چگونه چنای را Kannagi نگر است تبدیل به یک هنر منطقه

Nila یک نما هنرمند از چنای راه می رفت همراه Kannagi نگر و دارای حق اعمال یک بلند گو حرف زدن یک زن و شوهر از هفته پیش. او بود احاطه شده توسط کودکان خشن و بی ادب که قرار دادن اعلامیه در اطراف بسیاری از یکسان چند طبقه آپارتمان به عنوان او ساخته شده او اطلاعیه ها.

او دعوت از شهروندان برای شرکت در رسمی باز کردن میکروفن در این زمینه خالی از Kannagi نگر. او سوار ترک سوار شدن بر روی یک دوچرخه است که whizzes گذشته بسیاری از نمای رنگارنگ — دوباره بلند گو حرف زدن در دست اعلام این جشن که به گشودن در شب جشن است که رسما علامت Kannagi نگر را تبدیل به یک هنر منطقه است.

انجام می شود با همکاری بیشتر چنای شرکت و چنای شهر هوشمند محدود St+هنر هند پروژه حیوان خانگی که شناسایی یکی از چنای ترین غفلت توانبخشی محلات است که به خوبی در راه خود را به اتمام. شانزده نمای ویژگی های کار از 16 ملی و بین المللی هنرمندان. اما آن است که نه فقط دیوار است که سزاوار توجه: بسیاری از مداخلات است که سنت+هنر تا به حال با شهر مبتنی بر سازمان های غیر دولتی و تعاونی در تلاش برای تعامل با جامعه را بیشتر داستان.

اسکان مجدد منطقه با جمعیت 80,000 مردم نقل مکان از شهرک برای محروم و بستر رودخانه از Cooum, Adyar و باکینگهام کانال Kannagi نگر است که اغلب در ارتباط با جرم و جنایت است. و ترین گزارش از این منطقه بزرگ شده فقط این جنبه با توجه به Guilia Ambrogi متصدی و از بنیانگذاران سنت+هنر هند پایه و اساس است.

ایستاده در برابر پس زمینه پر جنب و جوش کودکان بازی والیبال, او می گوید: “اگر ما در انجام یک جستجو در گوگل از Kannagi نگر ما تنها گزارش از جرم و جنایت و مشکلات گذشته است. وجود اختلاف و قطب بندى در آنچه ما در بر داشت رسانه ها و آنچه که ما احساس می شود بر روی زمین است. این است که می گویند که وجود دارد این است که هیچ جرم و جنایت, اما قطعا, آن را تبدیل به تنها خواندن این فضایی که درست نیست. وجود پر جنب و جوش جامعه در اینجا است که بسیاری از به نظر می رسد به چشم پوشی می گوید:” Guilia.

او اضافه می کند که بسیاری از ساکنان حتی پیدا کردن آن دشوار است برای به دست آوردن شغل با توجه به فضای شهرت. “با تغییر چهره از یک فضای ما نیز در تلاش برای فعال کردن آن از طریق پیامدهای مثبت,” او می گوید.

St+هنر در ابتدا در نظر گرفته Nochikuppam و سیاه, شهر, قبل از zeroing در Kannagi نگر عمدتا برای تنوع آن است.

این چشم انداز است که تثبیت شده در ذهن کودکان به عنوان مدرس به ارث برده پیدا کردم از طریق پروژه Kannagi Nagarin کنگل جایی که آنها با نزدیک شدن چهار مدرسه در محل و تعامل با دانش آموزان از کلاس پنجم به هفتم. کودکان داده شد فعالیت های ورق با سوال در مورد افکار خود را در Kannagi نگر. کودکان را مهار نشده نقشه نشان داد gang wars مردان دارای حق اعمال شمشیر آب و فاضلاب مشکلات. در واقع یکی از پوستر بخوانید, ‘Kannagi نگر naale fightu thaan.’ (اگر آن را Kannagi نگر آن مبارزه).

با تماس با منطقه یک هنر منطقه و تشویق هنری مداخلات St+هنر مایل به تغییر این.

نقاشی های دیواری بزرگ که در محفظهای قرار دادن جامعه است. وینی هنرمند دیوید لایتنر را untitled کار شامل یک زن که اتحاد پیوست و دست او را در نماز و در یک خانواده نشان داده اواسط حرکت در میان خشکسالی توجه به جامعه بحران آب.

ترکیبی از نقاشی خط و نقاشی دیواری است این بخش مجزا. چیدمان گلدان در گوشه پایین سمت چپ — برخی از پر خالی برخی سرشار به دیگران — معنی چند راه برای به اشتراک گذاری. بیشتر به موازات خیابان بنگلور-بر اساس Aravani پروژه هنر پر جنب و جوش دیوار را نشان می دهد زنان در یک دایره نشسته. این هم یک صحنه از جامعه رانده آرام شب که بخشی از Kannagi نگر.

“بسیاری از دیوارهای ما در حال جشن از افرادی که در منطقه زندگی می کنند. و بیشتر ما مجسم ترانس زنان در این منطقه است. هنگامی که ما راه رفتن در اطراف ما متوجه باشند که زنان و transwomen در Kannagi نگر بسیار فعال هستند. آنها نشستن در اطراف صحبت کردن به یکدیگر, جشن زندگی, در حالی که انجام چیزی که خود را — پوست کندن سبزیجات به عنوان مثال می گوید:” Sadhna پراساد مدیر هنری جمعی.

یک گروه هفت trans زنان که بخشی از Aravali پروژه هنری پیوست و دیگر هنرمندان برای ایجاد نقاشی دیواری که همچنین به تصویر می کشد الگوهای رنگ و چهره است که آنها را دیده بود در اطراف. بخشی از نقاشی دیواری است که ناتمام مانده و دعوت از رهگذران به سعی کنید دست خود را در نقاشی.

طرف دیگر سکه

زنده گرافیتی جم در جریان است چراغ توسط هنرمند صفر از دهلی نو. پوشیدن ماسک و اسپری قوطی رنگ این گروه شده است در شکل L دیوار برای ساعت در حال حاضر.

ساکنان از آپارتمان مخالف را به صندلی خود را به سالن و تماشای. Devika که در حال آماده سازی برای نوشتن کلاس X امتحانات هیئت مدیره به نظر می رسد وجد آمدیم: “من قادر به تشخیص خود من در خیابان. Semma بله panranga! (آنها در حال انجام آن را به خوبی),” او می گوید. خانواده او منتقل شده بود از Thideer نگر. او گوش به همسایه اش با شیفتگی به او اطلاع او که خود را “خیابان ساخته شده است که ظاهر حتی در یوتیوب.”

وجود تعداد قابل ملاحظه از افرادی که نامشخص در مورد چگونه این پروژه کمک خواهد کرد که آنها را در یک سطح شخصی. “خیابان تبدیل شده اند رنگارنگ. اما فراتر از آن است که من نمی دانم چگونه آن را در حال رفتن به نفع ما می گوید:” یک زن میانسال است که ترجیح می دهد ناشناس بود. او همراه با خانواده اش به فروش می رساند اسباب بازی و موارد متفرقه دیگر در جلو و یک سبد خرید.

اما بسیاری از فروشندگان کوچک که خط این خیابان در حال انتظار برای دیدن بیشتر مشتریان حداقل در هفته های آینده. به طوری که یک مشاغل فروشگاه چای کار از یکی از آپارتمان های تا ظهور روز پس از شروع به کار.

آیا این جراحی کشیدن صورت کار در ساکنان به نفع ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید. اگر فضا همچنان به صورت فعال در آن می تواند تبدیل به یک محل عمومی برای دیگر هنرمندان کار خود را مانند دهلی لدهی هنر منطقه را همکاری با آخرین نسخه از هند نمایشگاه هنر. اما آیا این قبل خواهد قرض دادن به تغییرات اجتماعی یا آگاهی و حتی اگر چنین است, چگونه آن را طولانی باقی خواهد ماند, برای, عواملی که نامشخص باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید