هنگ کنگ شرکت های هواپیمایی گفت: در روز جمعه که از آن شده است مجبور به بریده بریده صدها شغل و بپرسید باقی مانده کارمندان را به مرخصی بدون حقوق به عنوان coronavirus شیوع ترکیبات مشکلات در حال حاضر در تلاش شرکت است.

اعلام این شهرستان را شماره دو حامل می آید روز پس از Cathay Pacific گفت: این خواسته همه آن 27,000 نیروی کار را به مدت سه هفته مرخصی بدون حقوق بین مارس و ژوئن به دلیل سقوط تقاضای ناشی از بحران بهداشت و درمان.

شیوع ویروس می آید فقط به عنوان شهر بود که در تلاش برای بازیابی از ماه از گاهی خشونت آمیز تظاهرات که کتک اقتصاد و سوخته کلیدی بخش گردشگری.

هنگ کنگ شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت که دقیق ورود و قرنطینه اقدامات اعمال شده توسط کشورهای مختلف در سراسر جهان بیشتر تحت تاثیر تقاضای سفر در شهر و این شرکت تا به حال به “اقدامات شدید” برای کاهش چالش ها.

این شرکت گفت: آن را اخراج 400 کارمند با بقیه خواسته شده را به مدت حداقل دو هفته بدون پرداخت مرخصی در هر ماه و یا کار سه روز در هفته از 17 فوریه تا پایان ماه ژوئن است.

“وجود نداشته است بیشتر به چالش کشیدن زمان در هنگ کنگ شرکت هواپیمایی’ تاریخچه همانطور که در حال حاضر” این شرکت گفت: در یک ایمیل بیانیه به خبرگزاری فرانسه.

“به عنوان عدم قطعیت بافندگی با تحول طبیعت از این مسئله جهانی ضعیف تقاضای سفر به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به فصل تابستان و ما نیاز به اقدام بیشتر به شناور باقی می ماند.”

این شرکت هواپیمایی که متعلق به تلاش چینی کنگلومرا HNA گروه است که به دنبال کاهش بار بدهی خود را.

در ماه نوامبر را اعلام کرد که این امر تاخیر در پرداخت حقوق و دستمزد برخی از کارکنان آن را به عنوان تلاش برای پیدا کردن پول, راه اندازی یک هشدار از تنظیم کننده که در آن مجوز ممکن است در معرض خطر. در حالی که آن را به نگه داشتن پرواز با تشکر از تزریق منابع مالی آن را همچنان به مبارزه است.

Coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته بیش قمری تعطیلات سال جدید است و در حال حاضر به کشته شدن بیش از 600 نفر در این کشور با حداقل 31,000 آلوده.

بحران دیده می شود تعدادی از دولتها در سراسر جهان و در آسیا بلوک پرواز از هنگ کنگ از جمله محبوب ترین مقصد تایوان و فیلیپین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی