چگونه UFC از سر گرفته است و در حالت عادی: ‘ذهنیت می آید از آماده سازی’

با رویدادهای ورزشی از سرگیری سراسر جهان در این ماه گذشته و در پی این بیماری همه گیر بسیار تمرکز شده است و در حال حاضر در امثال ورزش های رزمی مانند Ultimate Fighting Championship (UFC) که به تازگی میزبانی UFC 251 در جزیره یاس در ابوظبی هفته گذشته است.

با سلامت و ایمنی که از بالاترین اهمیت هر دو UFC و ابوظبی مشغول به کار از نزدیک با نهادهای دولتی در امارات متحده عربی به اطمینان حاصل شود که بسیار پیش بینی مرحله نهایی مسابقات صورت گرفت و بدون هر گونه حادثه توجه داشته باشید و همه مبارزان خود را به پایان رسید حملات با موفقیت.

Rose Namajunas in action

رز Namajunas در عمل | عکس های اعتباری: بودا مندس

دو نفر از برندگان از این رویداد — نیجریه-آمریکا Kamaru عثمان (همچنین برنده از واقعیت نشان می دهد جنگنده نهایی فصل 21) که با موفقیت در دفاع از خود قهرمان سبک وزن کمربند در برابر خورخه Masvidal و در حال حاضر #1 در زنان Strawweight رتبه بندی رز Namajunas (سابق Strawweight قهرمان) که شکست جسیکا آندراده و همچنین برنده مبارزه از شب’ — صحبت ما در مورد ورزش و ورزشکاران در حد نرمال حفظ سطح آمادگی جسمانی در طول همه گیر و بیشتر.

Kamaru عثمان:

چگونه متفاوت است UFC جو بدون طرفداران ؟

آن متفاوت مبارزه یک مبارزه با شما به عنوان یک جنگنده با خودتان و زمانی که شما در حال مبارزه با کسی. گاهی اوقات شما می توانید نوع از گم شدن در آن زمانی که شما در یک استادیوم با 20000 نفر است. آن را می تواند بالا بردن شما و یا می توان آن را یک ضرر.

I miss [جو] و سر و صدا از طرفداران هنگامی که شما تحویل اتمام رابطه جنسی. اما در پایان روز نیست که نوسان عملکرد من در هر راه. زمانی که من آموزش شما نمی قطار با جمعیت است. وجود ندارد و در خارج از حواس او را پرت به جایی که من قفل شده است.

Kamaru Usman of Nigeria

Kamaru عثمان نیجریه | عکس های اعتباری: مایک روچ

به عنوان ورزشکاران شما در حال انتظار برای سفر به طور مداوم. در یک زمان مثل این شما را متقاعد اقدامات ایمنی?

دانا وایت (UFC رئیس جمهور) و این شرکت انجام داده اند یک کار شگفت انگیز از قرار دادن چیزی شبیه به این با هم. آن را باور نکردنی فقط برای دیدن احتیاطی که آنها در زمان. آن را دشوار است به را در یک اردوگاه آموزشی. من در زمان دور از من و من هرگز انجام می شود که قبل از اما من هم فقط ممنون به بخشی از این است.

تا کنون آزمایش شده است چهار بار. من خوشحالم که من بازگشت به خانه به دختر من COVID-رایگان.

چگونه می توانم شما احساس می کنید به عنوان یک ورزشکار مورد سیاه زندگی مهم نیست ،

به عنوان یک مرد سیاه و سفید, فقط دیده می شود از چیزهایی که در نظر گرفته شده برای سال, من خوشحالم که در آن آورده شده است به خط مقدم در حال حاضر. من فکر می کنم جهان واقعا خسته شده و آنها واقعا می خواهید تغییر دهید. بدیهی است که هر بیانیه ای که ما همچنان به همه چشم است که ما را به این وضعیت و توجه کمک می کند در یک راه برای حرکت ما به جلو به آرامی.

رز Namajunas:

آیا شما آماده برای جلسه در UFC 251 در طول این دوره دشوار?

این ذهنیت که می آید از آماده سازی و من فکر می کنم که بزرگترین تفاوت است. من همیشه می خواهید برای قرار دادن یک علامت تعجب در همه اجراهای. من صد در صد منظم و متمرکز فقط مطمئن شوید که من حق انتخاب در آن لحظات.

من متولد و دان. من فقط باید به خودم منظم اقامت برای 15 دقیقه و پایان خواهد خود را در حال حاضر در آن است.

آیا شما هر چیزی به غیر از آموزش برای حفظ مناسب است ؟ هر گونه مشاوره برای maintaing تناسب اندام در حالی که در خانه ؟

زمانی که قرنطینه اتفاق افتاده است, من متمرکز در باغ من و همچنین آموزش و کسانی که دو چیز واقعا به من یک تعادل در زندگی من است. از یک طرف من تمرکز بر روی از بین بردن حریف من, و در دیگر, من در حال رشد چیزی که من می خوردن و ارائه برای من و خانواده ام.

Rose Namajunas of the United States

رز Namajunas ایالات متحده | عکس های اعتباری: بودا مندس

تا آنجا که به ماندن در شکل می رود من همیشه فقط به انجام آنچه شما می توانید با آنچه شما کردم. سایه بوکس است که برخی از بهترین تمرینات است که شما می توانید دریافت کنید. ویتامین D است که فوق العاده مهم: گرفتن به آفتاب گرفتن برخی از هوای تازه… با ماسک.

آنچه در آن است مثل این است که یک ورزشکار زن در جهان MMA و UFC? چه جوانب مثبت و منفی ؟

من فکر می کنم جوانب مثبت هستند که ما برای اکثر محترم به عنوان مخالف به مانند سایر رشته های ورزشی و MMA است که قطعا چیزی است که هر کسی می تواند رسیدن به. آن است که بسیار سرد است که ما می تواند به سمت راست در کنار مردان در یک مردسالار ، من واقعا نمی توانم فکر می کنم از هر منفی در حال حاضر. من مطمئن هستم که وجود دارد این است که یک تن اما من سعی کنید به تمرکز بر روی آن بیش از حد.

سازمان دیده بان UFC Fight Night 174 زنده و منحصر به فرد تنها در SONY ده 2 و سونی ده 3 کانال در جولای 26 از 5:30 am

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>