چگونه بازیگر Akshith SK در برخورد با تاخیر در اولین بازی خود در فیلم در طول COVID-19 مستند

پسر بازیگر کهنه شاشی کومار Akshith شد و همه را به یک رویای راه اندازی این ماه زمانی که Covid-19 تصمیم به بازی خراب ورزش آورده و در تمام کشور به یک قفل پایین. بازیگر جوان فیلم که با عنوان Seethayana — دو زبانه در کانادا و تلوگو (Seethayanam). این فیلم به کارگردانی Prabhakar Aaripaka بعد از آن منتشر می شود در تامیل در نسخه دوبله. Akshith زوج مخالف Anahita Bhushan, که همچنین باعث اغاز کار خود را با این فیلم که توسط تولید Lalitha Rajyalakshmi.

Akshith صحبت می کند به MetroPlus در مورد چگونه او احساس می کند در مورد اولین بازی خود را در فیلم و آنچه او انجام شده است به نگه داشتن خود را مشغول در طول مستند.

How actor Akshith SK is dealing with the delay of his debut film during the COVID-19 lockdown

گزیده ای

به ما بگویید در مورد Seethayana

این فیلم بسیار ویژه برای من است. اما دوم این است که من فیلم است. برای اولین بار بود Modave. ما در آغاز فیلم در مارس 2019 و ناگهان آن را متوقف شده است. آن را در حال سقوط بود به روگرفت. آن صدمه دیده است. پس از هشت ماه من این رو پیشنهاد شد و شاد و در حال حاضر این Covid-19 چیزی که اتفاق افتاده است.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در حال حاضر در مورد خود فیلم دوم نیز که با تاخیر…

آنچه اتفاق افتاده این است که بسیار مایه تاسف است, اما ایمنی و زندگی مهم تر است. ما باید مردم را به امن ، آنچه که استفاده از یک جهان وجود نداشت و اگر هم افراد چپ به لذت بردن از آن ؟

چگونه شما خودتان را مشغول نگه دارید در طول مستند?

How actor Akshith SK is dealing with the delay of his debut film during the COVID-19 lockdown

ما همه بازی تقریبا در هر بازی هیئت مدیره در خانه. l احساس می کنم مثل یک کودک بیش از همه دوباره. من بازی شوخی و تحریک مادر من زیادی است. گاهی اوقات من به او کمک کند با کارهای خانگی مانند سبزیجات سفت و یا عملیات های تصفیوی خانه و به طور کلی نگه داشتن روح دیگران در خانه با عتیقه جات. (می خندد 24 ساله بازیگر).

چگونه به چالش کشیدن آن است برای پیدا کردن یک جای پا در این صنعت در حال شاشی کومار پسر ؟

قوم و خویش کار نمی کند در این صنعت است. ستاره بودن-پسر تضمین نمی کند که من استقبال با فرش قرمز. حتی من نیاز به کار سخت اثبات من با استعداد و یک مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است. فقط به خاطر اینکه پدر من یک قهرمان محبوب خود را در طول زمان تضمین نمی کند مردم را قبول من است.

چه تغییراتی را می بینید در این صنعت پس از شما شده است یک بخشی از آن از آنجا که شما یک کودک بود ؟

تغییرات من در حال شیوه ای که در فیلم در حال ساخته شده. آنها واقعی تر و دوربین کار درخشان است. من هرگز تصور کانادا صنعت به رونق با چنین قدرت. این خوب است که هر کس در هر منطقه باز است به تغییر و انطباق خود را به ایده های جدید و فن آوری و تلاش برای آن را به بهترین خود را.

به ما بگویید که کمی در مورد شخصیت خود را در Seethayana.

من شخصیت Rahul در این فیلم بسیار خلاف یکی که من در زندگی واقعی است. او بسیار جدی و منطقی تصمیم گیری. و هش تگ برای فیلم ‘احترام به زنان است”. آن است که یک زن گرا فیلم به تصویر می کشد اما در شیوه ای بسیار متفاوت. اگر من می گویند بیشتر و سپس شما جان کلام داستان, بنابراین ما آن را در ترک آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید