تیم های هاکی به بازی های المپیک به تعویق افتادن در گام

اخبار بازی های المپیک توکیو’ تعویق افتادن است و در عین حال غرق در اما هند هاکی کاپیتان Manpreet سینگ و Rani Rampal اعتماد به نفس است که آنها را از ناامیدی در گشاد گشاد راه رفتن در حالی که کار سخت برای یک بعدی سال است.

“ما فقط به پایان رسید و روز را شب جلسه که رئیس مربی گراهام رید به ما اطلاع در مورد به تعویق افتادن بازی های المپیک” Manpreet گفت.

هنوز غرق در

“من فکر می کنم این خبر هنوز غرق در ما. ما از نظر ذهنی آماده سازی خود برای اولین بازی ما در 25 ژوئیه پس از ناامیدی است که قطعا وجود دارد اما مهم این است که ما در حال حاضر در مثبت نگاه,” او اضافه شده است.

هندی مردان و زنان تیم را شکل داده اند تا به خوبی در طول این دوره از سال گذشته برنده مسابقات بزرگ مانند FIH سریes نهایی و المپیک مقدماتی در مقابل تماشاگران در ماه نوامبر سال گذشته است.

خوب شروع

تیم مردان ساخته شده خوب شروع فصل در این سال با فوق العاده تفرج در لیگ برتر در حالی که تیم زنان دامن زده شد و پس از آن تور نیوزیلند در اوایل این سال است.

“هر چند در جایی در پشت ذهن ما پیش بینی این می تواند اتفاق می افتد با توجه به تاثیر COVID-19 ساخته شده است در سراسر جهان, ما هرگز اجازه آن بر ما آموزش و یا شدت مورد نیاز در هر جلسه” Manpreet گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید