ژست بازیگران, نوشته شده در اسکریپت. دقیقه جزئیات باعث می شود ویرایش آسان تر است. “سرعت و هیجانی از این فیلم به چالش کشیدن. آن را تا به حال به تنگ و آوردن” او توضیح می دهد. ضربه دارای نشاط اما غیر خطی فیلمنامه و garry’s کار به اطمینان حاصل شود که آن را می رسد مخاطبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>