چگونه Atharvaa را ‘Kuruthi Aattam’ دوباره ‘مادورای اثر در چنای

فیلم جایگزین عوالم. آن را متمایز از احساس های تولید شده توسط, تیراندازی, مکان شما همیشه باید راه رفتن به یکی از آنها است.

نمونه: این غیر معمول نیست به تلو تلو خوردن به معبد جشنواره (دفعات بازدید: koil thiruvizha) در چنای. اما چگونه اغلب شما خواهد آمد در سراسر در آن یکی از شرکت کنندگان نگاه مانند آنها شده است از پیوند معبد شهر مادورای?

مردان ورزشی رسیدگی نوار و gunslinger سبیلهای زنان رویشان زرد ساری و حمل جراحی گلدان با خاکستر مقدس و/یا صندل خمیر آغشته بر روی آنها برگ چریش رشته به این عروق حلق آویز از آن گردن چرخ و فلک چرخ و فلک و مغازه های فروش هر چیزی از ظروف متورم و اسباب بازی پلاستیکی, گل, النگو و رنگ پودر تنظیم نزدیکی شبیه به یک نمایشگاه یادآور چنین جشنواره… میزان آماده سازی چنین امتیاز به مدیر روپیه گانش تمایل به نوبه خود داستان به واقعیت است.

اکشن پر زرق و برق

برای Ganesh, Kuruthi Aattam — بازیگران Atharvaa Murali Priya بهونی شانکار و Radikaa Sarathkumar — است او دانشجوی سال دوم فیلم است.

(left) Director Sri Ganesh explaining the shot to a junior artiste

(سمت چپ) مدیر روپیه گانش توضیح ضرب گلوله به یک تاریخ و artiste | عکس های اعتباری: R Ravindran

“این یک فیلم گانگستری با مادورای خود را به عنوان پس زمینه. عمل عنصر ممکن است لایه خارجی اما فراتر از آن شما را در پیدا کردن این است که عمیقا عاطفی با موضوع” او می گوید. گانگستر بخش کاملا مشهود است در آگهی ها بنا در اطراف “مجموعه” است که در واقع یک زمین مجاور این Aavin سالن در Virugambakkam.

آن را اعلام استقبال گرم ارائه شده به “عکا” — Radikaa او تصویر گرفتن بیش از 75 درصد از بنر فضا با شخصیت های داستانی. “Gandhimathi عکا است که نام او در این فیلم می گوید:” بازیگر Kanna راوی که نقش او در این فیلم است.

A firebed created by the crew on the set of ‘Kuruthi Aattam’

یک firebed ایجاد شده توسط خدمه در مجموعه ای از “Kuruthi Aattam’ | عکس های اعتباری: R Ravindran

Kanna آخرین فیلم Kaithiکه در آن او با بازی پلیس مخفی al ard احمد نیز تا به حال بازیگر Vatsan Chakravarthy بازی یکی از چهار به دام افتاده دانشجویان داخل یک ایستگاه پلیس. Vatsan اولیه آنتاگونیست در Kuruthi Aattam.

فیلم خدمه راه اندازی یک آتش سوزی تخت (به تصویب یک تو مٹھی vizha) با استفاده از سیاه و سفید و قرمز-رنگ thermocol روشن شده توسط چراغ اضافی از گودال های زیر برای تولید اثر مورد نظر است اما اینجا بیشتر از آنچه با چشم.

(from left) Radikaa Sarathkumar, Atharvaa Murali and Priya Bhavani Shankar on the set of ‘Kuruthi Aattam’

(از سمت چپ) Radikaa Sarathkumar, Atharvaa Murali و پریا بهونی شانکار در مجموعه ای از “Kuruthi Aattam’ | عکس های اعتباری: R Ravindran

“این بسیار مهم است صحنه در فیلم. ما را پیدا خواهد کرد آنچه آورده قهرمان در اینجا چه اتفاقی می افتد به او می گوید:” Ganesh اما Vatsan ما ملزم با یک اسپویلر. “من تلاش در Kanna زندگی اما او فرار” او لبخند می زند.

به عنوان ما صحبت می کنند ما پیوست یکی دیگر بازیگر جوان Prakash Raghavan و یک چهره آشنا, M Chandrakumar که اولین رمان شیشه Maaran تبدیل به یک فیلم که شد هند ورود رسمی اسکار در سال 2016 Visaaranai.

Chandrakumar, 58, نقش زندان پرنده یک سالخورده همین در حالی که Prakash بخشی از گانگستر باشگاه که در دیدار او در زندان است.

(from left to right) Prakash Raghavan, M Chandrakumar, Kanna Ravi and Vatsan Chakravarthy

(از چپ به راست) Prakash Raghavan M Chandrakumar, Kanna راوی و Vatsan Chakravarthy | عکس های اعتباری: R Ravindran

این فیلم به احتمال زیاد از ویژگی های به عنوان بسیاری از هفت دنباله عمل ما گفته شده است. الهام بخش بازیگران جوان به تلاش برخی از شیرین کاری توالی خود به خود است Chandrakumar که Vatsan است در ترس از.

“من او را ayya. در یک توالی او مدرج 14 فوت ارتفاع دیوار و شروع به پریدن کرد به زمین. این یک فک انداختن لحظه برای هر سه ما می گوید:” Vatsan. Chandrakumar می افزاید: “من در هنرهای رزمی آموزش داده شده اند و من یک سالن استاد برای 35 سال است. پس از آن خوب است با من.”

راز ستاره

با خدمه در نظر گرفتن یک استراحت مختصر به فیلم های مختلف دنباله Atharvaa سر به کاروان خود را در حالی که پریا کشیدن یک صندلی و شلاق روی تلفن همراه خود را و همچنان آنچه به نظر می رسد مانند یک مکالمه است که قطع شد به دلیل شلیک کنید. کارآفرین در Radikaa در ضمن درگیر چند بازدید کننده در آنچه به نظر می رسد مانند یک کسب و کار در حال حرکت است.

ما استفاده از این زمان برای رفتن در اطراف تیراندازی مجموعه را به ارتباط برقرار کردن با چند تن از افرادی که چنین متناوب عوالم امکان.

Saravanapandi Kannan (second from left) with the workers in his company

Saravanapandi Kannan (دوم از چپ) با کارگران در شرکت | عکس های اعتباری: Pradeep Kumar

یک چنین فرد S Saravanapandi Kannan از Jayanthipuram در مادورای. او و خدمه اش از 15 نفر مشغول شده اند در یک روز قرارداد به ارزش ₹70,000.

کار خود را? “کارناوال موارد parai نوازندگان و موارد دیگر است که این معبد در جشنواره همه هستند حسن نیت ارائه میدهد شرکت من,” او می گوید. این شده کار خود را برای 14 سال از زمانی که مدیر Ameer مشغول او را برای یک کار مشابه در Paruthiveeran (2007).

Saravanapandi’s company has been renting carnival equipment to film crews for over a decade

Saravanapandi شرکت بوده است اجاره کارناوال تجهیزات برای خدمه فیلم برای بیش از یک دهه | عکس های اعتباری: R Ravindran

“تا آن زمان, من می خواهم راه اندازی دکه های مختلف معبد جشنواره جنوبی تامیل نادو. پس از آن من شده اند با در نظر گرفتن قرارداد در فیلم که یک محیط روستایی. بیشتر فیلم هایی را در جشنواره افت دنباله,” او می گوید و اضافه میکند: “من برای عرضه فیلم اخیر مانند Vijay را استادVishal را Sandakozhi 2یک Sibiraj شات فیلم در Pudukottai به تازگی در میان دیگران است.”

Reshma (R) with her friends at the shooting spot of ‘Kuruthi Aattam’

Reshma (R) با دوستان خود در تیراندازی نقطه از ‘Kuruthi Aattam’ | عکس های اعتباری: R Ravindran

استراحت نیز یک نعمت غیر مترقبه برای چند کودکان از Kannagi نگر که آورده شده است به مجموعه خود را “استاد راهنما” یک زن در 40s خود را به عنوان فضای هنرمندان. کودکان در تمام سنین بین 11 و 13 هستند, دبیرستان, دانش آموزان و آورده شده اند برای شلیک به صورت یک دستمزد ₹200.

“ما باید در نقطه ای تا 2 هستم.” نمی خواهد آنها را از دست ندهید مدرسه روز بعد ؟ “نه, من آن را می گوید:” Reshma تحصیل در کلاس نهم. “اما من به سفری کلاس می گوید:” لوکس.

Atharvaa Murali and Priya Bhavani Shankar interact with children on the set of ‘Kuruthi Aattam’

Atharvaa Murali و پریا بهونی شانکار ارتباط برقرار کردن با کودکان در مجموعه ای از “Kuruthi Aattam’ | عکس های اعتباری: R Ravindran

که نام واقعی او. لوکس است که در اصل رکس آنتونی اما نامیده می شود به خاطر آن قافیه با نام او. اما Sudalai کنی دلیل مختلف برای تغییر نام خود را. “من نمی خواهم نام من. این پسران, اذیت کردن من. بنابراین من خودم را Vel در حال حاضر می گوید:” اعتماد به نفس 12-year-old.

کودکان عکسبرداری شده اند به صورت فیلم به طور مداوم در 18 ماه گذشته. “ما ملاقات بسیاری از بازیگران است. من جمع آوری امضا از آنها می گوید:” رکس و به یاد می آورد خود را در تعامل با Vijay Sethupathi. “من رفتم به لرزش دست خود را. او به من نگاه کرد و پرسید که کلاس من مشغول به تحصیل شد و او از من خواست به تمرکز بر مطالعات” رکس می افزاید: قبل از اینکه بی سر و صدا لغزش از مکالمه ما به لرزش Atharvaa دست به عنوان قهرمان بازده مجموعه پس از شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>