Hotstar بلوک جان الیور ‘هفته گذشته امشب قسمت نخوری نارندرا

دیزنی متعلق به جریان خدمات Hotstar هند گرفته شده پایین آخرین قسمت از جان الیور را نشان می دهد در هفته گذشته امشبکه انتقاد نخست وزیر نارندرا بی جی پی و آر اس اس.

در امی و برنده طنز آقای الیور بررسی PM مودی سفر از رد درخواست آمریکا ویزا بعد از گجرات شورش در سال 2002 به میزبانی رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه اش در ایالت گجرات. پس از مسدود کردن قسمت Hotstar شده است از نظر در دسترس نیست. قسمت است جریان در یوتیوب به صورت رایگان.

در این قسمت آقای الیور برجسته اعتراضات گسترده علیه شهروندی (متمم) قانون 2019 و انتقاد آقای ترامپ تماس با آقای مودی “پدر هند” با توجه به این که مهاتما گاندی شده است که اغلب به عنوان مراجعه کننده که. “تماس مودی پدر هند احمقانه و خطرناک در بدترین حالت” گفت: آقای الیور.

کمدین همچنین در مورد demonetisation و تاثیر آن بر فقرا و برجسته تحسین RSS بنیانگذاران نسبت به هیتلر. “آنها در مورد خلوص نژاد است که نه تنها سرما چیزی به تحسین هیتلر برای” گفت: آقای الیور. در قسمت کمدین همچنین نشان داد کلیپ از اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath این تجمع که در آن او به صراحت می گوید: “اگر آنها کشتن یک هندو پس ما نیز کشتن 100 نفر از آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>