‘هالیوود’ نقد و بررسی: اکثر gorgeously-shot اما تزلزل در داستان آن است که در تلاش برای فروش

چه خوب به دنبال نشان دادن این است! طلا از عصر طلایی هالیوود کت هر قاب نشان می دهد. هالیوود می رود که بزرگ موسیقی پرنیان و هر یک از آن 58 آهنگ از Perry Como را ‘گرفتن یک ستاره در حال سقوط’ و فرد آستر را “ما در پول’ به موسیقی جاز ملکه الا فیتزجرالد ‘به زندگی برخی از Rain Must Fall’ فرانک سیناترا را به عنوان زمان می رود توسط’ و دوریس روز “فقط تصور کنید’ کمک به یک دختر دوست داشتنی و لذیذ موسیقی متن فیلم.

متاسفانه نمایش است که به معنی آن را به عنوان زیبا است. بر خلاف می گویند رومن پولانسکی را Chinatown (1974) و یا کورتیس هانسون L. A. Confidential (19970 که میدرخشید خیره کننده نور در این تیره کوچک از زرق و برق شهر هالیوود با استفاده از زرق و برق و طلا صرفا به اضافه کردن لهستانی به جای نازک داستان. هالیوود ارائه شده است به عنوان یک رویا; طرفداران جان سخت را در حسرت کامل, هالیوود است که به زیبایی شکست هر مانع از کلاس رنگ و جنس است.

با آن جایگزین جدول سری به نظر می رسد که بیشتر مشترک با کوئنتین تارانتینو عشق-نامه به پایان عصر طلایی Once Upon a Time in Hollywood (2019). که در آن Once Upon a Time in Hollywood با تیز نوشتن ارائه که اکثر اغوا کننده از چه ifs هالیوود است که اجازه پایین توسط ضعیف نوشتن. تارانتینو قادر است ما را تعلیق ما ناباوری حتی دانستن شارون تیت وحشتناک پایان در حالی که هالیوود, حتی اگر به همان اندازه متا طول می کشد و بیننده را نشان می دهد — شما می دانید که شما در حال تماشای یک خوبی تولید نشان می دهد شما می توانید از طریق دود و آینه و سپس آن را تا به شما که آیا شما می خواهید برای رفتن همراه برای سوار شدن یا نه.

هالیوود

  • فصل: 1
  • قسمت ها: 7
  • زمان اجرا: 44 – 57 دقیقه
  • خالق: Ryan Murphy, Ian Brennan
  • بازیگران: David Corenswet دارن Criss لورا هاریر جو Mantello, Dylan McDermott, جیک چیدن جرمی پاپ Holland Taylor, Samara, Weaving, Jim Parsons, Patti LuPone

هالیوود به شرح زیر است دو تلاش بازیگران — جک کاستلو (David Corenswet) جنگ جهانی دوم دامپزشک و راک هادسن (جیک چیدن) به عنوان آنها سعی کنید به آن را در فیلم. وجود دسته از دیگران که به دنبال شکست بزرگ از جمله نیمه فیلیپینی, مدیر ریموند Ainsley (Darren Criss) او دختر سیاه بازیگر کامیل واشنگتن (لورا Harrier) و سیاه, گی, فیلمنامه مورچه کلمن (جرمی پاپ). همه چیز می آید با هم در طول ساخت یک بحث برانگیز فیلم مگبر اساس زندگی میخ Entwistle یک بازیگر است که می خواستم به آن را در هالیوود و خودکشی با پریدن از ‘H” در هالیوود ثبت نام وقتی که او نیست.

کامیل بازیگران به عنوان رهبری مخالف Castello, Ainsley هدایت از یک اسکریپت نوشته شده توسط کلمن. با آس Studios سر Ace آمبرگ (Rob Reiner) از عمل با یک حمله قلبی آن است که از چپ به همسرش, Avis (Patti LuPone) به greenlight مخاطره آمیز پروژه است.

هالیوود است ساخته شده بر روی یک داربست از حوادث واقعی و مردم است. 20 جوایز اسکار در نمایش نهایی قسمت یک ترکیب واقعی و تصور برندگان. George Cukor (Daniel London) بود شناخته شده برای وحشی استخر احزاب جدیدترین غرب (Dylan McDermott) بر اساس اسکاتی باورز عمل خود را در فاحشه خانه در خارج از یک ایستگاه گاز آنا ممکن است ونگ (میشل Krusiec) آیا از دست دادن نقش سرب در زمین خوب به یک بازیگر, هنری Willson (Jim Parsons) مورد آزار جنسی مشتریان خود و والت دیزنی ساخته شده یک فیلم در مورد مبارک ،

Fictionalised نسخه بازیگر نقش اول زن ویویان لی (کتی McGuinness), Hattie McDaniel (Queen Latifah) و تلولا Bankhead (Paget Brewster) نمایشنامه نویس Noël ترسو (بیلی بوید) و بانوی اول Eleanor Roosevelt (Harriet Sansom Harris) نقل مکان کردن از طریق براق و براق دالان های هالیوود.

نشان می دهد حرکت هموار روغن توسط lovely تولید و طراحی صدا و صالح اقدام است. اما آن را دچار تزلزل در داستان آن است که در تلاش برای فروش. دست و پا چلفتی نوشتن میکشد شما راحت پیله اندود شده با پر زرق و برق هالیوود به چهره جهانی است که زمین را متوقف کند با تشکر وحشی, remorseless ویروس. که هالیوود بزرگترین جنایت — نشان ما یک بدیهی است که غیر واقعی جهان آن را می سازد ما با سکوت و صدای ناهنجار و خشن از انزوا.

هالیوود در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>