“هاگوارتز همیشه وجود دارد خواهد بود به شما خوش آمد خانه” پاسخ داد: J. K Rowling اوایل هفته گذشته در پاسخ به یک فن که تشکر به انگلیسی, نویسنده برای داستان های خود را در یک فرار فوق العاده حتی در زمان تاریک.

آن بوده است که 13 سال پس از آخرین کتاب در سریهری پاتر و یادگاران مرگ — منتشر شده در سال 2007 و نه پس از فیلم اقتباسی (بخش دوم) ضربه به صفحه نمایش در سال 2011.

هنوز بیش از بخشی بهتر از دو ماه گذشته در رسانه های اجتماعی دیده می شود افزایش هجوم پست ها از کاربران در گیر مستند که تبدیل به هری پاتر کتاب و فیلم در حق رای دادن به عنوان ابزاری برای مقابله با اضطراب و ترس از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما آن را نه فقط طرفداران اختصاص داده شده که رشد کرده همراه با پسر جادوگر (و هنوز هم قاطعانه کار خود پرسی ویزلی هالووین در هر سال) که در حال انجام این کار; در واقع نسل جدیدی از اولین خوانندگان و ناظران در حال معرفی به رولینگ جهان توسط خانواده و دوستان در سراسر قرنطینه و کشف آنچه که باعث می شود آن را بسیار جادویی.

Two fans arrive at a London cinema for a screening og ‘Harry Potter and the Philosopher’s Stone’ on Friday, November 16, 2001

دو فن می رسند در لندن سینما برای غربالگری og “هری پاتر و سنگ جادو’ روز جمعه 16 نوامبر سال 2001 | عکس های اعتباری: ALASTAIR گرانت

در نقاط مختلفی از جهان هشت فیلم در این سری است که بر روی سیستم عامل های مانند آمازون نخست Netflix بکشد و یا برنامه تلویزیونی در تلویزیون در میان بیشتر به تماشای این سال است. کاربران در حال مشاهده سازماندهی احزاب از امنیت خانه های خود را به تجربه هیجان از ماجراهای همراه با دوستان, البته تقریبا. در چین استودیو برادران وارنر اعلام کرده اند که یک 3D 4K نسخه از هری پاتر و سنگ جادو استفاده می شود برای احیای چینی سالن سینما پس از آنها باز پس ماه از بسته شدن: یک مثال است که بسیاری از کشورهای دیگر کاملا به دنبال در زیر است.

و در مرکز همه این است که رولینگ خودش نویسنده ساخت یک بازگشت به توییتر پس از خودخواسته شکستن (“من فکر کردم من می خواهم به سمت چپ برای همیشه” او می گوید:) و نوشتن در مورد پخت کیک های شایان ستایش, تصاویر از سگ و درخواست از مردم برای ارسال تصاویر از جهان خارج… در حالی که همچنین آشکار است که او بهبود می خواهم از یک مشکوک به تقلا COVID-19 پس از دو هفته بیماری است.

J.K. Rowling

او حتی در زمان به برخی از مشاوره به مردم احساس کم بودن بی فایده در طول مستند: “یادآوری میکند که مردم تنبل هستند و یا unmotivated اگر آنها نمی, ضربه زدن از شاهکارهای روزانه نیست الهام این شکل بشود. اگر بی حواس پرتی درمان افسردگی هیچ فرد ثروتمند یا معتاد هرگز خود را کشته. غم و اندوه و اضطراب نیست ضعف است.”

 

طرفداران نشئه در او ثابت رسانهها از نظرات خود را و حتی بیشتر تعجب در راه اندازی هری پاتر در خانه دیجیتال hub برای نگه داشتن کودکان از تحصیل و سرگرم در طول همه گیر با کتاب های صوتی, آزمونها, فیلم ها و بیشتر.

آن را آسان ببینید که چرا هری پاتر پدیده ای است که بسیار محبوب و حتی بیش از یک دهه پس از آخرین کتاب در سری منتشر شد: رولینگ روایت تسلط بیش از یک داستان است که برای همیشه relatable شخصیت ساخته شده بیشتر به یاد ماندنی بازیگران بازیگران کودک که همه رفته اند و تبدیل به ستاره های بزرگ و حق رای دادن است که نگه می دارد در دادن از پارک های تفریحی به برادوی بازی می کند.

Cast members of the ‘Harry Potter’ films: Daniel Radcliffe (C) who plays Harry Potter, Rupert Grint (L) who plays Ron and Emma Watson (R) who plays Hermione, pose for photographs at the Leavesden Studios in Hertfordshire, April 8, 2003

اعضای بازیگران ‘هری پاتر’ فیلم: Daniel Radcliffe (C) که نقش هری پاتر, Rupert Grint (L) که نقش رون و اما واتسون (R) که نقش هرمیون, ژست برای عکس در Leavesden Studios در هرتفوردشایر مارس 8, 2003 | عکس های اعتباری: توبی ملویل

در عین حال واقعیت این است که داستان آغاز می شود که با یک دختر 11 ساله یتیم زندگی در کمد زیر پله ها عمه اش را همچنان به دادن امید به مردم در سراسر نسل در سطح جهانی و در زمان بحران باعث می شود برای اخبار ویژه. آنلاین فن-هنر و داستان را از محدوده تصویر می کشد coronavirus به عنوان Dementors و تفکر مثبت به مردم Patronuses به گریه می کند برای امثال Daniel Radcliffe, Rupert Grint و اما واتسون برای انجام یک مجازی ‘مراسم ویژه’ و سلامتی طرفداران ،

در هند زمانی که نارندرا نخست وزیر درخواست شهروندان در سراسر کشور به سوئیچ چراغ های خود را برای چهار دقیقه برای نشان دادن حس همبستگی در برابر “تاریکی” از coronavirus بسیاری حتی در مقایسه با آن به Dumbeldore را یاد نقل قول از زندانی آزکابان (همراه با موجی از الگوهای رفتاری): “شادی را می توان حتی در تاریک ترین زمان ها اگر کسی تنها به خاطر به نوبه خود در نور.”

Enthralled children having a look at the J.K. Rowling’s seventh and final book in the series, ‘Harry Potter and the Deathly Hallows,’ during its release at a book store in New Delhi, on July 21, 2007

شیفته کودکان داشتن یک نگاه J. K. رولینگ هفتمین و آخرین کتاب در سری “هری پاتر و یادگاران مرگ” را در انتشار آن در یک فروشگاه کتاب در دهلی نو در تاریخ 21 ژوئیه 2007 | عکس های اعتباری: S_Subramanium

به عنوان رولینگ آثار همچنان به بالا بردن روحیه ما صحبت Potterheads, پیر و جدید در نقاط مختلف جهان و سعی کنید به درک آنچه که هری پاتر به معنی آنها در طول این بیماری همه گیر. Lumos!

Nivi منهر روابط عمومی افسر (هوبارت-استرالیا)

Nivi Manohar

Nivi منهر

من شده اند دوباره خواندن مورد علاقه من بخش هایی از این کتاب و آن را به من کمک می کند ‘به نوبه خود در نور’ در پایان به جای استرس زا روز. برخی از معابر به خصوص کسانی که دامبلدور خطوط پر من با امید در یک زمان هنگامی که آن را بسیار آسان برای از دست دادن وضوح از آینده است.

جدای از آن, من در حال حاضر بسیار کنجکاو به دانستن اگر جادوگری جامعه متاثر از بیماری های همه گیر مانند ما فنا پذیران. آن را درمان توسط جادوها و یا یکی از خانم Pomfrey افتضاح نیرو بخش? اگر در تمام دنیای جادوگری واقعی است در حال حاضر خواهد بود زمان زیادی برای فاش کردن خود و صرفه جویی در جهان است.

من دوست دارم که چگونه Jo را در توییتر دنبال برای طرفداران هنگامی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر. هری پاتر در خانه ابتکار خوب است علاوه بر این به WW سایت و وجود دارد برخی از آزمونها سرگرم کننده و بازی من را اشغال کردند. چالش خواهد بود به پایان برساند همه آنها را در یک بروید!

روبن توماس مهندس نرم افزار (میلان ایتالیا)

من 8 سال از زمانی که پدر بزرگ من بود که مبتلا به سرطان تشخیص داده شد و او کسی است که می خواهم با استعداد من برای اولین بار پاتر کتاب. در آن روز در بیمارستان, I used to take my نسخه با من نشستن بستر خود و خواندن را به او. وجود دارد بسیاری از روز که در آن او بود و تحت شیمی و ما حتی نمی شد مطمئن باشید اگر او آگاه, اما من می خواهم به نگه داشتن دست خود را در طول های مورد علاقه من بیت در کتاب و او می خواهم به عقب فشار دهید.

او بازیافت ساخته شده آن را بازگشت به خانه و ادامه خواهد داد برای زندگی دلچسب زندگی تا مرگ او 12 سال بعد. باقی می ماند که من حافظه ماندگار از تجربه من با JKR ایجاد: چیزی به اشتراک گذاشته می شود که دارای ما با هم در سخت ترین بار و فقط شاید به شما یادآوری می کند که سحر و جادو وجود دارد هنوز هم در سمت چپ در این جهان است.

من تحت مستند در ایتالیا با همسر و سه ساله پدر و ما فقط شروع به خواندن این کتاب برای اولین بار به او. در طی چند ماه آینده من امیدوارم که ما به عنوان مردم در جهان امروز را نوع و متفکر تصمیم گیری به گذشته این بحران که تنها راه رو به جلو است. به عنوان دامبلدور گفت: این انتخاب های ما نشان می دهد که آنچه که ما واقعا هستند به مراتب بیشتر از ما می گیرند.

Vinithra منون نویسنده و متخصص محتوا (چنای هند)

Vinithra Menon

Vinithra منون

من همیشه خواننده مشتاق اما من خوانده و نه هر سری به عنوان فداکارانه و به عنوان چند بار که خوندم هری پاتر. پاتر جهان من است Patronus. من به یاد داشته باشید یک زمان وقتی که من میرم پایین که در آن من نیست و تبدیل شده به این سری و این واجب مرا نجات داد. پریدن به هاگوارتز باعث می شود من احساس بهتری تقریبا بلافاصله.

حتی اگر من در خواندن هر کتاب حداقل 20 زمان های عجیب و غریب قبل از زمانی که من نگاه کردن از صفحات من نیاز به یک دقیقه به reorient خودم را به محیط اطراف است که به بهترین شکل از فرار.

من رشد کرده ام با این شخصیت وجود دارد و بخشی از من که در توضیح مربوط به این جهان است که رولینگ خلق — که بخشی من به نوبه خود به زمانی که زندگی دشوار می شود. من مدیون تخیل من به این سری را به عنوان به خوبی به عنوان یک نتیجه بسیاری از چیزهای دیگر از جمله زندگی حرفه ای من به عنوان یک نویسنده و توانایی به نوبه خود در نور در تاریک ترین زمان و پیدا کردن خوشبختی است.

به خصوص در حال حاضر که بسیار وجود دارد عدم قطعیت و هرج و مرج شناور در اطراف من نیاز به فرار به این جهان در هر حال حاضر و پس از آن برای مدیریت هر گونه اضطراب و من ممکن است احساس. دیدن ؟ Patronus.

الازهر ملک, رسانه های حرفه ای (سنگاپور)

برای من این سری همواره در مورد یک تعریف صفت: پذیرش. هری پاتر به من آموخت که آن را خوب بود که شما به خودتان ايمان و شما را پیدا خواهد کرد خانواده خود را — حتی اگر آن را به یکی از شما به دنیا آمده اند.

به دنبال اتفاقات در جهان امروز وجود دارد بسیاری از دیگر همراه با جنگ است که در برخورد با این بیماری همه گیر خیلی بیشتر به چالش کشیدن مانند نژاد پرستی و جهل و خشونت. این جایی است که من اعتقاد دارم که کتاب ها و فیلم امیدوارم تفاوت را حتی به نسل بعدی و آموزش آنها را به مبارزه با ما جنگ هم به عنوان یکی.

من و همکارانم شده است rewatching فیلم, بازی, HP-مضمون چیزهای بی اهمیت و لباس شب در حالی که همچنین توصیه همان به هر کس که ما می توانیم. این جهان می تواند به شدت استفاده از برخی از سحر و جادو امروز از طریق تخیل ما: البته این اتفاق می افتد در داخل سر خود را, اما چرا باید این معنی است که آن واقعی نیست ؟

Pragathi Guruprasad, خواننده, نوازنده و دانشجو (لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا)

Pragathi Guruprasad

Pragathi Guruprasad

من برای اولین بار خواننده است که خواندن سنگ جادو در حال حاضر — چه بهتر از راه برای دریافت از طریق قرنطینه? من هرگز خواندن آن را در اوایل به دلیل چگونه یک فن خواهر من بود. ما می خواهم ایستاده در خط در نیمه شب او را به خرید کتاب و من بیش از حد جوان به آن را بخوانید.

پس ما به تماشای این فیلم به عنوان آنها بیرون آمد و به عنوان یک خانواده است و زمانی که من به اندازه کافی برای شروع خواندن من احساس مثل من در حال حاضر می دانستم که آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد و هرگز نمی تواند گذشته اولین کتاب! در ایالات متحده این واقعا ریشه دوانده به عنوان بخشی از فرهنگ است و شما در حال نگاه کردن بر اساس, اگر شما در میانهی شب خواندن سری haha. اما این شانس را به پایان برساند همه کتاب در طول مستند و من خیلی خوشحالم که ما یک شو شبیه به این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی