هنگ کنگ امنیت ملی قانون: پنج حقایق کلیدی شما نیاز به دانستن

چین جنجال برانگیز قانون جدید در هنگ کنگ است که به پکن بی سابقه قضایی در مرکز مالی با صلاحیت بیش از موارد آزمایشات مخفی و بدون حضور هیئت منصفه و آژانس امنیت ملی.

قانون بود سریع ردیابی توسط پکن پس از نیمه مستقل شهرستان را لرزاند توسط ماه گسترده طرفدار دموکراسی تظاهرات سال گذشته است. حزب کمونیست مقامات در پکن را محکوم کرده اند معترضان به خشونت های خارجی-حمایت جدایی طلبان.

این قانون را به منظور بالا بردن سوالات جدی بیش از استقلال هنگ کنگ نظام حقوقی تضمین شده توسط آن مینی قانون اساسی و پیامدهای گستردهای بر زندگی در شهر 7.5 میلیون نفر است.

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد این قانون بحث برانگیز:

1) حداکثر حبس ابد

چهار دسته از جرم جنایی مشخص شده در این قانون عبارتند از: تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت فعالیت های تروریستی و تبانی با خارجی و نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است.

Riot police stand guard outside the Legislative Council in Hong Kong on May 27, 2020, ahead of a debate over a law that bans insulting China's national anthem

پلیس ضد شورش ایستاده گارد خارج از شورای قانونگذاری هنگ کنگ در مه 27 سال 2020 پیش از بحث بر سر یک قانون است که ممنوعیت توهین به سرود ملی چین | عکس های اعتباری: AFP

منجر عاملان و جدی مجرم می توانید دریافت حداکثر حبس ابد یا دراز مدت حبس از 10 سال و بالاتر برای جرائم در همه مجموعه ها.

اعمال مجرمانه و زیر دسته خارجی تبانی عبارتند از: تحریک هنگ کنگ از ساکنان’ نفرت از هنگ کنگ یا چین, دولت, انتخابات دستکاری و یا خرابکاری و تحریم در برابر دلار هنگ کنگ یا چین.

 

در ضمن آسیب رساندن به حمل و نقل عمومی و برخی امکانات عمومی می تواند به عنوان تروریسم تحت قانون.

هر کسی که سازماندهی و یا طول می کشد بخشی در عمل با هدف تقسیم این کشور صرف نظر از اینکه آیا آنها با استفاده از خشونت یا نه خواهد بود ارتکاب جرم.

کسانی که محکوم خواهد بود محروم از ایستاده در هر هنگ کنگ انتخابات است.

2) چینی صلاحیت ‘جدی’ جنایات

قبل از تصویب آن قانون stoked گسترده ترس بیش از وفات هنگ کنگ حقوقی مستقل سیستم.

با توجه به قانون چین ممکن است بیش از کل دادستانی از بازداشت به دادگاه برای: پیچیده دخالت خارجی موارد “بسیار جدی” موارد و مواردی که امنیت ملی چهره “جدی و واقع بینانه تهدید”.

“هر دو آژانس امنیت ملی و هنگ کنگ می توانند درخواست خود را با تصویب این مورد به سرزمین اصلی چین” قانون اعلام کرد.

 

در چین مات, سیستم قضایی, پرونده های جنایی به طور معمول باید یک اعتقاد نرخ بیش از 99 درصد است.

حامیان حقوق بشر ادعا می کنند که برخی از امنیت ملی در موارد بسیار به احتمال زیاد با انگیزه های سیاسی با متهمان را تکذیب کرد حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه و باز. فعالان مخالفان وکلا و دیگر مخالفان دولت به طور معمول هدف چین خود قوانین امنیت ملی و اغلب در معرض طولانی مدت غیر قانونی بازداشت و حتی شکنجه در حالی که در انتظار محاکمه است.

3) راز دادگاه بدون حضور هیئت منصفه

قانون می گوید که برخی امنیت ملی موارد می تواند پشت درهای بسته برگزار شد و بدون هیئت منصفه در هنگ کنگ اگر آنها موجود اسرار دولتی اگر چه حکم و قضاوت نهایی خواهد بود ساخته شده است.

شهرستان رهبر کری لام را شخصا تعیین قضات برای امنیت ملی, موارد, اما نظر خود را محدود به یک سال است.

Hong Kong Chief Executive Carrie Lam.

هنگ کنگ اجرایی کری لام. | عکس های اعتباری: AP

 

متهمان نخواهد بود به قید وثیقه “مگر در مواردی که قاضی به دلیل کافی به باور آنها ادامه خواهد داد به ارتکاب اعمالی که خطر انداختن امنیت ملی”.

4) جدید آژانس امنیت ملی

قانون بحث برانگیز سبب چین برای راه اندازی یک آژانس امنیت ملی در شهر کارکنان توسط مقامات که موظف هستند با قانون محلی هنگام انجام وظایف.

“هنگ کنگ دولت هیچ صلاحیت بیش آژانس امنیت ملی در هنگ کنگ و کارکنان خود را هنگامی که آنها در حال تخلیه وظایفی که در این قانون” متن گفت.

 

هنگ کنگ وزارت دادگستری نیز مورد نیاز توسط قانون به راه اندازی خود را تعقیب اداره امنیت ملی جرایم که سر منصوب خواهد شد توسط کری لام.

این قانون به پلیس دور از رسیدن به قدرت به جمع آوری مدارک و شواهد از جمله بهره برداری ارتباطات و جاسوسی مظنون است.

آن را همچنین می توانید درخواست سیستم عامل و ارائه دهندگان خدمات برای حذف اطلاعات و کمک در تحقیقات.

5) نظارت از سازمان های غیردولتی و اخبار سازمان

نهادهای دولتی را “اقدامات لازم برای تقویت مدیریت … خارجی و خارجی سازمان های غیر دولتی و, اخبار سازمان” در هنگ کنگ با توجه به قانون.

هنگ کنگ مینی قانون اساسی تضمین آزادی بیان و آزادی مطبوعات بر خلاف چین که در آن رسانه ها و همه اشکال عمومی تفسیر می شوند به شدت تحت کنترل دولت است.

A protester holds an umbrella as police fire tear gas when pro-democracy protesters took their movement into the new year with midnight countdown rallies and a massive march planned for January 1.

یک معترض دارای یک چتر به عنوان ماموران پلیس زمانی که معترضان طرفدار دموکراسی در زمان حرکت خود را به سال جدید با نیمه شب شمارش معکوس تظاهرات و عظیم مارس برنامه ریزی شده برای ژانویه 1. | اعتباری عکس: AP

خبرنگاران خارجی در چین می گویند که آنها تجربه کرده اند مکرر آزار و اذیت و ارعاب از مقامات در حالی که چند ما روزنامه نگاران اخراج شده اند از این کشور در ماه های اخیر.

این قانون همچنین شامل غیر دائم ساکنان هنگ کنگ که مرتکب جرائم تحت قانون حتی اگر آنها در هنگ کنگ خاک.

شرکت هایی که نقض قوانین امنیت ملی را جریمه خواهد شد و ممکن است عملیات خود را به حالت تعلیق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>