در اوایل 2000s, انگلیسی, باند داغ تراشه در صحنه وارد شدند و با آن عفونی با نام تجاری synth-pop. بیش از ده سال آینده آن را به حال بازدید مانند فلوت’, ‘آماده برای طبقه” و “یک زندگی پایه’ علاوه بر ساخت امواج با خارج از جعبه ،

با اعضای گروه به رهبری خوانندگان و چند نوازندگان الکسیس تیلور و جو Goddard, کار در, انفرادی, پروژه ها و همکاری های داغ تراشه کمتر پرکار در حالی که برای. در ماه ژوئن سال گذشته گروه بازگشت و با آلبوم یک حمام پر از وجدآن کار کرده است به طور کامل با تولید کنندگان خارجی در تلاش برای ایجاد یک صدای جدید.

برای synth-pop طرفداران در هند خبر خوب این است که تراشه خواهد شد در نسخه 13th از Sulafest, Nashik, این آخر هفته. صورت خط به بالا را نیز شامل بمبئی duo Salim-سليمان دهلی نو-بر اساس Hindi گروه راک محلی آموزش و هلندی-نیوزیلند نوع ترکیب گروه کودک من. هندو صحبت تیلور در آینده نشان می دهد و آلبوم جدید. او می گوید: “اگر من بازدید کرده اند هند, این اولین بار Hot Chip خواهد شد بازی در اینجا.”

جشنواره محدود

فرفره خواهد شد از ویژگی های هفت نوازندگان بیشتر از کسانی که بازی ابزار های متعدد. با استفاده از یک فوتبال قیاس تیلور می گوید: “وجود خواهد داشت چهار تا جلو و سه برای بازگشت سازند هر چند راب (Smoughton) گاهی رو به جلو آمده از دفاع به ساقه مجازات است.” این مجموعه شامل ترکیبی از بازدید و آهنگ از آلبوم جدید. تیلور اشاره می کند: “ما اغلب تغییر آهنگ ها از راه آنها ضبط شده در استودیو. گاهی اوقات نسخه اصلی صدا مسطح که بازی زندگی می کنند.”

از آلبوم جدید, گرسنه, کودک و ملودی عشق منتشر شد به عنوان تک. سابق برنده بهترین مستقل تصویری از سال در هدف مستقل جوایز موسیقی. “فیلم ما, پاسخ برای موسیقی, و ما اجازه مدیران تفسیر آنها. برای نوشتن ترانه جو و کار بر پایه ملودی و ساختار و سپس به همه رزین با ایده های” تیلور توضیح می دهد.

در حال تحول صدا

وقتی پرسید که چگونه داغ تراشه است متناسب با تغییرات مداوم در طول سال تیلور می گوید: “ایجاد موسیقی بر اساس آنچه مؤثر بر آنها حق های مختلف از سبک های موسیقی به روابط به سیاست است. “من فکر نمی کنم ما آگاهانه سعی و انطباق مناسب در تغییرات اما اگر ما با الهام از آن را بر ما,” او اضافه می کند.

یک حمام پر از وجد می آید چهار سال پس از آخرین تراشه داغ ضبط چرا حس را. ضمنا همکاری با نوازندگان شناخته شده مانند کتی پری و LCD Soundsystem علاوه بر کار انفرادی پروژه ها. “برای آلبوم جدید این تجربه بازی در یک نقش است. می خواستیم خودمان را به بهترین رکورد کار با تولید کنندگان که تا به حال کار کرده با ما قبل از, می گوید:” تیلور.

برای جزئیات بیشتر در مورد سولا متحرک, دیدن خودی.در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی