امیدوارم که هیکس یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اعتماد ترین و طولانی ترین خدمت مشاوران در حال بازگشت به خانه خود را به عنوان انتخاب مجدد کمپین حرکت به دنده بالا.

“من با امید برای تقریبا شش سال است و می توان گفت بدون تردید او یکی از با استعداد ترین و ادراک افراد من آمده اند در سراسر” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

“او همیشه مرا تحت تاثیر قرار داد و با اعتماد به نفس آرام و وفاداری و تخصص و من فراتر از آن هیجان زده به استقبال امید بازگشت به کاخ سفید است.”

“وجود دارد هیچ کس بیشتر اختصاص داده شده به اجرای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار از امید هیکس” پسر رئيس جمهور در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر.

شناخته شده برای او وفاداری و پایین عمومی مشخصات هیکس بخشی از دایره درونی است که طی این کشور با مغلوب ساختن پیشی جستن سرنشین جت خصوصی خود را به عنوان او برپا بعید است خود را در مبارزات انتخاباتی برای حزب جمهوری خواه نامزدی و سپس ریاست جمهوری در سال 2015 و 2016. او اغلب به عنوان کسی که بود به خصوص استادانه در خواندن رئیس جمهور خلق و خو و کمک به دیگران حرکت غرایز خود را.

این خبر پس از دیگری دیرین سابق دستیار بدن انسان جان McEntee, دوباره کاخ سفید پس از اخراج در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی