سیاسی چگونه است که این عادی است ؟

“این یک روز عادی…’ ماهش Baliga این پنجمین نمایشگاه انفرادی در پروژه 88 ویژگی های این هنرمند کار می کند که نمایش گذاشتن بی امان نگرانی با اتفاقات روزمره. Baliga با استفاده از matter-of-fact, اهل تفریح و بازی و نیمه طنز تصاویر به فاش کردن dissonances در روز به طور منظم است که نادیده گرفته شده اند یا نادیده گرفته شده در حالی که ساخت یک مورد قوی برای ارتباط از شیوه های نقاشی. ورود به گالری یکی گرفته شده است قابل توجه صفحه نمایش به طور مساوی به اندازه نقاشی های مقیاس کوچک است که به نمایش گذاشته cinematically در سراسر دو دیوار از فضا و کنار علیه بزرگتر نقاشی توسط وادودارا بر اساس هنرمند. بیننده مجبور است به توجه به مکالمه بین این آثار که برجسته “جزئیات شده اند که از دست رفته از آن روز به بعد فریم از تصاویر از اهمیت — خشونت, درد از دست دادن و عشق است.” اساطیری افراد صمیمی داخلی صحنه های تصاویر طبیعت و محیط زیست ساخته شده و مراجع به Baliga هنری هویت به ارمغان آورد به خط مقدم. این هنرمند دعوت ملاحظات خود را نقاشی و متوسط ساخت و ساز از روایات و ایده از حالت عادی.

غور و فرم

Baliga با این نسخهها کار با کازئین یک محصول شیر مخلوط شده با رنگدانه است که رسیدن به یک شدت و طراوت و چالاکی است که نمی توان متوجه مصنوعی توسط رنگ. او معرفی شد به متوسط در حالی که کار به عنوان دستیار تولید در ارشد, هنرمند Nilima شیخ استودیو و اذعان دارد که “چگونه رنگ رفتار” یک سوال است که همچنان به رانندگی خود را تمرین. اجازه می دهد خود را متوسط به منظور تعيين عمق و بعدی در نقاشی های او Baliga نیز رها پایبندی به دیدگاه واقع بینانه به بررسی مجدد منظم مناظر با موشکافی و تخیل است. با استفاده از رنگ های زنده او قطاری اسانس هنوز هم لحظات و پویایی در سراسر نقاشی های او دعوت غور و تعمق در فرم از بینندگان. این هنرمند بیان در مطبوعات توجه داشته باشید “این عمل روزانه از نقاشی است که اغلب کار برکنار شده و در این مورد آن است normalised/استاندارد به عنوان چیزی از عادی است. این اولیه اقدام است که من آگاهانه را حفظ کنید.”

نقاشی های او در قرعه کشی به طور رسمی از منابع مانند ادوارد هاپر, کاراواجو پس از امپرسیونیست, Ukiyo-e چاپ فارسی و نقاشی های مینیاتوری. در نقاشی های او Pagala Gach (Ptergota Alata) و زل زل نگاه کردن نمودار Baliga نیز خود را نشان می دهد در نظر گرفتن کودکان, نمودار به عنوان ماده مرجع برای شیوه ای که او در آن به بررسی روش های متعدد به تصویر می کشد درختان و چشمه ها بود. برخی از نقاشی های او علاوه بر ادای احترام به هنرمندان از جمله Nilima شیخ و رسانه ی جمعی رقص آشکار خود را در تعامل با هنر و دست اندرکاران. نقاشی را قادر می سازد Baliga به دو منظوره جدی افراد ابتذال و عمدی شوخ طبعی در حالی که کاوش در ساختار بصری. “لذت از ساخت” باقی مانده در هسته خود عمل; “من نمی توانم خواب بدون ساخت یک نقاشی” او بیان.

روایت تکنیک های

برای Baliga ساخت هنر مرتبط است با “به دنبال وری در تصاویر است که همه بیش از حد آشنا.” آثار او هستند که به نمایش گذاشته و مانند یک سری ساخت یک روایت خطی اما به جای به تصویر کشیدن انواع وارونه تناقضات اشاره به زمان و ایده های بينامتنيت. Baliga توضیح می دهد که چگونه خود را با استفاده از تکرار نقوش در این آثار فراهم می کند یک حس فاصله و جهت گیری مجدد. “وجود دارد مکالمات اطراف وجود ندارد و مادر سوخته چرخه روبترقی شیر ون و حضور یک تانک نظامی در یک منطقه مسکونی است که زندگی را بدون هر گونه احتیاط. خود خسته شده اید پاسخ روزمره از یک هنرمند به زندگی روزانه خود را, لحظات اندیشی دوستی ها و درگیری ها گذاشته لخت برای تماشاگران است.” در ‘هنرمند مصرف زمان’, Baliga به نظر می رسد به تصویر کشیده شده خود را خوردن ماه — یک مرجع به چرخه قمری و همچنین به تجربه فوق العاده از گذر زمان در حالی که نقاشی. ‘تولد’, دیگر, ویژگی های یک تاریخ از تقویم (هنرمند تولد) دعوت از یک نظر گرفتن ساخت از زمان. این هنرمند اغلب به تصویر می کشد تصاویر از سر و صدا بر روی صفحه نمایش تلویزیون به تلقین کردن حس “مکث” در درون خود, سینمایی, سری, ارائه بینندگان یک لحظه به نظر در “چگونه ما را ببینید.” در یک نقاشی خرگوش تعقیب شکاری و در عین حال یکی دیگر از این وضعیت وارونه است. ‘Pagala Gach’ (mad درخت) ویژگی های یک درخت از کلکته به باغ گیاه شناسی است که در آن هر برگ از دیگری متفاوت است, نمایندگی حس وحدت در تنوع است. Baliga به تصویر می کشد این درخت با waq waq پیچک قرض گرفتن از تصاویر در نسخه های خطی فارسی. با قرار دادن مساوی با تاکید بر تصاویر و ایده ها و حوادث است که هر دو بی اهمیت و حیاتی Baliga به بررسی این ایده از نرمال.

سوال عادی

Baliga نشان می دهد “هنگامی که مفرد چیزها یا رویدادها شروع به رخ می دهد به طور منظم آنها ارائه شده طبیعی است. هنگامی که مردم را نادیده می گیرند غرابت این طبیعی است. گاهی اوقات همه چیز به سادگی normalised با توجه به نهادهای قدرت است. اخبار بریده از حاشیه و حاشیه را وارد کنید برای قاب. نرمال روزمره گم می شود در بیان بزرگتر گفتمان از سیاست است.”

در نقاشی های او Baliga اشاره به نویسنده M. M. Kalburgi که شد کشته در سال 2015 به نقل از نویسنده U. R. Ananthmurthy اخبار در مورد رها نوزادان, فاجعه زیست محیطی و بدرفتاری با حیوانات است. “روال شیوه های خواندن unreceived تصاویر خشونت بیگانگی درگیری و تمایل از طریق هر روز از خودم به عنوان یک هنرمند-فرد وارد عمل من. من بپرسید که چگونه سیاسی عادی است ؟ ” هنرمند توضیح می دهد. Baliga را انتخاب و به تصویر کشیدن افراد خود را با یک محاسبه فاصله. با حفظ یک حس unsentimentality از طریق سبکی اغراق و آگاهانه نمی گرفتن هر پایه در آثار این هنرمند است موجز بینندگان یادآوری هوشیار باشند و به نگاه و تفکر انتقادی در هر روز است.

امروز آخرین روز برای دیدن ماهش Baliga را با این نسخهها کار در پروژه 88, Colaba

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>