چگونه Kuchipudi توان Deepika ردی جذاب برای همدلی نسبت به پزشکان مبارزه با کروناویروس

در حالی که بسیاری از ما شاد فقط حمل و نقل WhatsApp, پیام های یادآوری به خانواده و دوستان ما برای در امان ماندن از اعضای رقص کلاسیک برادری شده اند قرار دادن بهترین تلاش خود را برای انتقال پیام از طریق هنر خود را. حیدرآباد بر اساس شناخته شده Kuchipudi توان Deepika ردی و دخترش Shloka ردی تصویری منتشر شده در یوتیوب پرداخت ادای احترام به بهداشت و درمان پرسنل مبارزه با COVID-19 و جذاب به اعتماد مردم به پزشکان خود و به دنبال مشاوره خود را.

لباس پوشیدن و به طور یکسان در سفید و رقص در این زمینه از اتاق نشیمن خود را با این مادر و دختر اواز یا موسیقی دو طریق قابل توجه abhinaya, كوير, ‘Meea arogyame, maa bhagyamule… به ما اعتماد که از نظر ما سلامت خود را به عنوان ثروت ما’. این Coronovirus قاعده “نمی لرزش دست خوش آمد می گوید با ناماسته” بود به تصویر کشیده و به زیبایی بیش از حد.

 

توضیح داد که چرا قطعه خود را زده بود با همدلی برای پزشکان, Deepika می گوید: “من از تماشای اخبار و آمد در سراسر حساس رفتار و نابخشودنی حمله به پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان در دهلی و حیدرآباد. سپس من این ایده و brainstormed با خانواده و توسعه آن است.”

پشت موسیقی

شعر نوشته شده بود Vedantam Ramalinga Sastry شش سال پیش به عنوان بخشی از Deepika تولید ‘Vaidyo Narayano Harihi’. او ویرایش و ثبت این شعر که مربوط به زمان حال همه گیر. “موسیقی و خواننده بودند توسط DSV Sastry و ثبت شد شش سال پیش با یک ارکستر کامل. به دلیل مستند وجود دارد هیچ راهی برای ما برای انجام ضبط در حال حاضر و من خوش شانس بود که من تا به حال خود من ضبط موسیقی است که من می توانم دوباره چگونگی را با توجه به COVID-19” می افزاید: Deepika.

Deepika دختر Shloka شد بیش از تمایل به تیم با مادر و همچنین بخشی از طراحی رقص روند و آنها به پایان رسید تمرین در سه روز قبل از ضبط.

Deepika اجرا می شود که او Kuchipudi مدرسه Deepanjali و در حال حاضر مشغول کارهای خانه و صرف وقت با کیفیت با خانواده است. “پسر من در بازگشت از آمریکا و دوره قرنطینه کردم ، به عنوان یک اقدام احتیاطی ما نگه داشته و او را در خود قرنطینه در اتاق خود را برای 14 روز. ما باید مسئول و ماندن در خانه در طول این بی سابقه ای در سراسر جهان همه گیر و پیروی از رهنمودهای دولتی. من می خواهم برای اضافه کردن نشوید. سرو جانا Sukhino Bhavantu,” نشانه های خاموش Deepika.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر