‘خانه’ نقد و بررسی فیلم: Kristen Stewart, Gurinder Chadha تیتر فریبنده گلچین مستند fillms

به عنوان ویروس همچنان به خشم در سراسر جهان است و ما باید برای آمدن به شرایط با حالت عادی می آید این موقع gem. 17 فیلم کوتاه ممکن است به نظر می رسد بسیاری با این حال عکس های شرح داری سرعت به عنوان یکی از دست داده است و در جهان از یک تخیل کودک یک نوجوان احساس وحشت و نگرانی و یا از راه دور هواپیماهای بدون سرنشین.

ایتالیایی-شیلی گلچین ویژگی های برخی از بهترین و شناخته شده سرایان ارائه چشم انداز خود را از قرنطینه زندگی است. Ladj Ly را Clichy-Montfermil امکانات وزوز را (Al Hassan Ly) هواپیماهای بدون سرنشین را مشاهده چشم از خیابان های خالی و خاموش صف در مونفرمی—بسیار متفاوت مونفرمی از Ly را Les Misérables.

پائولو سورنتینو را Voyage Au Bout De La Nuit است ملکه الیزابت دوم quarantining با پاپ فرانسیس. این دو به یکدیگر, رقص, معاشقه و حتی فرو بردن لاغر. هنگامی که پاپ می پرسد که ملکه برای خود فنجان چای ملکه می گوید: او نمی داند که چگونه به آن را به عنوان آن را همواره به ارمغان آورد به او. او دارای یک ظهور و تجلی عیسی گفت: “من و شما هستند و جز نمادها به همین دلیل است که ما نمی دانیم که چگونه به انجام هر کاری است.”

راشل موریسون آنهایی که خوش شانس است که یک تغزلی با تشکر از شما برای داشتن مواد غذایی روی میز و یک وسیله نقلیه برای رفتن به مکان های دور که در آن ویروس است رخ داد. موریسون که از دست مادرش به سرطان می گوید او نمی به یاد داشته باشید این بیماری به جای او به خاطر بالن داشتن دسر برای صبحانه و جادویی تخت است که می تواند مطرح شود تا در فشار یک دکمه. او امیدوار است او پنج پسر نیز به یاد داشته باشید چیزهای خوب در مورد قرنطینه.

کریستن استوارت جیرجیرکیک پرتره از یک زن مبتلا به بی خوابی مسحور. تنگ, از نزدیک, صادقانه ضبط استوارت کوله عبارات. و همه ما می تواند همدردی با “روز بعد از امشب که فردا است که به معنی چیز” و “من احساس می کنم در رویاهای من خواب هستند.”

Kristen Stewart in ‘Crickets’

کریستن استوارت در فیلم ” جیرجیرک

در آخرین تماس (Pablo Larraín) یک پیر مرد, تماس, دوست دختر سابق خود را از یک خانه سالمندان است. او اعتراف می کند که همیشه به محبت او و حتی نامگذاری دخترش پاملا پس از او. وقتی پاملا تماس خود را بلوف او می گوید پرستار برای اتصال او را به یکی دیگر از سابق. Larraín با استفاده از لمس نور به بحث از عشق و از دست دادن و در حال رشد است.

Rungano Nyoni را زن و شوهر انشعابات در حالی که در مستند LOL مانند یک تصویر دقیق از ما مستند تعاملات آن ترسناک است. به طور کامل تشکیل شده از متون این فیلم کوتاه می گوید داستان از یک زن و شوهر که تقسیم کردن و پشت هم.

Jacinta زیبا به عنوان یک دکمه و تلاش او برای حفظ خودش اشغال شده در قرنطینه هستند یابم در ناتالیا Beristáin را Espacios. اگر Jacinta antics شیرین, Sebastian Schipper را در کازینو نشان می دهد که ریشه از یک ذهن به عنوان یک مرد حملات تا دوستی خود را با توهم.

به عنوان یک پسر پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم در سمت چپ بر روی زمین, او شروع به فکر می کنم معنای زندگی در Naomi Kawase را آخرین پیام.

خانه

  • مدیران: Ladj Ly, Paolo Sorrentino, راشل موریسون Pablo Larraín, Rungano Nyoni ناتالیا Beristáin, Sebastian Schipper Naomi Kawase دیوید مکنزی, Maggie Gyllenhaal, Nadine Labaki خالد Mouzanar آنتونیو کامپوس, جانی, Ma, کریستن استوارت, Gurinder Chadha, Sebastián Lelio Ana Lily Amirpour
  • داستان: 17 مدیران ارائه پرتره صمیمی از این مستند با توجه به همه گیر جهانی
  • زمان اجرا: 4-11 دقیقه

Ferosa یک نوجوان در گلاسکو می گوید: “من فکر نمی کنم من آماده هستم به 16 و در عین حال” در دیوید مکنزی Ferosa. Maggie Gyllenhaal پنه لوپه ویژگی های شوم عظیم در جهان گذاشته زباله توسط یک ویروس. این گوینده رادیو را با صدای رباتیک می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از پیشامد به پروانه های بی ادبی توستر و ماهی پرنده.

چند سال بعد (اگر ما هنوز هم در اطراف هستند) ما می گویند ما به تماشای تولد یک ستاره در Nadine Labaki & خالد Mouzanar را Mayroun و اسب شاخدار. شات در یک واحد را Mayroun و اسب شاخدار, شرح زیر است Mayroun که وارد پدرش و improvises ماجراهای بسیاری با او اسباب بازی اسب شاخدار.

آنتونیو کامپوس’ ضمیمه یک فریزر داستان یک کودک پیدا کردن ناخودآگاه غریبه در ساحل. او به ارمغان آورد به خانه پدر و مادر کودک تعجب در مورد انسان که مراحل را به استخر صبح روز بعد تنها برای کودک برای پیدا کردن ناخودآگاه غریبه در ساحل دوباره. لرزیدن.

جانی کارشناسی ارشد در فیلم eponymous موسیقی یک فیلم برای او وجود ندارد و مادر در روز 50 قرنطینه که آن هم روز مادر است. او صحبت می کند از پوچی ارسال روز مادر مراسم تجلیل از رسانه های اجتماعی حتی به عنوان او شگفتی اگر او را از اتهام مشابه با تصویری. مامان پیراشکی, دستور العمل در پایان فیلم است که به راحتی مواد غذایی در بهترین حالت آن است.

این مستند توسط یک هدیه ای از زمان برای Gurinder Chadha به صرف با دوقلوها کومیکو و روناک یونسی. آن را نیز زمان غمگین برای خانواده از دست رفته و دعا برای زده جهان است. آن را مانند بکهام خم باعث می شود ظاهر مهمان در هدیه غیر منتظره.

در Sebastián Lelio را Algoritmoیک زن (Amalia Kassai) شگفتی که چرا مدیر می خواهد موسیقی در این مستند در حالی که یک دوچرخه سوار انفرادی دوچرخه در اطراف ترسناک خالی از سکنه خیابان های لس آنجلس در Ana Lily Amirpour را سوار آن. در صدای بیش از, Cate Blanchett, افزایش مربوط به سوال “آیا شما تعداد چیزهایی که از دست داده و یا شما حساب آنچه هنوز باقی مانده است.”

با حس خود را از ایجاد یک حس اجتماعی در انزوا در خانه است مناسب دارو برای مقابله با ماه “blursdays.”

خانه در حال حاضر در جریان Netflix

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>