یک دختر مشکوک به جزئی نگه داشته است یک تیم پزشکی و مقامات درآمد در انگشتان پای خود را پس از او رفت absconding از ICU های دولتی زنان و زایمان بیمارستان در تیروپاتی در روز دوشنبه.

بستری وجود دارد و پنج روز پیش این دختر ازدواج کرده و شش ماه باردار قرار گرفتند “پزشکی ختم بارداری” پس از او بنا به گزارش مبتلا جدی بیماری قلب “افيوژن پريکارد” و شدید کم خونی. تیم پزشکی که با حضور به او آماده شدن برای انتقال خون در روز دوشنبه هنگامی که او ناپدید شد از بیمارستان است.

یک روز پس از جستجو شد پنهان شدن در خانه در قبیله ای ایجاد کرد و با عجله به تیروپاتی بیمارستان در روز سه شنبه. نوجوان با همسرش زندگی می کند و پدر و مادر و در قوانین در یک کلبه کاهگلی. خانواده ekes کردن زندگی کاری در انبه باغ ها.

پنج روز پیش این دختر آورده بود به مرکز بهداشتی اولیه در Narayanavanam مندل ستاد با علائم سرگیجه. پس از آزمون های اولیه او بود که باردار و مبتلا به کم خونی شدید. او با اشاره به جامعه مرکز بهداشت در پوتور از جایی که او بود و بعد منتقل به دولت زنان و زایمان بیمارستان در تیروپاتی. پیشرفته تشخیص نشان داد که او مبتلا به درد شدید قلبی و بیماری.

سه روز پیش او قرار گرفتند پزشکی ختم بارداری به رشد شش ماه جنین بود کوتاه قد است.

مقاومت

بیمارستان پزشکان راوی راجو در Narayanavanam. یک تیم از آشا کارگران و کارکنان پیراپزشکی رفت به خانه تنها به صورت سفت مقاومت از اعضای خانواده است. پدر و مادر بنا به گزارش مخفی خود را در نزدیکی یک میدان.

روز سه شنبه دکتر راوی Raju همراه با مندل Parishad توسعه افسر (Narayanavanam) Ganga بهونی و پیراپزشکی کارکنان با عجله به مستعمره یک بار دیگر به چهره مقاومت از اعضای خانواده است. مقامات تهدید اعضای خانواده است که اگر آنها را تکان دادن نیست; پلیس بود ، همسایه بیش از حد پشتیبانی می کند افسر پزشکی. از ترس پلیس دخالت پدر و مادر موافقت قرار دادن دختر بچه به بیمارستان.

افسر پزشکی, پیدا کردن پدر و مادر بی پول آنها را ارائه برخی از کمک های مالی. آمبولانس احضار شد در چند دقیقه نتیجه آوردن پرده در این موضوع است.

دکتر راوی Raju گفت: “آن را می دهد تیم ما بسیار زیاد شادی به قرار دادن دختر بچه به بیمارستان. پس از انتقال خون این دختر نیاز به پیچیده تحت درمان برای بیماری قلب. هر گونه تاخیر خواهد تنها زندگی خود را به مخاطره می اندازد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی