“خانه بازی” نقد و بررسی: Netflix بکشد بیرون رینگ به جهان عجیب ترین ورزش

آیا شما می دانید وجود دارد در فلورانس ایتالیا که نه بالغ و یا تکامل یافته پس از آن در قرون وسطی ریشه?

هر یک از شرکت کنندگان Storico ورزشی است که آثار منشاء آن به محاصره فلورانس می تواند قرار داده Brock Lesnar به شرم. مردان شبیه به خدایان یونانی متولد در فلورانس. برای آنها هیچ آسیب خیلی جدی و بدون درد غیر قابل تحمل است. آنها پا زدن و پانچ تا یک فک شکسته است و یا اگر شما بر این باورند که فلورانس افسانه تخم چشم میآید به دست یکی.

انگیزه در Storico است به outscore حریف خود را تیم یک کمی مانند فوتبال اما در یک محیط به دور از آنچه که شما تصور کنید. و جایزه? یک گاو است.

عجیب و غریب ورزشی سنت مانند Storico تمرکز جدید Netflix مجموعه مستند خانه بازی. بازیگر بریتانیایی علامت قوی روایت هشت قسمت سری (تقریبا. 25-30 دقیقه طولانی) می دهد که یک سطح-سطح آشنایی با این “ورزش” و میراث فرهنگی است که مردم مزه آنها.

A still from ‘Home Game’

هنوز هم از “خانه بازی” | عکس های اعتباری: Netflix

برخی از این سنت های ورزشی تاریخ 5000 سال به ما گفته شده بود Kok Buru در قرقیزستان در حالی که برخی از آنها بیشتر های اخیر مانند تگزاس غلتک دربی که در سال 2001 تاسیس شد. همه آنها مساوی دیوانه ،

در حد همان راه این ورزش نیز قصه از استقامت و فرهنگ و تاریخ است. برای برخی از, مانند, دربی غلتک, دختران ورزش خود را رهایی بخش است فضایی که در آن آنها به طور رایگان از قضاوت و superwomen که آنها (همه از آنها می تواند یک معنی پانچ). برای دیگران مانند freediving ‘امام’ از فیلیپین, آن است که یک فرصت برای الهام بخشیدن به خود و قبیله نجیب پیگیری از به رسمیت شناختن.

فیلمبرداری برجسته در خانه بازی ستارگان است. حتی چند میلیون پوند TV deals می تواند تضمین این نوع از فیلم ما را به دیدن در epsiodes Storico و Kok Buru. دریای عمیق فیلم در freediving قسمت محور در فیلیپین یکی دیگر از مثال های قابل توجه کار دوربین و طراحی صدا.

در عین حال انتخاب قسمت نیست که الهام بخش است. برای مثال این قسمت از گرفتن Fétiche یا افسون کشتی است که بسیار محبوب در جمهوری دموکراتیک کنگو. گرفتن Fétiche چیزی است که شما هنگامی که شما مخلوط WWE با مالایالام فیلم Trance. در اینجا وجود دارد این است که هیچ یک از Undertaker یا Boogey Man. تقریبا هر کشتی گیر در حلقه ادعا می کند به باور و یا مهار قدرت از افسون سحر و جادو را به نفع خود بازی.

A stil from ‘Home Game’

یک stil از “خانه بازی” | عکس های اعتباری: Netflix

اما داستان از مردان و زنان درگیر در گرفتن Fétiche را برای داستان فوق العاده. مانند Guyga که کشتی فقط او می تواند با قرار دادن غذا در بشقاب برای کودکان نه وابسته به او است. و یا چگونه گرفتن Fétiche سبب زنان در جمهوری دموکراتیک کنگو.

که بزرگترین نقطه ضعف در بازی اصلی. آن را فاقد گاز در داستان سرایی ، سری باقی می ماند محتوا تنها خراش سطح و معرفی این سنت های ورزشی به بیننده.

در حالی که بازی اصلی نیز مشتاق به خود fly-on-the-wall لحظات در طول سری فعل و انفعالات بین مردان و زنان در این ویدئوها به نظر نمی رسد آلی است. این می تواند عاملی برای مردم تفکر این سری است “binge-قادر’.

سطح-سطح ارائه همچنین بدان معنی است که تولید کنندگان محتوا لعاب بیش از مسائل — مانند در قسمت Pehlwani نشان می دهد که دو, دختران هندی, ساخت کلاس در کشتی کج, مسائل مانند طبقه و چگونه قاعدگی استفاده می شود به عنوان یک اجتماعی ابزار سرکوب علیه زنان به طور کلی در این است که هرگز مورد بحث قرار گرفت.

صفحه اصلی بازی ممکن است به شما ارائه در عمق پوشش ورزشی, فیلم های مستند به طور کلی شناخته شده است اما این نوع حق انتخاب در روز زمانی که شما فقط می خواهید برای منحرف شود و به مدت 30 دقیقه مشاهده (و آموزش) کاملا عجیب و غریب ورزشی سنت است که مردم قسم زندگی خود را.

صفحه اصلی بازی در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>