آمریکا را به تلاش برای بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو قدرت

آمریکا سعی خواهد کرد برای مهار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو قدرت در روز پنج شنبه به عنوان آنها در پیشبرد قانونی که مانع از عفو برای دوستان و خانواده و جلوگیری از رئیس جمهور از عفو خود را.

در حالی که صورتحساب بعید است به تصویب توافق-رهبری سنا دموکرات ها می گویند در پاسخ لازم است پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو قدرت به آمدن به کمک متحدان او معتقد است شده جامعه توسط سیستم قضایی از جمله دیرین محرم راجر سنگ.

آقای ترامپ در این ماه تبدیل سنگ حکم زندان برای جرائم مربوط به روسیه بررسی است.

حرکت به سپر سنگ از زندان چشمگیر مثال از آقای تهمت تمایل به اعمال قدرت ریاست جمهوری بیش از پرونده های جنایی از جمله آنهایی که تحت پیگرد قانونی توسط وزارت دادگستری.

دموکرات مجلس نانسی پلوسی به نام بخشش برای سنگ یک “عمل سرسام آور فساد” در حالی که جمهوری خواهان بیشتر شانه ای بالا انداخت خاموش حرکت می کند و یا انتقاد از روسیه بررسی است.

کمیته قضایی مجلس رای خواهد داد در دو لایحه و یک اصلاحیه که سعی در منصرف کردن تهمت و یا هر رئیس جمهور آینده از سوء استفاده از عفو قدرت.

یکی از این اقدامات توسط خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا خواهد روشن است که امیدوار کننده و یا ارائه یک عفو در ازای یک چیز با ارزش نقض رشوه خواری ،

این امر نیز نیاز است که کنگره دریافت تمام شواهد مورد زمانی که یک رئیس جمهور را میبخشد و یا رفت و آمد در موارد مربوط به خود و یا خانواده او و یا کسانی که شامل دروغ گفتن به کنگره است.

رییس جمهور در این قانون اساسی اختیارات به مشورت عفو و commutations اما این قدرت نامحدود و ارائه شد برای درمان بی عدالتی نه به پوشش برای یک رئیس جمهور و یا سپر او را از مسئولیت کیفری بالقوه” آقای شیف گفت.

مریلند در کنگره جیمی راسکین است پیشنهاد اصلاحیه به آقای شیف لایحه را روشن است که یک رئیس جمهور نمی تواند عفو خودش.

آقای ترامپ گفت: در گذشته که او حق مطلق برای انجام این کار است.

دومین لایحه توسط مجلس قوه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler را به حالت تعلیق در اساسنامه محدودیت ها برای فدرال جرائم مرتکب شده توسط رئیس جمهور. مجسمه محدودیت و مانعی برای رسیدگی به پرونده رئیس جمهور پس از ترک دفتر.

سنگ محکوم شد و در ماه فوریه به مدت سه سال و چهار ماه زندان برای دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016.

آقای ترامپ تبدیل حکم روز قبل از سنگ بود و برنامه ریزی برای شروع آن است.

آقای ترامپ استفاده کرده است او را عفو قدرت برای کمک به دیگر متحدان سیاسی از جمله Maricopa County Sheriff, جو Arpaio, بود که در انتظار صدور حکم در آن زمان محافظه کار مفسر Dinesh d’souza که مجرم شناخته شده بود در مالی مبارزات انتخاباتی نقض و کنراد سیاه یک روزنامه, ناشر محکوم به تقلب که تا به حال نوشته شده از یک چاپلوس کتاب در مورد رئیس جمهور.

و او اعطا بخشش در یک میزبان از دیگر موارد بحث برانگیز رفت و آمد به 14 سال زندان حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich یک دموکرات و عفو سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنی Kerik, سرمایه مایکل Milken و چندین نفر دیگر.

آقای ترامپ نیز تبدیل حکم آلیس ماری جانسون بود که در خدمت زندگی در زندان بدون خشونت جرائم مواد مخدر که به تهمت توجه پس از واقعیت star, Kim Kardashian West او را گرفت تا علت. داستان او برجسته بود در یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Super Bowl ad.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>