چگونه می تواند قانون اساسی مقامات نشستن بر روی فایل به طور نامحدود می پرسد HC

عدالت N. Kirubakaran از مدرس دادگاه عالی روز چهارشنبه در مورد تاخیر در دفع از دولت را توصیه به فرماندار در 8 سپتامبر سال 2018 به انتشار تمام هفت زندگی محکومین در سابق نخست وزیر راجیو گاندی ترور مورد. هفت شده اند در زندان برای 29 سال است.

در طول این جلسه از یک مورد به دنبال 90 روز آزادی مشروط برای محکوم A. G. Perarivalan قاضی گفت: “هیچ کس کمتر از یک قانون اساسی اقتدار می توانید نشستن در یک فایل مثل این. سازندگان از قانون اساسی نیست تجویز یک زمان محدود به دلیل زیاد اعتماد آنها تا به حال در افرادی که ممکن است به اشغال بالا قانون اساسی پست.”

پیشرو تقسیم نیمکت همراه با عدالت V. M. Velumani او گفت: “توصیه می شود یا رد یا قبول اما این تصمیم باید گرفته شود در مدت زمان معقول. در غیر این صورت دادگاه خواهد شد که هیچ گزینه ای جز دخالت کند.” نظرات بیان شده برای اضافی دادستان عمومی Prabhavati رم به نمایندگی از دولت است.

قاضی در ادامه برای روشن شدن: “با رعایت این چیزهایی که ما چشم پوشی نمی کند عمل می کند از این محکومین. آنها توطئه با هم گرفته و زندگی نه تنها یک نخست وزیر سابق بلکه از بسیاری از مردم بی گناه از جمله پلیس. بدون شک که آن را بی رحمانه ترور. این یک جنایت شنیع را تغییر بسیاری از چیزها در کشور است.”

عوارض

قبلا مشاور ارشد R. Shunmugasundaram به نمایندگی از این حکم درخواست G. Arputham, 72, گفت: او پسر می تواند نشان داده شده است برخی از نرمی در اعطای آزادی مشروط پس از او شده است تحت حبس برای نزدیک به سه دهه است. او ادعا کرد که محکوم شد و درد و رنج از چندین عوارض و از این رو آسیب پذیر به COVID-19 در داخل زندان است.

ارشد مشاوره و درخواست وکیل ثبت S. Saravanan گفت: با وجود این کابینه توصیه محکومین نمی شد که اجازه خروج از آنجا که فرماندار Banwarilal Purohit بود هنوز به یک تصمیم. این موضوع تا به حال شده است در انتظار با فرماندار برای نزدیک به دو سال در حال حاضر.

پاسخ این برنامه گفت: این درخواست را در حال حاضر حبس بین نوامبر 12, 2019 و ژانویه 12 سال 2020 است. “طبق قوانین زندان را محکوم تبدیل خواهد شد واجد شرایط برای آینده آزادی مشروط تنها پس از دو سال,” او گفت:. این برنامه به دنبال زمان برای ظهور دولت دادستان عمومی R. Natarajan برای پاسخ به پرس و جو در این موضوع بزرگتر مربوط به دائم آزاد.

پذیرش درخواست قضات موکول مورد به 29 جولای برای بیشتر شنیدن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>