اعتراضی در هنگ کنگ: چین جایگزین مقامات بالا

چین به جای رئیس آن دفتر نظارت بر امور در هنگ کنگ و او ارشد ترین پکن منصوب رسمی به از دست دادن شغل خود در پی گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی در چین-خاک کنترل می شود.

چین منابع انسانی وزارت روز پنجشنبه اعلام کرد که ژانگ Xiaoming خواهد بود حذف به عنوان مدیر هنگ کنگ و ماکائو امور اداری (HKMAO) به جای Xia Baolong یک زن 67 ساله معاون رئیس جمهوری مردم چین در کنفرانس مشورتی سیاسی (CPPCC).

هنگ کنگ شده است roiled بیش از هفت ماه از تظاهرات بیش از یک استرداد لایحه که اجازه داده اند مظنون به ارسال به سرزمین اصلی چین برای محاکمه.

ژانگ حذف دنبال پکن حرکت در ژانویه به جای سر از آن هنگ کنگ دفتر رابط. او باقی خواهد ماند با HKMAO به عنوان معاون مدیر مسئول عملیات روزانه این وزارتخانه گفت.

Xia به عنوان رئیس جمهور چین معاون زمانی که یازدهم بود که حزب کمونیست از استان ژجیانگ از 2003 به 2007. “شی جین پینگ در حال حاضر خود را proteges در محل بیش از هنگ کنگ برای اولین بار” گفت: Jean-Pierre Cabestan استاد علوم سیاسی در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه. “در حالی که ممکن است به هنگ کنگ ‘چهره’ آن است که قطعا رفتن به هنگ کنگ تحت فشار سیاسی است.”

یک کمپین در سال 2015 به پاره کردن کلیساهای زیرزمینی در ژجیانگ به Xia شهرت به عنوان یک آزمون. “شیا نیست در حد متوسط و او خود را نشان داده به عنوان یک متعصب بنده پینگ است. ما انتظار داریم که به ادامه” Cabestan گفت.

ژانگ حمایت کرده بود بحث استرداد لایحه گفتن یک بازدید از هنگ کنگ هیئت چگونه فوری آن شد که هنگ کنگ تصویب و اندازه گیری رویترز در گزارش ماه دسامبر است. این لایحه که اوراق پس از تظاهرات توده ای و تظاهرات تبدیل شده و خواهان دموکراسی نما بدترین محبوب چالش یازدهم پس از او به قدرت رسید.

پکن نیز روز پنجشنبه گفت که آن را منصوب کرده بود به عنوان معاون مدیران HKMAO لو Huining که جدید شد رابط دفتر سر در ژانویه و فو Ziying مدیر ماکائو دفتر رابط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر