حسنی مبارک سابق مصر که رئیس جمهور سرنگون شد در سال 2011 قیام می گذرد دور

حسنی مبارک در مصر رهبر است که برای نزدیک به 30 سال بود و مصمم در صورت ثبات در خاورمیانه درگذشت این کشور در تلویزیون دولتی گفت: پایان دادن به روز خود را پس از یک سویفت و رسوا جست و خیز کردن از قدرت در جهان عرب دموکراسی تحول. او 91.

در طول حکومت خود او یکی از اشتباهات ما در یک bullwark در برابر ستیزه جویی اسلامی و نگهبان از مصر به صلح با اسرائیل است. اما به ده ها هزار نفر از جوانان مصری که بسیج برای 18 روز از بی سابقه تظاهرات خیابانی در قاهره مرکزی میدان تحریر و در جای دیگر در سال 2011 آقای مبارک بود یادگار, یک روز دوم فرعون.

آنها با الهام از تونس شورش و مهار قدرت رسانه های اجتماعی برای جمع اوری پر سر و صدا جمعیت کثیری از رها کردن خشم مردمی بیش از پيوند و خشونت که در سایه حکومت خود را. در پایان با میلیون ها نفر فراوان در میدان تحریر قاهره و مراکز شهرستان در سراسر کشور و حتی راهپیمایی به آستان آقای مبارک قصر نظامی طولانی که پرورش او را تحت فشار قرار دادند و او را کنار در فوریه 11, 2011.

ژنرال در زمان قدرت امیدوار به حفظ آنچه آنها می تواند از سیستم او به رهبری است.

هر چند تونس رئیس جمهور کاهش یافت و قبل از او فردی گری آقای مبارک بود بیشتر فروپاشی خیره کننده در صورت بهار عربی تکان دادن رژیم در سراسر جهان عرب است.

او تنها رهبر تا کنون سرنگون در موج اعتراض به زندانی شود. او محکوم شد همراه با رئیس پیشین امنیتی در ژوئن 2012 و محکوم به زندگی در زندان را برای عدم جلوگیری از کشتار برخی از 900 معترضان در طول 18 روز که گل رز تا در برابر استبدادی رژیم در سال 2011. هر دو به دادگاه تجدید نظر حکم و دادگاه بالاتر بعد پاک آنها را در سال 2014.

تبرئه حیرت زده بسیاری از مردم مصر هزاران نفر از آنها ریخت و به مرکزی قاهره برای نشان دادن خشم خود در برابر دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>