چگونه ناپلئون فرود آمد ایفای نقش در فیلم “شیطان شب: سحر از Nain روژ’

مانند بسیاری دیگر از فیلم های هالیوود, تلنگر, شیطان, شب,: سحر از Nain روژ گرفته دیجیتال مسیر با توجه به زمان COVID-19 وضعیت. جرم و هیجان انگیز به کارگردانی سام لوگان Khaleghi در دسترس خواهد بود به کاربران در آمازون نخست به زودی.

جالب است تامیل اتصال به این فیلم انگلیسی. برای آن علامت هالیوود اولین بازیگر ناپلئون.

“این اخبار مثبت برای من در این دوران می گوید:” این بازیگر بیش از یک زوم تماس از ایالات متحده, که در آن او است و بر اساس در حال حاضر “در زمانی که فیلم در حال ضربه زدن صفحه نمایش در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان, من خوشحال هستم که این انتشار در OTT.”

ناپلئون نقش موزه متصدی در این فیلم که همچنین ستاره جسی جنسن و ناتان کین Mathers (برادر Eminem). او در حال حاضر مشغول به کار بر روی دو دیگر هالیوود, پروژه, کریسمس, کوپن و دام شهرستان. “من به یاد داشته باشید یک بار در Kollywood که هر مدیر می آیند برای روایت داستان و می گویند: ‘باز پانا, oru روستای دور افتاده آقا’ (برای اولین بار تصاویری را از ویژگی های یک روستای دور افتاده). آنها سپس به توصیف شخصیت من در این فیلم که عمدتا روستایی ، من در آرزوی به انجام پیچیده نقش در آن. در حال حاضر, این دقیقا کاری است که من انجام می دهند.”

در حالی که او نقش یک نماینده ورزشی در کریسمس, کوپن, او نقش یک محافظ در دام شهرستان. “انگلیسی لهجه یک چالش بود اما خوشبختانه من قادر به آن را به جلو و می گوید:” این بازیگر که شد از Tiruchi است اما مهاجرت به آمریکا به دلیل امکانات آن ارائه یک محیط بهتر برای پسرش که به دیستروفی عضلانی.

دیگر تامیل لینک در تمام سه زبان فارسی, که او بخشی از خود را تولید کننده تلفن K Ganesan از Kyyba فیلم. او می گوید: “در ابتدا ما فکر کردیم ما در تئاتر اما ما این تصمیم به انتشار دیجیتالی با توجه به همه گیر. با افزایش چشم بر OTT, سیستم عامل, این یک راه عالی برای نگه داشتن علاقه سطح بالا در مطالب خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>