چه کسی دوست ندارد یک توسری خور?

ورزشی تاریخچه خال خال با نمونه های متعددی از غیر قابل تصور می آیند-از-پشت پیروزی که در آن شن قطره یکی بیش از ممکن است.

مانند Kansas City Chiefs غلبه بر 10 نقطه کسری بودجه در سه ماهه چهارم به پایین San Francisco 49ers در سوپر جام و یا لیگ برتر فوتبال باشگاه Liverpool FC ایستاده و آماده برای شکستن یک 30 سال خشکسالی را به گرفتن دست خود را بر آرزو لیگ جایزه.

شبیه قصه های شن و شجاعت اما نزدیک خانه است و آنچه در حلقه ملت, چهار-تصویری سری (اسپانسر شده از طرف NBA و Uber) قطاری.

نحوهی جلوگیری از وجود دارد; داستان مستند هستند و نه از ناخن جویدن عکس, پس از اتمام به یک بازی و یا سری. برای مردم, ویژه, مبارزه, چگونه علاقه خود را برای بازی بسکتبال اجازه می دهد تا آنها را به رویای بزرگ و ارائه آنها را با یک شات در زندگی خود را.

“چه چیزی ساخته شده است همه آنها متفاوت است و وحی چگونه بازیکنان و مربیان و خانواده ها و حامیان را منحصر به فرد ساخته شده بازی بسکتبال خود می گوید:” Mairu گوپتا مدیر ارشد رسانه های جهانی توزیع, NBA, هند, و اضافه کرد که این داستان نشان می دهد که چگونه ورزش “به ارمغان می آورد با هم متفاوت جوامع”.

شکستن موانع

این شامل متفاوت-abled یک صندلی چرخدار — تنها زمانی که پرتاب hoops — و نه در روح.

Madhavi Latha

رهبری Madhavi Latha که دهکده و سر بسکتبال با ویلچر فدراسیون هند (WBFI) — و کسی که خودش یک ملی پارالمپیک قهرمان شنا (داشتن به دست آورده است که ستایش در سن 40 بعد از یادگیری شنا در 37) — جامعه همیشه در حال رشد و نقاشی و قدرت در اعداد در طول راه.

در 2019, WBFI برگزار شد ششمین قهرمانی ملی در محلی یک رویداد است که تا به حال 23 و 14 زنان تیم شرکت کنند.

چه Madhavi دیدم در سال 2014 زمانی که فرصت به وجود آمد به شکل WBFI آورد و مربیان از خارج از کشور برای آموزش استعدادهای بالقوه یک پلت فرم به “تلقین مهارت های رهبری در معلول”.

چه کسی

  • کارگردان Shreeda Patel, حلقه, ملت , ویژه, چهار آهنگ کلیک کنید (یکی برای هر محل) تشکیل شده توسط خواهر و برادر موسیقی اواز یا موسیقی دو نفری از آنوشکا و Shikhar Yuvraj Manchanda حرفه ای شناخته شده به عنوان Nuka و Rākhis.
  • “آن زمان ما حدود یک ماه به شلیک سری می گوید:” Mairu Gupta. هر تصویری ویژگی های یک آهنگ خوانده شده توسط هیپ هاپ هنرمندان.
  • خواننده برای WBFI در چنای است که توسط Deepa Unnikrishnan (شناخته شده به عنوان MC) در حالی که برای Gangyap دختران است شیللنگ-منبع نوجوان هیپ هاپ خدمه سمفونیک جنبش است. برای LOOSE balls & attachments رپ Kaam Bhaari (Kunal Pandagle) ساخته شده است که یک تصور در بالیوود ویژگی خندقها پسر, می افزاید: رانش با این خطوط — Jeetne ka shauk hai به khud ko اتل موز padega (اگر شما تمایل را به نفع خود شرکت). Spitfire (Nitin Mishra) برجسته است artiste برای Dharamshala تصویری.

“از آنجا که بسکتبال با ویلچر است مانند یک بازی پویا. یک فرد معلول است به همان اندازه تمایل به فعال و پویا که هر فرد جوان می گوید:” Madhavi. پاسخ این بود “شگفت انگیز” به عنوان بهره در آمد از گوشه و مخفیگاه از تامیل نادو او می افزاید.

بهترین در میان بسیاری است Partha که ستون فقرات و آسیب های پس از سقوط از یک ساختمان در حالی که یک دانش آموز با وللر CMC محدود او را به صندلی چرخدار.

“او یک بازیکن بسکتبال قبل از حادثه. او احساس بد است که او نمی تواند بازی مثل قبل و زمانی که او شنیده WBFI او به ما نزدیک شد,” او اضافه می کند.

Hoops on Wheels: An athlete with the Wheelchair Basketball Federation of India

پرتال تخصصی اولی بر روی چهار چرخ: یک ورزشکار با ویلچر فدراسیون بسکتبال هند | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در سال 2017, با وجود آموزش محدود Partha سفر با U-23 تیم به تایلند که در آن صفحه نمایش به دست آورده ستایش دیگران از دیگر تیم ها و مربیان.

که تصور بود به اندازه کافی برای Partha در حال حاضر یک دانش آموز در دانشگاه آلاباما در ایالات متحده آمریکا داشتن به دست آورده اقتباس دو و میدانی بورس تحصیلی برای مطالعه حرکت شناسی و علوم ورزشی, حتی در حالی که او همچنان به آموزش و بهبود بازی خود را.

موازی را می توان به صورت 24 ساله نیما Doma Bhutia در حال حاضر عضو ارشد هندی زنان ملی بسکتبال تیم.

نیما که شد از یک جامعه قبیله ای در Gangyap هند است که یک محصول از Eklavya مدل مسکونی و الهام گرفته شده بود را به بسکتبال Siddharth Yonzone این مدرسه با مدیر و مربی است. تا Yonzone کار خود را آغاز اینجا را در سال 2007 ترک در میانه سطح مدرسه بود و هنجار در میان قبایل ،

Nima Doma Bhutia

“این نه فقط در ورزش بلکه موسیقی بیش از حد که من تزریق به کودکان است. برای من آموزش و پرورش برای نسل اول زبان آموزان از جمله مناطق دور افتاده بود که باید انجام شود متفاوت است. این فعالیت ها نگه داشته قبیله ای کودکان شاد را اشغال کردند و بیشتر از همه به آنها اعتماد به نفس و اعتقاد خود می گوید:” Yonzone.

برای نیما درخشان نور از Gangyap جاده به ستارگی شده است و بدون مشکلات.

“این تعداد از سال به درک که آن را بسیار دشوار است برای گرفتن انتخاب شده برای ملت ایران به ویژه هنگامی که یکی متعلق به یک اقلیت نقطه از یک روستای بسیار کوچک دولت است. اما بسکتبال زندگی من تغییر کرده است; آن است که بیش از فقط یک بازی است. آن را به من آموخت به هدف بالاتر به ما شلیک توپ در سبد می گوید:” نیما.

غالب دون

خیلی خوب هستند ‘دختران Gangyap’ در لحظه ای که آنها در حال حاضر به عنوان مورد علاقه را به نفع خود زمانی که آنها مسابقه CBSE اتباع اگر چه آنها یک راه طولانی برای رفتن قبل از در نظر گرفته شده غول های این بازی در هند.

Athletes training at the Ludhiana Basketball Academy

که تاج متعلق به پنجاب بیشتر به طور خاص به Ludhiana بسکتبال آکادمی (یا LOOSE balls & attachments) که آموزش دیده است “هر پنجاب player” به بازی برای تیم ملی با توجه به هندی مردانه بازیکن تیم Arshpreet سینگ Bhullar.

“[LOOSE balls & attachments] دهکدهای نقش عمده ای در کمک بسکتبال استعداد به تیم ملی,” او می گوید.

پنجاب به تازگی موفق به کسب 70 قهرمانی ملی. آنها هم آن را به دست آورد سال قبل است. چنین سلطه ورزشی — به عنوان Bhullar یادداشت: “حداقل هفت یا هشت بازیکنان تیم ملی در حال از پنجاب” است و شاید به همین دلیل مفهوم ترس است بحث های زیادی را در این ویدئو در مورد Ludhiana استعداد.

Arshpreet Singh Bhullar

“مخالفان همیشه این ترس که پنجاب بازیکنان بهترین هستند و که جوانان خود را نیز خوب خواهد بود,” او می گوید.

این همان چیزی است که LOOSE balls & attachments نیز فعال کردن اجازه می دهد Punjabi جوانان به رویای بزرگ.

Satnam سینگ Bhamara, 24, از برنلا است معروف فارغ التحصیل از اینجا بود که پیش نویس توسط NBA تیم دالاس ماوریکس در سال 2015. دیگران مانند Amritpal سینگ و Amjyot سینگ به دنبال رد پای خود در فارغ التحصیلی به بازی های خارجی در لیگ. آخرین شرکت کننده است Arvinder سینگ Khalon که انتخاب شده است به آموزش در NBA وارد آکادمی در Noida است و انتظار می رود به پرواز به ما به زودی.

امید

اما ورزش بسکتبال امتداد مرزهای خود را به جای حتی فقیر ترین در میان جوامع به حاشیه رانده — پناهندگان. در این مورد آن است که تبت کودکان ایجاد کرد (TCV) در Dharamshala.

The refugee children at the Tibetan Children’s Village in Dharamshala playing a game of basketball

این کودکان پناهنده در تبت کودکان روستا در Dharamshala یک بازی بسکتبال | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Kamo Rezen همه 10 است کاملا baller و آسین عاشق Stephen Curry از رزمندگان طلایی امور خارجه. او قطره پرتال تخصصی اولی با سهولت گذارد و آن را برای دوستان خود به غوطه دادن خانه. تاسیس در سال 1960 به TCV به کودکان بسیاری از آنها باید جدا از پدر و مادر خود و یا در هنگام تولد و یا در حالی که فرار از آزار و اذیت.

“ما آنها را تشویق به بازی بعد از کلاس. باید آن را خوب به عنوان طولانی به عنوان آنها مبارزه نیست” می خندد گشه Tenzin Damchoe مربی سارا دانشکده عالی مطالعات تبت. او اضافه می کند که دانش آموزان در روستای یاد بگیرند که به بازی والیبال و بدمینتون و همچنین — “از آنجا که سلامت به عنوان مهم آموزش و پرورش”. به عنوان این ویدئو به پایان می رسد تنها نتیجه ای است که می تواند کشیده شده است که این ورزش خیلی بیشتر از فقط یک فرار. آن را ارائه می دهد امید است.

حلقه ملت ویدئوها را می توان روی YouTube و Facebook دیده بان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی