چگونه Satyadev Kancharana با نزدیک شدن ‘Uma Maheswara Ugra Roopasya’ به عنوان یک تازه پروژه از بازسازی

در طی چهار یا پنج سال بازیگر Satyadev Kancharana ساخته شده بود انتخاب هوشمندانه و پرداخت می شود. امروز او را به انجام آنچه او همیشه آرزو برای اقدام در طیف وسیعی از نقش ها از جمله شخصیت آنتاگونیست و شخصیت نقش — او نمی تواند خواسته اند برای اطلاعات بیشتر. جدید خود را به تلوگو فیلم Uma Maheswara Ugra Roopasya (UMUR)یک بازسازی از مدیر Dileesh Pothan را Malayalam movie Maheshinte Prathikaaramشد برنامه ریزی برای ضربه زدن به صفحه نمایش این تابستان. با تئاتر بعید به بازگشایی و برنده شدن بیش از مخاطبان به زودی با توجه به COVID-19 شیوع UMUR کارگردان Venkatesh ماها جریان خواهد شد به زودی در پلت فرم های دیجیتال.

در اواخر ماه مارس به هند بود و منطقه به سراسر کشور مستند پزشکی, هیجان انگیز, وب سری قفلبازیگران Satyadev به عنوان یک جراح مغز و اعصاب شروع به جریان در Aha و بدستآمده پاسخ خوب است. در 2019, Satyadev برنده قدردانی Zee5 وب سری G. O. D (خدایان دهرمپوری) کارگردان Anish Kuruvilla به عنوان به خوبی به عنوان مدیر Vivek Athreya فیلم Brochevarevarura.

زمانی که Malayalam film Maheshinte Prathikaaram بازیگران Fahadh Faasil منتشر شده در سال 2016 فیلمساز Pradeep Advaitam خواسته Satyadev به تماشای فیلم و او. آنها توافق کردند که این امر می تواند یک داستان خوب برای بازسازی و سعی در گرفتن تولید به کیسه بازسازی حقوق. تلاش نمی میوه و آنها در نقل مکان کرد.

در حدود همان زمان Venkatesh ماها تا به حال روایت یک داستان به Satyadev اما این پروژه را ندارد ، ماها فکر می کردم او باید یک مفهوم فیلم و به دست آوردن اعتماد به نفس از صنعت مردمی و مخاطبان و در کار خود اولین فیلم مراقبت از Kancharapalem. Satyadev می افزاید: “پس از این فیلم منتشر ماها بود که در یک لیگ بزرگ و من فکر کردم او نمی خواهد به من بازگشت. یک روز خوب او texted me به صورت تصادفی است که ما خواهد بود بازسازی Maheshinte Prathikaaram. آن را یک تصادف خوشحال. من نمی فکر می کنم از آن به عنوان یک بازسازی اما یک داستان فوق العاده است که گفته شود به تلوگو مخاطبان است. هنگامی که ما اعتقاد داریم چنین فکر صمیمانه آن را قطعا کمک خواهد کرد.”

Satyadev in a still from UMUR

اولیه وله از این فیلم مطرح کرده اند انتظارات و Satyadev با اعتماد به نفس است که بینندگان را مانند فیلم.

در این فیلم یک عکاس از Araku ولی به نام Umamaheswara رائو می شود درگیر در یک وضعیت که در او نیست به هم وصل کنید. او کوبید لباس های خود را پاره دمپایی از دست داد و به عنوان روستای ساعتهای خشم خود را دوست خود می گوید او را به اندازه کافی به اندازه کافی است و او باید در خود قرار داده دمپایی و حرکت از آن محل. تکانه او سوگند او هرگز خود را می پوشند و دمپایی تا او طول می کشد انتقام از مردی که او را ضرب و شتم. چگونه است که ایجاد تغییر در او است. Satyadev توضیح می دهد که چگونه داستان خود را با عنوان “Umamaheshwara نماد صلح برای ساکت ugra roopam از سیوا, پارواتی متحد با سیوا. این یک داستان عصبانی Umamaheswara رائو. یک دختر به نام هری Chandana (تازه وارد) وارد زندگی خود و او را به عنوان یک کاتالیزور در او تبدیل شدن به یک انسان کامل. من قرار نیست در هر صورت این پروژه است. این فیلم به تمام تازه واردین به جز سه چهره های آشنا.”

Venkatesh ماها تا به حال توصیه Satyadev به بحث نه چندان طول ساقه به روز و مستقیم به مجموعه به انجام. او همچنین سعی کرد که غیر از خراب احساسات از هر بازیگر و Satyadev ادعا می کند اگر او می تواند بهترین ها را از تازه واردین/غیر بازیگران در مراقبت از Kancharapalemاو داده اند آن همه در این مورد. او quips به “مردم در این مجموعه گفت: من نگاه کاملا متفاوت و اعتبار می رود به او (Venkatesh ماها). من به تماشای Maheshinte… در سال 2016 فقط یک بار. ماها محسوس است انسان گاهی از او می پرسد بعضی چیزها و ما نمی دانیم چرا اما بعد از آن ما درک می کنیم.”

این فیلم به ضرب گلوله کشته شده است در همگام سازی صدا و اجرای آن در Araku در اکتبر و نوامبر هنگامی که آن را یک دوره اوج برای گردشگران یک کار دشوار است.

تا کنون Satyadev است خوشبختانه نشده است typecast رفتن با شخصیت های متنوع و با او به بازی در تلوگو سینما و مجموعه وب سایت. در Ragala 24 Gantallo که حول عشا Rebba او با بازی نقش منفی. پس از این فیلم بود او شبیه نقش اما او پای خود را قرار داده پایین و گفت: او نمی خواهد تکرار این عمل برای مدتی حداقل. ایضا با Mahesh Babu starrer Sarileru Neekevvaruجایی که او باید برای انجام یک cameo. او با توجه به چهار بلیط بزرگ فیلم اما مودبانه تبدیل آنها را به عنوان آن را نداشت او را تحریک. او سهام “من خوب انجام نقش منفی ارائه شده آن است که در خارج از جعبه. من ترجیح می دهند که شخصیت. در Sarileru…نقش من مدت 15 دقیقه. از آنجا که من می دانستم که دامنه من مهم نیست آن است. من نمی خواهد تکرار چنین نقش بلافاصله هر چند.”

Satyadev در حال انجام است چهار فیلم های دیگر از جمله Skylab با Nitya منن و Rahul Ramakrishna بودن کارگردان تازه وارد Vishwak. یکی دیگر از پروژه های تولید شده توسط این نویسنده Oh Baby, لاکشمی Bhupala خواهد بود directed by Sanjeev ردی که قبلا ساخته شده ABCD.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید