هنگ کنگ مخالفان دولت اولیه رای

طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ برگزار اولیه انتخابات روز شنبه برای انتخاب نامزدها برای انتخابات آتی مجلس با وجود هشدارهای از مقامات دولتی که ممکن است در نقض امنیتی جدید قانون اعمال شده توسط چین است.

هزاران نفر در صف در شدت گرمای تابستان در unofficial مراکز رای دهی در سراسر شهر ساعت پس از حمله پلیس به یک نظر ناظر انتخابات کمک به انجام رای گیری. “بیشتر هنگ کنگ مردم سرکوب محکم هنگ کنگ مردم ایستاده” دموکراسی مبارز بنی تای حقوقی, پژوهشگر و co-سازمانده اولیه گفت که رای گیری در راه در 250 مراکز رای دهی.

1,37,000 بازیگران آرا

از 6 بعد از ظهر روز شنبه بیش از 1,37,000 مردم رأی دهندگان گفت. “جدید امنیت ملی قانون هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از دموکراسی نامزدها اجازه داده می شود به اجرا در آینده LegCo انتخابات. آنها احتمالا می تواند رد صلاحیت توسط دولت تحت قانون جدید گفت: 34 سال از رای دهندگان که به او نام خانوادگی به عنوان پون در نزدیکی یک مرکز رای دهی در Tseung Kwan O منطقه. “من گنج هر فرصتی ما هنوز برای رای دادن به نامزد من دوست دارم و من امیدوارم که هنگ کنگ به مردم نشان می دهد دولت است که ما نمی خواهد خم شدن زانو ما از طریق نظرسنجی,” او اضافه شده است.

چینی, قانون

روز پنج شنبه در قانون اساسی و سرزمین اصلی وزیر امور Erick Tsang هشدار داد که کسانی که “برنامه ریزی و شرکت” در اولیه ممکن است ارتکاب جرائم از جانشینی براندازی و تبانی با نیروهای خارجی با توجه به مصاحبه با توجه به انتخاب چند pro-پکن روزنامه ها.

پکن اعمال قانون جدید در هنگ کنگ در هفته گذشته هدف اقدامات براندازی تجزیه طلبی تروریسم و خارجی و تبانی با حداکثر مجازات حبس ابد در پاسخ به دموکراسی تظاهرات که فوران سال گذشته است.

این قانون است که رادیکال ترین تغییر در هنگ کنگ آزادی و استقلال از بریتانیا دست به شهرستان بازگشت به چین در سال 1997.

Au-Nok-هین سابق مجلس و co-سازمانده اصلی استدلال کرد که آقای Tsang سخنان بودند “ungrounded و بدون هیچ گونه دلایل مشروع”. “سرکوب (ما) مواجه شدند که سازماندهی اولیه نشان میدهد که دولت ما باید تحمل مخالفان را به قبول یک جامعه با تنوع و دموکراتیک حق رای همگانی” آقای Au گفت: رسانه ها.

پلیس در اواخر جمعه شب در حمله به دفتر افکار عمومی موسسه تحقیقات (پوری) برجسته نظر ناظر انتخابات که شد کمک به دموکراسی اردوگاه به رفتار اولیه.

پلیس ادعا کرد که آنها در پاسخ به یک گزارش که پوری رایانه های هک شده بود و در نتیجه غیر قانونی نشت. پوری رئیس جمهور رابرت چانگ گفت: ماموران کپی فایل های کامپیوتر و او داده شد “کلامی وعده” که آنها نمی خواهد با استفاده از اطلاعات نامربوط به مشکوک به نشت. رای گیری در دو روز اولیه ادامه خواهد داد و در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>