هنگ کنگ خواسته تایوان مقامات علامت “یک چین” سند

تایوانی مقامات در هنگ کنگ گفته شده خود ویزا را تمدید نمی شود مگر اینکه آنها امضای یک سند حمایت پکن ادعای تایوان و تحت عنوان “یک چین” سیاست گفت: یک فرد با دانش مستقیم از این موضوع. این حرکت در می آید و پس از تایپه انتقاد جدید امنیتی قانون اعمال شده در هنگ کنگ توسط پکن و افتتاح یک دفتر در تایپه در این ماه برای کمک به افرادی که ممکن است بخواهید به ترک آسیایی مالی مرکز.

چند تایوانی مقامات در آن عملا هنگ کنگ کنسولگری بودند که با توجه به خود را تمدید ویزا خواسته شده توسط شهر دولت برای امضای این سند گفت: ارشد تایوان رسمی با آگاهی از این موضوع است.

این مقام گفت این حرکت بی سابقه بود و ارائه یک “غیر ضروری سیاسی مانع” برای تایپه-هنگ کنگ خبر داد.

“آنها نمی خواهند مسئله ویزا اگر ما همین حالا ثبت نام سند” این مقام گفت. “ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما برای دفاع از ما موضع.” هنگ کنگ مهاجرت بخش گفت: آن را نمی خواهد اظهار نظر در مورد فردی است اما افزود که این عمل مطابق با قوانین مربوطه و سیاست های خود هنگامی که از دست زدن به هر نرم افزار.

تایوان چین سرزمین اصلی سیاستگذاری امور شورا خواست هنگ کنگ به بازگشت به “موجود اجماع” برای حفظ حالت طبیعی مبادلات بین تایوان و هنگ کنگ است. “هنگ کنگ باید به دنبال توافق متقابل برای اطمینان از دفتر از دخالت سیاسی و نباید با ایجاد موانع غیر ضروری فراتر از این توافق نامه ،

منبع کاهش یافته است به می گویند که دقیقا چگونه بسیاری از تایوان مقامات خواسته شد به ثبت نام در این مقاله اما گفت: اقدام رئیس Kao Ming-tsun حال بازگشت به جزیره اواخر روز پنج شنبه پس از او حاضر به امضای این سند بر ویزای خود را تمدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>