هریتیک روشن و Sussane خان در حال زندگی با هم دوباره به شرکت پدر و مادر بچه ها در طول coronavirus مستند

ستاره بالیوود Hrithik Roshan روز چهارشنبه گفت که او همسر سابق طراح داخلی Sussanne خان به طور موقت نقل مکان کرد و از خانه او را به ماندن با این بازیگر به طوری که این دو می تواند همکاری پدر و مادر فرزندان خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Hrithik و Sussanne که دو پسر Hrehaan و Hridhaan و طلاق گرفته در سال 2014.

این جنگ ستاره به اشتراک گذاشته تصویر Sussanne در Instagram, نوشته,, “این غیر قابل تصور است برای من به عنوان یک پدر و مادر به فکر داشتن به توان جدا از فرزندان من در زمانی که این کشور تمرین مستند. آن است که دلگرم کننده برای دیدن جهان گرد هم می آیند به عنوان یک در این دوران عدم قطعیت و امکان از ماه اجتماعی فاصله و بالقوه مستندات برای چند هفته شاید.”

 

Hrithik گفت: در حالی که جهان در مورد مذاکرات بشریت در آینده هم او معتقد است که این نشان دهنده بیش از یک ایده “به خصوص برای پدر و مادر های حضانت کودکان خود را”.

“چگونه به نگه داشتن بچه ها خود را نزدیک به آنها را بدون نقض در حق دیگر که همچنین دارای یک برابر حق بود با خود کودکان است. این یک عکس از عزیز Sussanne (همسر سابق من) که تا به لطف داوطلب به طور موقت از حرکت از خانه خود را به طوری که فرزندان ما قطع نیست به طور نامحدود از هر یک از ما.”

“با تشکر از شما Sussanne بودن تا حمایت و درک در سفر ما از همکاری پدر و مادر. فرزندان ما بگویید داستان ما برای آنها ایجاد,” او نوشت.

این بازیگر افزود که او امیدوار است و دعا می کند که به منظور حفظ سلامت خود و عزیزان ما “همه ما پیدا کردن راه ما را به ابراز عشق و همدلی و شجاعت و قدرت با قلب باز.”

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک کامل مستند در سراسر کشور به مدت 21 روز از نیمه شب تصریح می کند که این لازم است برای یک نبرد سرنوشت ساز در برابر این بیماری همه گیر.

تعداد کل coronavirus موارد در هند صعود به 562 روز چهارشنبه با نه مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید