خانه-جدا شده از بيماران گفت: برای خرید کیت برای نظارت بر

خانه-جدا شده در بيماران Mysuru گفته شده برای خرید COVID-19 کیت از محلی فروشگاه های پزشکی برای نظارت بر سلامت خود را به دولت اعلام کرده است که آن را نمی خواهد به آنها ارائه کیت.

نزدیک به 300 بيمار شده بود خانه جدا شده و تعداد آنها به احتمال زیاد برای رفتن با جهش در موارد بیش از چند روز گذشته. بدون علامت بیماران و بیماران با علائم خفیف هستند خانه جدا شده و تخت در بیمارستان ها را کنار بگذارند و برای بیمارانی که وضعیت پزشکی نیاز به داشتن امکانات ويژه و نظارت مستمر.

به عنوان بسیاری از 30 فروشگاه های پزشکی شناخته شده بود در اینجا که در آن کیت هزینه ₹3,500 هر برای فروش در دسترس هستند.

هر کیت شامل یک oximeter پالس دیجیتال یک دماسنج, یکی, چهره, سپر, 14 N-95 ماسک, 14 جفت دستکش دست و 200 میلی لیتر از ضد عفونی کننده دست.

معاون کمیسر Abhiram G. Sankar گفت: کیت اجباری به عنوان بيماران قرار است برای نظارت بر خود را روزانه در طول جداسازی و گزارش به تله مانیتورینگ مرکز زمانی که آنها دریافت تماس های روزانه برای دانستن وضعیت.

در همین حال وزارت بهداشت و رفاه خانواده تولید شده در کانادا و انگلیسی به گسترش آگاهی در مورد مفهوم خانه جداسازی بیماران آلوده. 4 دقیقه ویدئو توضیح می دهد که دستورالعمل ها و دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد توسط بيماران تحت انزوا از جمله اختیار از استفاده از ماسک و دستکش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>