HR Bhargava: ‘او یک نابغه در پوشش و ترفند عکاسی’

اشاره کرد Kannada film فیلمبردار SV Srikanth گذشت on May 8. Srikanth مشغول به کار در بیش از 70 فیلم و بهترین و شناخته شده برای کار خود را در حماسه Babruvahanaشامل Dr Rajkumar. Srikanth بود و کلام در گرفتن Rajkumar در دو نقش در یک قاب. Srikanth شناخته شده بود به عنوان یک استاد ترفند عکاس در طول یک دوره زمانی که گرافیک های غیر موجود.

برخی از دیگر آثار اشاره کرد عبارتند از: بهادر گندو, Ade Kannu, Na Ninna Bidalaare, Shravana بانتو, Edakallu Guddada Mele. Srikanth برنده کارناتاکا دولت جایزه بهترین فیلمبردار برای Gejje Pooje و Upasane. او دوست و همکار مدیر منابع انسانی Bhargava, شناخته شده برای فیلم هایی مانند Olavu Gelvau, Avala Hejje و Bhagyavantharuبه یاد می آورد که مرد پشت دوربین…

“Srikanth زندگی در مدرس. او یک دوست خوب دیگر فیلمبردار, Rajaram. Srikanth استفاده می شود به کار با طلایی استودیو. من مطمئن هستم اگر او به طور رسمی آموزش دیده در آپارات, اما من مطمئن هستم که او به دست آورد بسیار زیاد تجربه و دانش در کار است. در دهه 1960 Srikanth به عنوان شاخه مستقل فیلمبردار. آقا Srikanth بود که همیشه آرام و صبور. او با Puttanna Kanagal گسترده — برخی در نظر گرفته آن را دشوار است به کار با Puttanna او به عنوان یک استاد کار و یک کمال گرا.

در حالی که او تولید چند فیلم با Jayaram Rajkumar همکاری برادر بعد بر روی او متمرکز در فیلمبرداری. هنگامی که ما با هم کار می کرد من او را انتخاب کنید تا از خانه خود را و ما را از رانندگی کردن با هم به استودیو. من هنوز هم به یاد داشته باشید کار خود را در Húnsur Krishnamuthy را Babruvahana. من یک مدیر دانشیار و سپس ما با هم به کل فیلم. آن روزها وجود نداشت گرافیک. Srikanth شات همه چیز را بر روی دوربین خود را سه گانه پوشش و یا با استفاده از پنج ماسک. همه چیز را که شما را دیدم در صفحه نمایش ایجاد شده توسط Srikanth بر روی دوربین خود را. او یک نابغه در این و همچنین ترفند عکاسی.

پس از سال ها موفقیت او به آرامی به عقب نشینی به دلیل سن و سال او. به زودی او متوقف شد و کار به طور کامل. Í هرگز او را شنیده انتقاد دیگران و نه او تا کنون مورد انتقاد قرار گرفت و او هرگز حاضر هر کار از او پرسید:. اگر او را از دست رفته عمیقا کار خود را ادامه خواهد داد به زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>