چگونه چنای را Samarpana کمک می کند تا محروم از طریق رقص کلاسیک

آن را نمی خواهد یک اغراق بگویم که استعداد کنار یک هنرمند حرفه ای آسان تر است زمانی که شما می آیند از لحاظ اقتصادی به خوبی خاموش پس زمینه. “برای اجرا در تالار sabhas هزینه آن ₹20,000 فقط به کتاب یک ارکستر سپس هزینه وجود دارد از لباس های روشنایی و تصویری می گوید:” Gayathri S یک بازاریاب دیجیتال و رقصنده. “من می تواند به یک رقصنده چون من درآمد از طریق دیگر کار تمام وقت,” او می گوید.

برای کمک به تشخیص از لحاظ اقتصادی محروم استعداد و آنها را به جریان اصلی, Gayathri راه اندازی Samarpana شش ماه پیش. جلوتر از صندوق بالا بردن عملکرد در آکادمی موسیقی او می گوید: “این سخت است برای افرادی که از کمتر ممتاز زمینه برای حفظ زندگی خود را فقط از طریق رقص و حتی به مرحله به انجام. اما به عنوان هنرمندان, آن مهم است برای آنها را به نمایش گذاشتن استعداد خود را به طوری Samarpana ابتکار برای رسیدن به آنها را remunerations و آنها را تشویق به انجام است.”

در جمع آوری کمک هنر برای یک علت این آخر هفته او دعوت کرده است duo Renjith و Vijna کودک نابغه Soorya Gayathri — 14-year-old Carnatic احساس یوتیوب و نوازندگان از شايد Nrithyalaya. درآمد حاصل از این عملکرد را به رسا. این سازمان غیر دولتی است که کمک می کند تا کودکان و بزرگسالان با نیازهای ویژه جشن 30 سالگرد خود را در این سال است.

“ما تصمیم به همکاری با رسا برای این که برای 30 سال شده اند کمک به افراد با نیازهای ویژه از طریق natyashastra,” او می گوید و اضافه می کند “این دانش آموزان از رسا نیز خواهد بود به انجام این آخر هفته.” بزرگان از خانه های قدیمی و بچه از پرورشگاه ها دعوت شده اند برای تماشای این رویداد رایگان از هزینه. هر عضو مخاطبان می شود به خانه یک نهال برای کاشت.

How Chennai’s Samarpana helps the underprivileged through Classical dance

جدا از رویدادهای مالی مانند این Samarpana همچنین میدارد خانواده ها در ولسوالی های دور افتاده از تامیل نادو و کمک می کند تا آنها را با مالی ، آموزشی و پزشکی نیاز دارد. “تا کنون ما به تصویب رسید 10 خانواده و ما کمک به آنها با زبان انگلیسی, ریاضی و کامپیوتر, کلاس,” او می گوید.

هر چند این سازمان نداشته است کلاس های رقص برای محروم هنوز, آنها برنامه ریزی برای انجام این کار در آینده. “در حال حاضر ما باید با همکاری یک سازمان غیر دولتی به اجاره مینی سالن فضا در Narada Gana سبها برای مستحق هنرمندان است که ما را شناسایی کرده اند, انجام برنامه ها برای آنها و ارائه پاداش.”

از طریق Samarpana, Gayathri نه تنها امید آنها را به یک پلت فرم اما همچنین ترویج رقص کلاسیک شکل در میان مخاطبان اصلی است. “ما به معاون کشیش بخش یک اتاق سری کنسرت که در آن رقصنده از انجام به یک جمع صمیمی. رقصنده را دنبال نمی کند فرمت معمولی به جای او انجام می دهد در تم که نزدیک به قلب خود را در راه است که به راحتی می توان درک توسط روحانی,” او می گوید.

در گذشته مجلسی, کنسرت, رقصنده کارونا Sagari تا به حال انجام شده به تامیل سنگم شعر. “هدف نهایی از این رویداد همراه با جمع آوری کمک های مالی است nudging عمومی کمی نسبت به ارائه خود را به جامعه و طبیعت می گوید:” Gayathri.

هنر برای یک علت برگزار خواهد شد, در موسیقی, آکادمی TTK جاده در فوریه 9 از 5 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر. بلیط bookmyshow.com. تماس با 8248351859.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر