Coronavirus همه گیر است مختل جهانی مواد غذایی است و باعث کمبود نیروی کار در بخش کشاورزی در سراسر جهان است.

ما در مواجهه با کمبود مواد غذایی?

وحشت خرید توسط خریداران پاک قفسه های سوپر مارکت از کالاهای اساسی مانند پاستا و آرد به عنوان جمعیت در سراسر جهان آماده مستندات.

گوشت و فراورده های لبنی تولید و همچنین میوه و سبزیجات کشاورزان تلاش برای تغییر منابع از رستوران ها به فروشگاه های مواد غذایی, ایجاد درک از کمبود برای مصرف کنندگان است.

خرده فروشان و مقامات می گویند که وجود دارد هیچ زمینه ای کمبود و تامین بسیاری از محصولات شده است یا خواهد شد پر. شیرینی و ماکارونی شرکت در اروپا و آمریکای شمالی باید افزایش تولید.

مواد غذایی شرکت می گویند وحشت خرید subsiding به عنوان خانواده نگردند و در حال تنظیم به مستند روال.

تدارکات برای به دست آوردن غذا از مزرعه تا بشقاب, اما, هستند که به طور فزاینده ای تحت تاثیر و نقطه به دراز مدت مشکلات.

در کوتاه مدت و عدم حمل و نقل هوایی و راننده کامیون کمبود اخلال در تحویل مواد غذایی تازه.

دراز مدت کمبود نیروی کار مؤثر است و کاشت و برداشت و می تواند باعث کمبود و افزایش قیمت اصلی محصولات کشاورزی در رجعت به بحران مواد غذایی را تکان داد که کشورهای در حال توسعه از یک دهه پیش.

آنچه اخلال در عرضه مواد غذایی?

با بسیاری از هواپیماهای پایه و کشتی ظروف سخت برای پیدا کردن پس از اولیه coronavirus بحران در چین, حمل و نقل از سبزیجات از آفریقا به اروپا و یا میوه از جنوب امریکا به ایالات متحده هستند که مختل شود.

کمبود نیروی کار نیز می تواند باعث محصولات به پوسیدگی در این زمینه است.

به عنوان بهار شروع می شود در اروپا و مزارع در حال عجله برای پیدا کردن به اندازه کافی کارگران به انتخاب توت فرنگی و مارچوبه پس از مرز تعطیلی مانع معمول جریان خارجی کارگران. فرانسه نام خود را در آن شهروندان به کمک به جبران برآورد کمبود 200,000 کارگران است.

بیشتر در مقیاس گسترده ای محصول ضرر و زیان هستند بلندی در هند که در آن یک مستند فرستاده است توده کارگران, صفحه اصلی, ترک مزارع و بازارهای از دست به عنوان جزء اصلی محصولات زراعی مانند گندم نزدیکی برداشت.

مواد غذایی است رفتن به هزینه بیشتر?

آتی گندم رسید و در ماه مارس به دو ماه اخیر تا حدی به دلیل افزایش تقاضا برای شیرینی و ماکارونی کالا, در حالی که ذرت (ذرت) غرق 3-1/2 سال کم به عنوان استفاده گسترده آن در سوخت های زیستی در معرض آن را به یک قیمت نفت سقوط.

معیار تایلندی برنج سفید قیمت در حال حاضر آمار بالاترین سطح خود در هشت سال است.

نوسانات در بازار کالا لزوما در گذشته در قیمت مواد غذایی و محصولات غذایی به طور معمول شرکت های خرید مواد اولیه در پیشبرد. پایدار در افزایش قیمت ها خواهد شد اما در نهایت به مصرف کنندگان است.

برخی از کشورهای فقیر یارانه مواد غذایی به حفظ ثبات قیمت ها.

سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی سازمان هشدار داده است که عجله برای خرید توسط کشورهایی که با تکیه بر واردات غذاهای اصلی می تواند سوخت جهانی مواد غذایی نرخ تورم با وجود کافی ذخایر اصلی محصولات.

تولید تازه مانند میوه یا ماهی یا فرآوری نشده سبوس دار مانند برنج منعکس کننده بلافاصله تغییرات در عرضه و تقاضا است.

وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی مواد غذایی اگر بحران طول می کشد?

تحلیلگران می گویند جهانی منابع به طور گسترده مصرف محصولات غذایی کافی هستند. تولید گندم است که پیش بینی می شود در سطح رکورد در سال پیش رو.

اما غلظت صادراتي عرضه برخی مواد غذایی در تعداد کمی از کشورها و محدودیت های صادرات با تامین کنندگان نگران آنها عرضه به اندازه کافی در خانه می تواند جهان عرضه شکننده تر از تیتر آمار و ارقام نشان می دهد.

منبع دیگری از تنش در جهانی عرضه مواد غذایی می تواند چین: نشانه هایی وجود دارد که این کشور اهدای خارجی کشاورزی و منابع آن را به عنوان ظهور از آن coronavirus خاموش کردن و بازسازی عظیم آن صنعت گوشت خوک پس از یک ویرانگر خوک بیماری بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی