هنگ کنگ امنیت قانون: Pompeo هشدار پکن از جدید مقابله

ایالات متحده ناودان چین برای حرکت خود را برای تحمیل یک بحث امنیت ملی قانون در هنگ کنگ با وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: “یک روز غم انگیز” برای مردم این سرزمین و هشدار پکن از جدید اقدامات متقابل.

رئیس جمهور چین روز سه شنبه وارد یک بحث امنیتی است که به پکن قدرت های جدید بیش از هنگ کنگ است که سفارشی ساخته شده برای سرکوب مخالفان جرم فتنه و به طور موثر محدود کردن تظاهرات جهانی در میان خشم و خشم در این مستعمره سابق بریتانیا.

در به شدت دقت کنید بیانیه ای در روز سه شنبه شب آقای Pompeo گفت: “حزب کمونیست چین را (CCP) تصمیم به اعمال سخت گیرانه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ از بین می برد قلمرو استقلال و یکی از چین بزرگترین دست آوردهای.”

“هنگ کنگ نشان داد به جهان چه رایگان مردم چین می تواند رسیدن به یکی از موفق ترین اقتصادها و جوامع پر جنب و جوش در جهان است,” او گفت:.

اما پکن “پارانویا و ترس” از مردم خود را از آرمان های رهبری آن را به eviscerate پایه و اساس خیلی از این سرزمین موفقیت, تبدیل “یک کشور دو سیستم” را به “یک کشور یک سیستم’, وزیر امور خارجه آمریکا گفت. “امروز نشانه یک روز غم انگیز برای هنگ کنگ و آزادیخواه مردم در سراسر چین است.”

آزادی های مدنی از جمله حق اعتراض و آزادی بیان و استقلال قوه قضائیه بودند مندرج در هنگ کنگ مینی قانون اساسی به نام ” قانون اساسی که آمد به اثر با پایان بریتانیا در سال 1997.

50 سال قرارداد در اثر ارائه می دهد هنگ کنگ “یک کشور دو سیستم” اصل تضمین این حقوق و آزادی هایی که وجود ندارند در سرزمین اصلی چین است.

آقای Pompeo گفت که ایالات متحده همچنان به ایستادگی با freedom-loving مردم هنگ کنگ و پاسخ به پکن را حمله به آزادی بیان مطبوعات و مونتاژ و همچنین حاکمیت قانون است که همه تا به حال اجازه خاک به رشد.

او rued که CCP را در عمل نشان می دهد یک بار دیگر که پکن به تعهدات در این مورد 1984 چین و بریتانیا اعلامیه مشترک و قانون اساسی — شد “کلمات خالی”.

حزب کمونیست چین وعده داده شده از 50 سال از آزادی به هنگ کنگ به مردم داد و آنها را تنها 23. در چند سال گذشته پکن نیز آن نقض موافقت نامه با سازمان بهداشت جهانی, سازمان تجارت جهانی و سازمان ملل متحد آقای Pompeo گفت.

‘الگو’

“این یک الگوی جهانی نمی تواند نادیده بگیرد” او گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده نمی خواهد بیکار ایستادگی در حالی که چین “چلچله هنگ کنگ به آن استبدادی شکم”.

“هفته گذشته ما تحمیل محدودیت های ویزا در CCP مقامات مسئول تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال. ما در حال پایان دادن به دفاع و استفاده از دو تکنولوژی-صادرات به قلمرو. هر رئیس جمهور (دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن راهنما ما را از بین بردن سیاست معافیت که به هنگ کنگ متفاوت و ویژه درمان با چند مورد استثنا” او گفت:.

در یک مربوط به اقدام ایالات متحده در روز سه شنبه به حالت تعلیق هر گونه مجوز استثنا برای صادرات و صادرات مجدد هنگ کنگ و نقل و انتقالات در قلمرو موارد موضوع را به مدیریت صدور مقررات است که ارائه دیفرانسیل درمان از کسانی که در دسترس به چین است.

یک روز پیش وزارت بازرگانی مقررات تأمین درمان ترجیحی به هنگ کنگ چین و از جمله در دسترس بودن مجوز صادرات استثنا بودند به حالت تعلیق درآمد.

“اقدامات بیشتر برای از بین بردن دیفرانسیل درمان نیز مورد بررسی قرار گرفت. ما مصرانه از پکن به بلافاصله معکوس و البته تحقق این وعده آن را به مردم هنگ کنگ و جهان” تجارت وزیر ویلبر راس گفت.

Congressman John Curtis, یک عضو کمیته روابط خارجی مجلس به رهبری یک ائتلاف دو حزبی را به شما معرفی هنگ کنگ بندر امن عمل می کنند که تعیین مردم هنگ کنگ به عنوان اولویت 2 پناهندگان ساده خود را در فرآیند پذیرش به ما و باز کردن یک پناهندگی مسیر خط مقدم فعالان در خطر فوری.

سنا لایحه همراه است به رهبری سناتور مارکو روبیو, باب منندز, تاد جوان و بن کاردین.

جهان شاهد شجاعت از هنگ کنگ به معترضان که در سال گذشته به خیابان ها ریختند و به دفاع از استقلال خود را از چین استبدادی گرفتن روبیو گفت.

“پس از آخرین شب اجرای پکن امنیت ملی قانون ما باید به کمک مردم هنگ کنگ حفظ جامعه خود را در خانه و پیدا کردن پناهگاه برای کسانی که به صورت آزار و اذیت برای اعمال حقوق یک بار تضمین شده تحت بیانیه مشترک.

“از طریق هنگ کنگ بندر امن عمل می کنند ملت ما را در ارائه یک پناهگاه امن برای بسیاری از هنگ Kongers که خستگی ناپذیر در مبارزه علیه استبداد” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>