چگونه Juhi Chaturvedi بازسازی مناظر و صداها را از لکنو در ‘Gulabo Sitabo’

وقتی که می آید به تصویر لکنو نویسنده Juhi Chaturvedi تماس کار خود را در آینده فیلم Gulabo Sitaboبه عنوان “aatma tript karne wala kaam (روح رضایت شغلی)”. فیلم نشانه بازگشت به ریشه های خود را در شهر شدید متمرکز و عمیق راه است. لکنو است که در آن Chaturvedi رشد می کند البته در هنرهای زیبا پشتیبانی آموزش و پرورش با کار به عنوان یک تصویرگر در محلی نسخه از تایمز هند قبل از حرکت به دنیای تبلیغات و Hindi سینما.

بازآفرینی فرهنگ

این فیلم در مورد مناظر و صداها Chaturvedi بزرگ شده مردم او را دیدم در اطراف او همه با هم در یک جا. “هر چه من مشاهده شده وجود دارد در این روز-به-روز, تعاملات, من سعی کردم به نوشتن در اینجا,” او می گوید. آن را در مورد حوادث خاص و موارد بسیار به عنوان آنچه که او جمع آوری شده از سال تجربه در این شهر حدود یک کل فرهنگ با هم. خاطرات وجود دارد از مکان های خاص. “من تا به حال نوشته شده از لکنو افق به اسکریپت” او می گوید. و پس از آن وجود دارد صوتی خاطرات نیز هست. صدای azaan از مسجد و Hari Om شاران bhajans wafting از هانومان mandir. “این تیم انجام داده است یک کار بزرگ در گرفتن لکنو فراتر از فقط شهر,” او می گوید: “حتی چیزهایی مانند افراد بیکار نشسته است; هدف خود purposelessness.”

وجود دارد برخی از جهانشمولی به داستان پیش گیری بین یک صاحبخانه میرزا و مستاجر جوان خود را Baankey و حولی (عمارت) تبدیل شدن به استخوان مشاجره بین این دو است. آن را می تواند تعیین شده است و در هر نقطه. اما با تنظیم این فیلم در لکنو وجود دارد که اعتماد به نفس بیشتری می تواند انجام شود از نظر عادات و رسوم و زبان مردم و پالس از محل. “وجود دارد یک ایدئولوژی و یک طرز تفکر عادی روز به روز صحبت می کنند repartees این گفتگوی بورسی این Awadhi طعنه که من استفاده می شود به من بیشترین مزیت است. آن را به من کمک کرد کرافت خیلی معتبر تر شخصیت” او reminisces.

مجادله بین میرزا و Baankey برعکس دائما در مبارزه زنان — Gulabo و Sitabo — دستکش عروسکی سنت این منطقه است. غالب چهره ها از آمیتا باچان و, Ayushmann, اما Chaturvedi وعده وجود خواهد داشت و زنان از نتیجه بیش از حد. “آنها ممکن است قهرمانانه… اما من احساس می کنم من زنان را نمی توان عقب تسلیم یا تحمل” او گفته بود هندو در مصاحبه زودتر. “شما نمی خواهد نا امید با زنان در Gulabo Sitabo در همه,” او می خندد بدون دادن چیزی به ما بیشتر دور.

Chaturvedi احساس می کند این فیلم نیست خیلی در مورد جنسیت به عنوان مورد افرادی که خاص lowliness و مصونیت از مجازات های جاسازی شده در DNA خود را.

“آن را در این نوع از چیزهایی که آنها می گویند چیزهایی که من بزرگ شده اند-گوش دادن به,” او می گوید. در همراهی با سبک او در این فیلم شخصیت از طرح هدایت می شود. آن را در مورد روابط است. “همه ما در حال زندگی در هرج و مرج روابط ما احاطه شده توسط مردم در, زندگی در, سر و صدا,” او می گوید. اما نیز وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است. “این در مورد کل جهان در اطراف این افراد” او صرفا.

رانده شده توسط شخصیت

او همچنین فکر می کند که وجود دارد تنها محدود توطئه در جهان است. “طرح ثانویه در زندگی است. آن را در مورد شرایط. افرادی که اتفاق می افتد وجود دارد چه آنها انجام با آن چگونه رفتار کنند. آنچه متفاوت است این است که چگونه مردم آن را اداره کند. وجود مناقشات سیاسی در همه جا اما مردم چگونه آنها را حل کند و یا پیچیده آنها بیشتر است, آنچه مهم است,” او می گوید.

پس از یک عاطفی “بسیار سنگین” اکتبرآن را به عقب در استقرار تناقض گویی به برخی از شوخ اثر است. با توجه به Chaturvedi آن را عمدی نیست. در واقع او شروع به کار در Gulabo Sitabo قبل از اکتبر. آن را به عنوان یک استراحت و تسهیل تغییر خلق و خوی هر چند. “در حالی که نوشتن اکتبر من گریه زیادی; در حالی که نوشتن Gulabo Sitabo من خندید زیادی,” او می گوید. آن را نیز به او کمک کرد تا مرزهای سینمایی طنز در راه خود را. “طنز بهترین دفاع مکانیزم در زندگی شخصی و همچنین,” او می گوید. در اینجا آن نیست محوری در مردم را به خنده uproariously اما ظهور ارگانیک. جای تعجب نیست پس از آن او ادعا میکند: “این را من از نوشتن نشده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>