چگونه صنعت سرگرمی, آموزش مدل ها و تابوهای اطراف رمزنگاری می تواند تغییر پست-SC حاکم

Akshay Aggarwal منتظر بودند با نفس bated برای شنیدن حکم دادگاه عالی در مورد رمزنگاری ارز یک رمزگذاری غیر متمرکز و دیجیتال متوسط ارز. به عنوان بنیانگذار Blockchained هند پان هند جامعه برای رمزنگاری علاقه مندان به این حکم به این معنی است که بیشتر به او از نظر آزادی سرمایه گذاری و حرکت.

در نهایت حکم ساخته شده بود چهارشنبه گذشته: ‘SC قوانین محدود در رمزنگاری ارز تجارت غیر قانونی و در نتیجه ممنوعیت معاملات مجازی ارز رمزنگاری ارز و Bitcoins برداشته شد. قضاوت از هیجان در رسانه های اجتماعی و مربوط به انجمن های آنلاین آن را به عنوان هر چند زمین شناسی انتخابات صورت گرفت. به علاوه با این حال بله بانک بحران برخی از crypto-دوستداران مانند روهان Jethi به سادگی پرسیدم کوتاه بانک ها. طولانی Bitcoin.”

هند pro-crypto جامعه است پنج میلیون به علاوه قوی و جالب است که با وجود جمعیت ما و حضور آنلاین هند تنها اختصاص حدود سه درصد از بازار جهانی crypto-بازار ارز قبل از ممنوعیت. قطعا این آمار و ارقام می تواند رشد به آرامی به عنوان ارز ایجاد شده و پیشرفته تر بحث و گفتگو برگزار می شود.

هیجان زده Akshay اذعان می کند او کاملا عصبی در سرب تا حکم. “من تا به حال اندکی مثبت هر چند هنوز هم وجود دارد ناامیدی در رگولاتور که penalised نوآوران به دلیل باریک خود را فکر می روند.”

Shinam Arora که سر پونا-بر اساس Primechain فن آوری است که تسهیل self-ساختمان blockchain اکوسیستم می گوید: “من نمی فهمم چرا RBI نمی تواند آمد تا با یک راه زودتر به monetise آن است. اگر آنها را monetised این امر کمک کرده اند در کشور ما رشد و اقتصاد بسیار در حال حاضر. برای مثال آنها می تواند به سادگی تحمیل حداقل هزینه نسبت به cryptocurrency ارز.”

گسترده اکوسیستم را تحت تاثیر قرار

Depiction of Bitcoin being accepted at a shop

چتر این تکنولوژی آنقدر گسترده است که فقط غیر ممکن است به شمردن مختلف زیر بازار… تقریبا مانند مبارزه با باشگاه از بانکی که در آن وجود دارد اما بسیاری از بحث در مورد آن.

Shinam اشاره می کند که هند یک سرمایه گذاری بالقوه کانون برای جهان بیش از حد بسیاری از جهانی رمزنگاری ارز شرکت ها خواهد شد به دنبال به جلو برای گسترش کسب و کار خود را در هند است.

رمزنگاری خود را در بازار ارز مانند جریان اصلی ارز را بیش از حد. Akshay پیش بینی شتاب crypto-نئو-بانک ها (یک نوع از مستقیم بانک) که سرعت را همراه “به نظر من پختگی و بلوغ در آینده این صنعت” نظرات Akshay, “عمدتا به دلیل افزایش تقاضا که منجر به افزایش رقابت. من در انتظار یک صد بیشتر مبادلات به باز کردن در دو سال آینده.”

سرگرمی صحنه می تواند تغییر بیش از حد. myNK هند اولین blockchain شده جهانی پلت فرم سرگرمی چين مثبت. بنیانگذار Nitin Narkhede می گوید: “صنعت سرگرمی را یکی از پیشگامانی crypto. Crypto تصویب می تواند ساده بسیاری از فرآیندهای در فیلم و موسیقی صنایع جدید ایجاد کنید و گزینه های تامین مالی و بهبود پرداخت مدل در صنعت نتیجه بهره گیری بسیاری از کوچکتر هنرمندان و ذینفعان. جدید مکانیسم پرداخت خواهد پیدا کردن راه خود را در سیستم های موجود و شرکت های جدید ظهور خواهد کرد به رفع میکند به این مورد نیاز است.” او می گوید که myNK بهره مند خواهد شد در راه به دلیل پلت فرم “معاملات با توزیع کنندگان بین المللی و هم اکنون می توانید باز کردن گزینه های به قبول و پرداخت را در زمان واقعی با استفاده از رمزنگاری علاوه بر کانال های دیگر که ما می توانیم در حال حاضر باز برای ساخت یک رمزنگاری را فعال کنید سرگرمی اکوسیستم.”

صنعت بازی نیز می بیند بسیاری از تعامل با crypto. تا حدود دو سال پیش بازی پلت فرم بخار در عمل بسیاری از معاملات از طریق این بدان معنی است اما قرار دادن یک توقف به آن به دلیل ناکارآمدی و این تغییر می تواند با توجه به گسترده جمعیت هند در بخار.

آنچه در آموزش و پرورش; آیا کارشناسان بالقوه برای مدارس و کالج ها به حداقل اطلاع رسانی به دانش آموزان در مورد رمزنگاری ارز ؟ ویلسون روشن که سر بنگلور-بر اساس BlockSurvey توضیح می دهد: “من فکر می کنم این امر می تواند فوق العاده برای اطلاع رسانی به افراد جوان در مورد تمامیت بانکی اکوسیستم و دولت است که جایگزین وجود دارد! نیز وجود دارد این اسطوره را که برای سرمایه گذاری در بیت کوین به عنوان مثال شما باید برای خود یک کل بیت کوین بنابراین BlockSurvey امیدوار است برای اطلاع رسانی و آموزش مردم در مورد ارزش داشتن خود را معاملاتي و آزادی افتخار می کنم. بنابراین این زمان واقعا مکالمه زیرا مردم در حال حاضر خواهد شد کنجکاو بنابراین اولین گام این است که برای خلاص شدن از اطلاعات غلط.”

Shinam موافق با ویلسون و اضافه میکند: “من می دانم بسیاری از مردم که پول سرمایه گذاری در cryptocurrency بدون درک آن است. آنها نمی دانند که چگونه این سیستم کار می کند و به همین دلیل آنها سقوط طعمه کلاهبرداران; بنابراین آگاهی و درک بسیار مهم است اگر شما می خواهید به تجارت در بازار مجازی.”

واقع بینانه باشد

با این حال, خوش بینانه, چیز, نگاه, از جمله راه اندازی می شود وقتی که می آید به دستیابی به سرمایه گذاری پس از یک نازا زمان. در حالی که این وضعیت واضح تر د جوستوهمان ممکن است عملاوجود دارد بسیاری از باورها را با صحبت کردن. Akshay می گوید: “در حال حاضر در این شدید اقتصادی آسیب پذیری من فکر نمی کنم که رفتن به تغییر دهید با این یکی در اوایل شاخص مثبت. این قطعا بازگرداندن ایمان آورد و اعتماد به نفس به crypto-کارآفرینان; شاید تصویب اولیه نتایج حتی می تواند متقاعد کردن برخی از سرمایه گذاران به شرط بندی بر روی آنها است.”

هر چند این نبرد برنده این جنگ به مراتب بیش از. “پست SC حاکم اگر بررسی درخواست نمی بازدهی منفی نتیجه ما باید فشار رو به جلو اهداف ما را قادر می سازد توده تصویب نسبت به بسیج حمایت از سیاستمداران” avers Akshay: “به نظر من عدم اینده فکر به سمت استفاده از فن آوری به طور کلی و به اعتقاد من ما نیاز به شناسایی و یا انتخاب pro-tech قهرمانان به فشار مثبت و مقررات. ما باید به طور مستمر مستقیم این مناظره به حق مشکل است که از منع منفی استفاده کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>