چگونه بازگرداندن بنیانگذار Nandi شاه به عکاسی

مانند دیگر دستاوردها در Nandi شاه زندگی های اخیر یکی همچنین می توان به او عشق برای مواد غذایی است. و عشق او را برای او ریشه است. بنیانگذار بازگرداندن چنای بر اساس Nandi شده است آموزش شهر در مورد غذاهای ارگانیک و ارقام محلی از تولید برای سال. تحقیقات و مهارت های کسب و کار کنار Nandi در حال حاضر به رسمیت شناخته شده برای مطلب هنری, دلایل داشتن نمایش داده می شود مجموعه ای از عکس های خود را در به تازگی به این نتیجه رسیدند هند طراحی ID.

هند طراحی ID یک طراحی لوکس هفته برگزار شد در دهلی نو هر سال هنرمندان برجسته دستچین توسط Apparao گالری — در میان بسیاری دیگر — در این نسخه. Nandi بود در میان کسانی که نزدیک شاران Apparao برای او عکس: یک شاهکار به خودی خود با توجه به این واقعیت است که او خود آموخته عکاس.

How Restore founder Nandi Shah turned to photography

“من برداشت DSLR تنها برای وبلاگ غذا حدود دو یا سه سال پیش. گذشته از برخی از کمک بدانند تنظیمات دوربین — که من سپاسگزار هستم — من نمیفهمد هر چیز دیگری در خود من. خطوط روشنایی فریم…,” او می گوید. بنابراین جای تعجب نیست که او هرگز در زمان تعارف در مورد عکاسی به طور جدی نه تا زمانی که او نزدیک شد شاران. یک نگاهی به عکس های خود را, اما دلیل انتخاب نسبتا روشن است.

How Restore founder Nandi Shah turned to photography

هنوز هم زندگی را به عنوان او سری است که به نام, ویژگی های, درست است که هنوز هم پس از هنوز هم از quaintly روکش مواد غذایی و ظروف سنتی. مجموعه لخت, تیره, پس زمینه وجود دارد چیزی در آنها است که یادآور, کلاسیک, نقاشی, و آن چیزی است که بسیار سنجیده. “به عنوان یک دانشجوی هنرهای زیبا, من استفاده می شود به در درجه اول فراموش watercolours. با این سری من می خواستم برای انجام زندگی هنوز هم با لهجه هندی” توضیح می دهد که شاه. پس سبک از تصاویر الهام هلندی کارشناسی ارشد نقاشی, حتی به عنوان افراد باقی بماند unwaveringly هند.

How Restore founder Nandi Shah turned to photography

مواد غذایی را در این عکس ها این است که او به عنوان تمام ظروف — “من دوست دارم نه تنها دستور العمل های قدیمی, اما همچنین اشیاء قدیمی از برنج و زنگار.” با آرام کرامت موجود در سابق و یک اثر خفیفی از رنگ از نوستالژی های ارائه شده توسط دومی خلق و خوی در طول هر تصویر یکنواخت است و soothingly دلتنگ. “من همیشه دوست داشتم به سبک من, مواد غذایی خیلی شیک و آبکاری به طور طبیعی می آید به من می گوید:” شاه و او دارای یک سینی برنج پر شده با رنگ صورتی-و-طلا وبرهم-esque rosebuds به پشت خود را ادعا می کنند.

اما این تصویر نسبتا اخیر یک شاه اذعان می کند که او عکاسی بود نه این خوب زمانی که او برای اولین بار آغاز شده است. رشد شخصی او سبک از عکاسی می توان به وضوح ترسیم شده از طریق وبلاگ خود پست بیش از سه سال گذشته… “در رنگ و طرح و خط و سبک و… همه ما به طور مداوم در حال رشد به عنوان افراد” او آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>