صفحه اصلی وزارت به لیست سیاه 800 Tablighi واعظان از اندونزی برای نقض قوانین ویزا

اتحادیه وزارت خانه خواهد blacklist حدود 800 واعظان از اندونزی که با ویزای توریستی و شرکت کننده در سه روز, مذهبی, کنفرانس در دهلی نو در این ماه است.

یک مقام ارشد دولت گفت هندو است که حدود 8000 نفر از سراسر کشور با حضور در یک گردهمایی در اوایل این ماه در مونی العلمی مرکز Banglewali مسجد مقر Tablighi Jamaat در Nizamuddin منطقه جنوب دهلی نو است.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

بسیاری از مردم از سراسر کشور که آزمایش مثبت برای COVID-19 تا به حال با حضور در کنفرانس و یا تماس از شرکت کنندگان در این همایش خبر داد.

هند و اندونزی را یک لیبرال ویزا تنظیم و اجازه می دهد توریستی ویزا در بدو ورود برای شهروندان است.

“آنها به اینجا آمدند ویزای توریستی اما در شرکت شد, مذهبی, همایش این است که تخلف از قوانین ویزا. ما در حال رفتن به لیست سیاه حدود 800 اندونزی واعظان به طوری که در آینده آنها قادر به ورود به کشور گفت: این مقام.

سازمان دیده بان | COVID-19: داس و don’ts از وزارت بهداشت

این مقام افزود که واعظان و سپس نقل مکان کرد و در دسته به Telangana, Bihar, اوتار پرادش آندرا پرادش Odisha و انجام جلسات گروه در مساجد و جلسات متعدد.

“حدود 50 درصد از COVID-19 موارد مثبت در Telangana مرتبط به جلسات برگزار شده توسط واعظان. حدود 350 نفر از Telangana نیز با حضور در این کنفرانس در دهلی نو گفت:” مقام. هفته گذشته 65 سال در سرینگر که با حضور در این کنفرانس در دهلی درگذشت پس از ابتلا به ویروس.

وقتی پرسیده شد که آیا واعظان نمی شد به نمایش در فرودگاه برای هر COVID-19 علائم این مقام گفت: “آنها وارد هند قبل از هشدار قرمز به صدا شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید