چگونه خانه حراج در حال پیگیری دیجیتال جمع آوری

یکی از Sonal سینگ ارزشمند اموال یک کتاب است که در آن او jots پایین دم هر هواپیما او شده است. “من همیشه به حال یک وسواس با هواپیما” می خندد مدیر عامل کریستی هند که کار نیاز به او را به اغلب پرواز از پایگاه در بمبئی به ارتباط با جمع و ایجاد روابط با جامعه هنری است.

برای مثال در پایان ماه فوریه او در چنای برای باشگاه روتاری مدرس’ سالانه خیریه حراج هنر (پشتیبانی توسط کریستی). چند هفته بعد او مجموعه برای پرواز به نیویورک برای دو مدرن و معاصر هنر هند فروش — اما مزایده و سفر او بودند را در خود نگه دارد با توجه به Covid-19. “من فکر نمی کنم من خواهد بود رفتن به آن سرعت زندگی در هر زمان به زودی می گوید:” سینگ افزود که در حال حاضر “همه ما تعامل با مشتریان و همکاران و گسترده تر جامعه هنری هستند و از طریق تلفن های ما”.

مجازی واقعی است

با خیلی از دنیا زده همه گیر روی صفحه نمایش تبدیل شده است و مهمترین راه برای تجربه هنر — موزه ها و نمایشگاه های هنری با تکیه بر مشاهده کاربران آنلاین حاضر در اتاق و داران در حال میزبانی نمایشگاه راه رفتن از پیش در Instagram. خانه حراج نیز تطبیق. در حالی که مزایده آنلاین شده اند جذب خریداران به خصوص جمع جدید برای چند سال خانه ها در حال حاضر به دنبال در رسانه با تجدید نیرو — افزایش دیجیتال خود را با حضور ارتقاء وب سایت به آنها را بیشتر تعاملی و طراحی دیجیتال کاتالوگ و اعلام گسترده تر فهرست آنلاین-فقط فروش.

An untitled Tyeb Mehta painting

یک untitled Tyeb مهتا نقاشی

پس از تحکیم آن در لندن و نیویورک به فروش جمع و جور امر در ماه ژوئن به تعویق انداختن آن بهار حراج تقویم به ماه جولای کریستی به تازگی اعلام کرد 40 آنلاین-تنها فروش در آوریل و مه. “ما بیش از سه برابر برنامه می گوید:” سینگ های که با مضمون فروش شامل اندی وارهول را پلاروید چاپ مبلمان از قرن 18 و جواهرات و ساعت و کیف های دستی. “لوکس ادارات نیز افزایش فروش خود را تقویم و تبدیل تعدادی از زنده به فروش آنلاین. و ما در حال بررسی امکان فروش آنلاین برای, هند, هنر, نیز,” او می گوید.

هل دادن بازار

اگر اخیر نتایج حراج کریستی و ساتبی هستند چیزی به توسط جمع نشده خود را از دست داده اشتها برای هنر است. ماه گذشته ساتبی مدرن و معاصر جنوب آسیا هنر فروش در نیویورک بالغ 4.8 میلیون دلار با 91.1 درصد از تعداد زیادی به فروش می رسد. کریستی حراج آنلاین از نادر شراب و ارواح (مارس 24 آوریل 7) آورده 1.1 میلیون دلار در حالی که فروش آن در لندن — مانند ‘Chieveley خانه برکشایر و پنج مجموعه های خصوصی’ حراج — نیز به خوبی دریافت, فروش 95% با ارزش است. “این نتایج نشان می دهد که ما جمع احساسات بسیار زنده” مشاهده سینگ.

A painting from Dutch collectors Jane and Kito de Boer’s collection

یک نقاشی از جمع جین و Kito de Boer مجموعه

برای ادامه تعامل با مخاطبان خود را کریستی در حال حاضر افزایش آن خصوصی فروش ارائه شده است. آنلاین مشاهده اتاق های به روز رسانی شده است به آنها را “از نظر بصری جالب تر و کمک به مشتریان باید یک بینش بهتر از اشیاء در فروش” در کنار دیگر ایدز مانند “ما آنلاین محموله ابزار و افزایش قابلیت پیش نمایش برای شناسه ملک”.

این تیم همچنین در حال کار بر روی “Zoominars’ (webinar ها در زوم) ارائه می شود توسط متخصصان و تلاش های “رفتن به تمام رسانه های اجتماعی فرصت هایی, مانند مینی-برنامه WeChat” — کریستی تلاش در نرم افزار تلفن همراه که در آن 1 میلیارد و کاربران می توانند فهرست فروش خود, تقویم, دریافت نتایج زمان واقعی و اطلاعات بیشتر در مورد بسیاری از طریق کاتالوگ آنلاین, وضعیت, گزارش و سرمقاله ، “ما به دنبال در مثبت و فرصت به عنوان یک فرصت برای re-مرکز کسب و کار ما و سرعت بخشیدن به نوآوری” نتیجه گیری سینگ.

جزئیات: christies.com

Ganesh Pyne’s self portrait

Ganesh Pyne را, پرتره از خود

چگونه به دیگران مقابله

این کاتالوگ می رود دیجیتال: داشتن منتقل انتخاب مارس و آوریل فروش از روی زمین به آنلاین — یاد کارتیه هنر دکو دستبند را به زیر چکش بین آوریل 24 و 28 — ساتبی راه اندازی کرده است همهجانبه دیجیتال کاتالوگ در وب سایت خود را. های تصویری و تعاملی فرمت های رسانه ای آنها در حال حاضر اشیاء در یک محیط مدرن. جزئیات: sothebys.com

Big tits, کارشناسی ارشد, کوچک فرمت: AstaGuru برنامه ای برای ارائه یک صف از مزایده بلافاصله پس از مستند شروع با هنر مدرن فروش قالب کوچکتر آثار هندی, کارشناسی ارشد. Tushar Sethi, مدیر عامل شرکت از Mumbai-بر اساس آنلاین حراج خانه معتقد است که وضعیت کنونی به مراتب از ساخت مزایده زنده بی ربط. او اضافه می کند که حراج اتاق را پر کنید تا به عنوان به زودی به عنوان یک واکسن برای Covid-19 زیرا “هر دو زنده و مزایده های آنلاین جذابیت خود را”. جزئیات: astaguru.com

بدون رزرو: Minal Vazirani رئیس و موسس Saffronart می گوید که این خانه حراج تقویم خواهد بود تحت سلطه کوچکتر مکرر مزایده آنلاین. این ترکیب شامل یک Covid-19 امداد جمع آوری کمک فروش (مارس 29-30) و یک هفته بدون رزرو مزایده با عنوان “مطلق روز سه شنبه’ شامل هنر و جواهرات, نسخه, خواهر خود را پلت فرم StoryLTD. آنها همچنین نورد آموزشی با کارشناسان در این زمینه “برای رسیدگی به این تغییر نیاز به جمع خریداران و فروشندگان اما به همان اندازه به قاب یک بحث در اطراف چه هنر و کلکسیون اکوسیستم آغاز خواهد شد شبیه به گالری مجموعه داران و موزه ها”. جزئیات: saffronart.com, storyltd.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>