رعایت سرب بازیگران Oh My Kadavule (OMK) — Ashok Selvan و Ritika Singh — تعامل با یکدیگر در هندو‘s, اتاق کار, یک مطالعه در شیمی آلی. آن است که در واقع تعریف دقیق اما شما ایده را دریافت کنید.

و آنچه شیمی بدون آن معادلات?

نمونه این: ما از Ashok دارند که او ترجیح می دهند که خود را fanboy لحظه با, و او می گوید: “Ritika سینگ!”, قبل از ادامه “چون او شگفت انگیز است! Ayyoچه یک مجری و به عنوان یک فرد… من او را دوست دارم. من یک فن است.”

ما نگاه به Ritika تنها برای پیدا کردن خود را فروتن و در او به نوبه خود او می گوید: “آن است که او (Ashok) تنها. من واقعا از طرفداران این مرد. من عاشق راه او خود حمل. نه وجود دارد بسیاری از مردان مانند او که به اندازه کافی امن در مردانگی خود را به مرعوب کسی مثل من.”

Ashok وقفه با: “آره او intimidates بسیاری از مردان… هر جا که او می رود” قبل از شکستن را به یک لبخند به عنوان Ritika ادامه می دهد “من ستایش خودم اما من یک شخصیت بسیار قوی. من در سراسر آمده به عنوان… سخت و مسحور کننده. بسیاری از مردان من شناخته شده اند بسیار نا امن و آنها را ساخته شده من احساس می کنم این نوع اشتباه ، او (Ashok) است و نه مانند آن. او باعث می شود شما احساس می کنید که شما به اندازه کافی خوب راه شما هستند.”

ویرایش گزیده ای از تعامل با این دو:

Ashok Selvan and Ritika Singh in a still from the film ‘Oh My Kadavule’

Ashok Selvan و Ritika سینگ در فیلم هنوز هم از “آه من Kadavule’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

Ritika شما گفت که شما توافق انجام OMK از آنجا که شما می خواهم برای پوشیدن یک مسیحی, لباس عروس, لباس… درست است ؟

Ritika سینگ (تومان): (می خندد)… که یک شوخی بود.

Ashok Selvan (ع): آیا دروغ نیست! (می خندد)

RS: هیچ! که او نیز یکی از علامت + است. اما عمدتا به این واقعیت است که آن است که یک کمدی رمانتیک است. من همیشه می خواستم برای انجام یک فیلم که در آن من به کمی طبیعی است. (Ashok sniggers, Ritika اعلامیه و لبخند). در همه فیلم های دیگر من شده و کمی ‘Grr’ بنابراین این عادی تر. آن است که یک دختر در کنار درب نوع شخصیت و پس از آن من سر که Vijay Sethupathi انجام شد بخشی جدایی ناپذیر در این فیلم است. من به فروش می رسد.

عنوان: صبر کنید تا نه برای من ؟ (باعث می شود بازیگوش اخم)

RS: (لبخند) Ashok است… دلیل اصلی واقع است.

عنوان: در حال حاضر در مصاحبه های بعدی او در حال رفتن به می گویند که یک شوخی بود! (می خندد)

Vijay Sethupathi (L) with Ashok Selvan on the set of ‘Oh My Kadavule’

Vijay Sethupathi (L) با Ashok Selvan در مجموعه ای از “آه من Kadavule’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

چرا انتخاب Vijay Sethupathi به بازی خدا ؟

عنوان: نقش مورد نیاز کسی مخاطبان خواهد عشق را به گوش دادن به. منظورم این است که من یک فن است و او (امتیاز را در Ritika) و کل تیم من یکی از طرفداران بزرگ از Vijay Sethupathi. ما دوست داریم برای دیدن مصاحبه های خود گفت: ذهن خود فضای بسیار, جالب, خود را از راه نگاه کردن به همه چیز و پاسخ دادن به سوالات. ما می خواستیم کسی که می تواند پروژه گرما. به سادگی قرار دادن او است که اورا.

به ما بگویید که در مورد شخصیت خود Ritika?

RS: من شخصیت نام آنو. او و آرجون اند بهترین دوستان است اما او همواره این احساسات نسبت به او از زمانی که او جوان بود. او همواره شناخته شده است اما او هرگز متوجه شد و ناگهان یک روز او می رود ‘من می توانم ازدواج با کسی من نمی دانم”. بنابراین من بگو: “شما از من. شما شناخته شده اند من تمام زندگی خود را. چرا نمی توانیم ازدواج؟’ او نمی باید یک دلیل برای گفتن ” نه ” به من و ما تا پایان ازدواج کرده است. من همیشه می خواستم به همه چیز را رو به جلو با او و….

Ashok Selvan and Vani Bhojan in a still from ‘Oh My Kadavule’

Ashok Selvan و وانی Bhojan هنوز هم از “آه من Kadavule’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

عنوان: Ok صبر کنید! (قرار می دهد و دست خود را در سراسر)

RS: که فقط تریلر (او خفاش ها دست خود را دور و ادامه می دهد)

عنوان: باشه فقط نگه داشتن یک چک (لبخند)

RS: بنابراین… شما آن را دیده اند (تریلر) درست است ؟ او مقابله به مثل نمی کند واقعا به خوبی و که است که در آن ناامنی آغاز خواهد شد. آنو ناامن است و او نامشخص است از آنچه این مرد در حال رفتن به انجام…

عنوان: (در مسکوت تن) من مرموز است که می خواهم…

RS: Ptch! هیچ رمز و راز (Ashok می خندد). او مانند یک ادم سفیه و احمق در فیلم است.

عنوان: تنها شخصیت…

RS: آره ، نه در زندگی واقعی. او بسیار مرموز من باید بگویم در زندگی واقعی… کاملا عقرب!

عنوان: (رول چشم)… هر مکالمه با او را به نشانه خورشید… من هشدار شما در حال حاضر! هر چیزی به شما می گویند منجر به…

RS: (می پرسد نویسنده) هنگامی که روز تولد شما ؟

عنوان: ببینید من به شما گفت (می خندد).

RS: (می خندد)… مثل من و گفت: آنو است که یک دختر بسیار طبیعی و من لذت می برد بازی یک شخصیت است که بیشتر relatable. من مطمئن هستم که بسیاری از زنان را مربوط به او.

سینمای تامیل است که ما به یک خالص romcom (کمدی عاشقانه) پس از یک مدت زمان طولانی. Ashok شما آگاه هستند که چگونه این صنعت ساخته شده است آن را به یک عادت به دنبال روند. آیا شما می ترسم که آن را مشابه با OMK?

عنوان: من امیدوار هستم که OMK ایجاد یک روند چون من خسته شدم از ترسناک و هیجان انگیز فیلم. Romcom فیلم در حال حاضر ممکن است مانند یک چیز خطرناک برای تولید کنندگان. اگر OMK ایجاد یک الگوی پس از آن که (مفهوم) شکسته می شود اما من فقط می توانم امیدوارم که بیشتر از همه کاره فیلم آمده است. شاید این فیلم که همیشه کار باید یک اسکریپت خوب. در صورتی که تبدیل به یک روند است که خوب خواهد بود و نه یک روند مبتنی بر فیلم ژانر است.

این پیچیده,

  • یک romcom فیلم Oh My Kadavule تواریخ زندگی Arjun (با بازی Ashok) و آنو (با بازی Ritika) — دو تا از بهترین دوستان که برای ازدواج انتخاب به دلیل Arjun نمی خواهید برای دریافت hitched با کسی که او “نمی دانم” (بخوانید با عنوان: ازدواج ترتیب). اما مشکلات به زودی آغاز خواهد شد بعد از عروسی به عنوان آرجون در تلاش برای عاشقانه بهترین دوست خود و چیزهایی که بیشتر پیچیده هنگامی که یک دبیرستان له میرا (با بازی وانی Bhojan), gatecrashes حزب. پرتاب خدا عمل توسط Vijay Sethupathi به مخلوط و آه من Kadavule وعده داده می شود یک بازی سرگرم کننده روز ولنتاین سازمان دیده بان.

Ritika شما صحبت در مورد چگونه لذت بخش این بود تیراندازی برای فیلم است. می تواند به شما به اشتراک گذاشتن هر گونه لحظات سرگرم کننده از مجموعه ؟

RS: هر روز سرگرم کننده بود. او (Ashok) است که همیشه embarassing خود را…

عنوان: (با یک نگاه اشتباه گرفته) …excuse me?!?

RS: بله درست است! (لبخند)

عنوان: (گره مثبت) نیمه درست است.

RS: صادقانه میگویم پس هستم. (به نظر می رسد در Ashok) بروید شما می توانید آن را می گویند.

عنوان: (نفس عمیقی می کشد) او بسیار آرام و تشکیل شده در این مجموعه است. او sooo عادی (Ritika شروع به خنده)… نه! (هر دو میخندند). اما او کردم که از انرژی ساخته شده است که بسیاری از تفاوت به فیلم است. این خوب بود. همه من می توانم فکر می کنم در مورد ساخت این فیلم شادی است.

RS: من هرگز احساس خسته. من هرگز… مانند تاکید کرد حتی پس از کار به مدت 24 ساعت. این احساس من در یک روز تعطیل و به کار مورد علاقه من مردم هر روز. من در واقع از دست تیراندازی. من می خواهم برای رفتن به عقب در تنظیم و شلیک دوباره با این افراد است. که چقدر من آن را دوست داشتم.

آمدن

  • تولید شده توسط Ashok Selvan و Abinaya Selvam برای خوشحال بالا تصاویر و Dilli ببو برای Axess فیلم کارخانه آه من Kadavule است که فیلمساز Ashwath Marimuthu را برای اولین بار از ویژگی های. Ashok و Ashwath رفتن به یک راه طولانی برای بازگشت به زمانی که دومی یک شرکت کننده در برنامه تلویزیونی Naalaiya Iyakkunar. “ما ساخته شده فیلم های کوتاه و یکی از آنها برنده بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه نشان می دهد. این است که چگونه تمام این اعتماد در مورد آمد و ما دوستان اساسا. آن را یک توافق نانوشته است که ما در حال رفتن به یک فیلم روزی می گوید:” Ashok دارند.

با توجه به اینکه تیراندازی دوباره اتفاق می افتد نیست در هر زمان به زودی… چه احساس مانند?

Ashok حرکات سکوت “اوه نه!” و سر خود را تکان. او می گوید در یک سکوت صدای “او را” (می خندد)

RS: (لبخند) وجود دارد این است چیزی که من در سر من. من نمی خواهم به تماشای فیلم, چرا که اگر من و سپس OMK خواهد بود برای من. پایان. توقف کامل است. من نمی خواهم که توقف کامل آمده است. من نمی خواهم آن را برای پایان دادن به این است که احساس من در حال حاضر.

عنوان: همه ما باید این احساس. وجود دارد یک حس مالکیت در همه ما از آنجا که ما همه درگیر در اسکریپت.

RS: که بهترین قسمت در مورد او و خواهر خود (Abinaya Selvam است که شرکت تولید کننده). آنها را نگه داشته و همه ما درگیر است. آنها را ارسال پیام گفت: آنچه که اتفاق می افتد مانند موسیقی است که تشکیل شده و در حال حاضر ، هیچ کس می کند که در پوستر فیلم نیز آنها نوشته اند به نام من. آنها (تولید) هرگز انجام این کار است. آن است که همیشه این بازیگر نام. من به نام Abinaya به او بگویید که خیلی خوب بود از او برای قرار دادن نام من وجود دارد. احساس می کنم مثل این است که فیلم من و من واقعا می خواهم آن را به خوبی انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی