محمد Azharuddin و Sachin Tendulkar به اشتراک گذاشته یک پیوند ویژه ای که آن را به برنامه نویسی برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات در کریکت هند تاریخ است.

در تاریخ 27 مارس 1994 در اوکلند در نیوزیلند, کاپیتان الازهر در مشورت با مدیر Ajit Wadekar ترویج Tendulkar به باز کردن نوبت برای اولین بار. و بقیه سابقه است.

استعداد کریکت در پاسخ با یورش بر کیوی, بازی بولینگ, نمره 49-توپ 82 (15×4, 2×6).

دقیقا چگونه انجام است که تحقق? “من تا به حال متوجه است که چیزی بزرگ اتفاق می افتد با Sachin حتی اگر او پنبه حلاجی شده و در شماره 5 و 6. ما (Wadekar آقا و من) در این مورد صحبت و تصمیم به اجازه Sachin باز پس از به طور منظم, درب بازکن, سیدهو (Navjot سینگ) ناخوش بود” به یاد می آورد الازهر در یک منحصر به فرد با چت تیوی هندو روز جمعه.

Sachin میل

“و مهمتر از Sachin همچنین می خواستم برای باز کردن و ما خوشحالیم که او رفت و تبدیل به یکی از بزرگترین ضربه تمام وقت,” او اضافه شده است.

“من نمی خواهد می گویند من پاسخ خود را, من می دانستم که Sachin تا به حال استعداد. او فقط نیاز است که فرصت به نمایش گذاشتن فراوانی از استعداد” 57 ساله گفت.

Mohammad Azharuddin.

محمد Azharuddin.

اما آنچه در آن بود در مورد ساچین را پنبه حلاجی شده ساخته شده است که شما را تماس بگیرید ؟ “او یک حمله رودخانه و با زمینه اعمال محدودیت بر ما فکر هنگامی که او می شود رفتن نیمی از کار انجام شده است برای این تیم گفت:” سابق هند کاپیتان.

حتی Sachin اذعان کرد و آن را در زندگینامه خود Pتخمگذار آن راه من. “من رفتم به الازهر و مدیر ما Ajit Wadekar سابق هند کاپیتان و پیشرو رودخانه از زمان خود و التماس کرد با آنها به من یک فرصت در بالا از سفارش,” او نوشت.

“من نمی توانم افتخار برای دستاوردهای خود را. در واقع هیچ کس نمی تواند. او استعداد برای رفتن به اماکن” الازهر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی