من می خواهم به فکر می کنم من می دانم که چیزی کمی در مورد مبارزات کشت مخاطب برای تئاتر. این که آیا آن است که برای نوع خاصی از محتوا است که ما انجام شده است برای 20 سال گذشته یا یک محل جدید در سفر خود را از گمنامی به تبدیل شدن به یک مرکز فرهنگی. چند سال پیش من جرأت به جهان از گزینش به تلاش برای توسعه عملکرد فضایی و در حالی که من نسبتا موفق از آن ساخته شده من درک چقدر دشوار است به منظور توسعه یک مخاطب و سپس حفظ آن است.

رسیدن به مخاطبان بالقوه تنوع مخاطبان کنونی مخلوط تبدیل افرادی که تمایل به حضور در, اما نمی, به شرکت کنندگان شدن زمان مخاطبان برای حضور در اغلب موارد این مشکل هستند اما چالش های مهم است. در ماه گذشته ما را در انجام دو بسیار متفاوت outstation سالن. یکی بود جشن نهمین سالگرد, اما به طور کلی تلاش برای به دست آوردن یک جریان ثابت از بینندگان. با وجود اینکه دوست داشتنی محل می تواند یکی از این ویژگی به جغرافیا و محل سکونت و یا شاید عدم تهاجمی توسعه. این محل دیگر و با نام تجاری جدید به خوبی قرار دارد و با حمایت بازاریابی مناسب و معقول. آن است که در یک شهر که مردم استفاده نمی شود به طور منظم تئاتر. اما ما کشف کرد که آنها مجذوب با استندآپ کمدی بنابراین ما آنها را baited با آن است. هنگامی که آنها نشان داد و آموخته از وجود یک بازی سرگرم کننده و جذاب محل با مزیت اضافه شده از یک رستوران بزرگ متصل شاید آنها را نشان می دهد تا دوباره. یکی می تواند امید.

کد هزاره

چیزی که به نظر می رسد به کار است و ترک خوردگی هزاره کد. ایجاد و حفظ مخاطبان جوان بسیار مهم است برای آینده این هنر. س تولیدات تئاتر دیدم این بازگشت در سال 1999 هنگامی که آن آمد تا با Thespo اول کشور در مقیاس بزرگ جوانان جشنواره تئاتر. شرکت کنندگان تا به حال به زیر 25 و از این رو طوری بود که بسیاری از مخاطبان است. تئاتر گرفته اند و این یک گام بیشتر با محبوب فصل برای کودکان — مانند فصل تابستان در Prithvi تابستان فیستا در NCPA و AHA در Ranga Shankara.

من به یاد داشته باشید جمعیتی از مخاطبان ما شروع به تغییر بسیار جالب است هنگامی که ما شروع به کار با بازیگران و نویسندگان. تجربی مکانهای رونق با لایو محتوا و دوباره ظهور استندآپ کمدی. یکی دیگر از چیزی است که به نظر می رسد به خوبی کار می کنند و این پشتیبانی شده توسط پژوهش در اینجا و خارج از کشور است, مواد غذایی و نوشیدنی. مخاطبان جوان می خواهید به معاشرت قبل و بعد از نشان می دهد به طوری متصل کافه یا بار واقعا کمک می کند. آن را می تواند به نظر می رسد موهن بمقدسات به حرکت به دور از “محتوا پادشاه است” برای ایجاد “یک تجربه سالم و بی خطر” اما واقعا در درجه اول به دلیل آن کار می کند.

ساختمان اعتماد

ثابت تعامل با مخاطبان بسیار مهم است. نظم و واقعا به ما کمک کرد ایجاد مخاطبان وفادار در یک تعاونی محل در دهلی نو. اما استقرار و اجرای گروه باید در همان صفحه که نادر است و هر دو آنها باید نترس به یک ریسک است. وجود دارد می آید یک نقطه که در آن ما به عنوان سازندگان و یا متصدی نیاز به گام ما بالا اسب و بپرسید: “چه مخاطبان می خواهید؟” مخاطبان باید یک مشکل نیست که باید حل شود. مهم این است که ایجاد یک ارتباط. بله, آن است که یک رابطه است که اغلب مملو از مشکلات سوء ظن و عدم اعتماد است. اما اعتماد به دست آورد. من خواندن یک مقاله در مورد چگونه انگلیسی, نمایشنامه نویس هوارد بارکر اهمیتی نمی دهند اگر مخاطب گوش یا نه و یا حتی اگر آنها را درک. اگر آنها نمی, آن را برای آنها است. از سوی دیگر David Mamet نیز گفت که مخاطب تنها قاضی است که مهم است. “اگر مخاطبان و کاربران نمی خنده نیست خنده دار است. اگر آنها نمی, بریده بریده نفس کشیدن نبود تعجب آور است. در صورتی که نشستن رو به جلو در صندلی های خود نیست suspenseful.”

شاید ما می توانیم Mamet ایده بیشتر است. اگر با وجود همه بازاریابی اجتماعی و در غیر این صورت مخاطبان نیست به نوبه خود می تواند از آن بود که آنها به سادگی علاقه مند در آنچه که ما انجام می دهند ؟ یا صرفا آن چیزی است که وجود دارد بیشتر جالب در آمازون نخست? هیچ کس حق دارد به مخاطبان; آنها باید به wooed نگاه کرد و گرامی. بنابراین شاید ما می تواند شراب و ناهار خوردن آنها را. و شاید ما می توانید شل و هر نقطه که ما می خواهم به در یک روش سرگرم کننده است. و همه این را می توان بدون افت کیفیت از محتوا است.

نویسنده تئاتر تهیه کننده و کارگردان است که اغلب شکست. به مقابله او می نویسد و هدایت فیلم و سری وب و گاهی اوقات عمل می کند البته با اکراه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی