دولت که پاک پیشنهادی Hubballi-انکلا خط آهن به نظر می رسد که دست کم گرفت تعداد کل درختان خواهد بود که قطع در روند در حالی که نادیده گرفتن تنوع زیستی در این منطقه است.

راه آهن ادعا می کند که این پروژه شامل قطع 1.78 لاخ به 2.2 لاخ درختان. اما با توجه به گزارش ارائه شده توسط کمیته های تخصصی این ارقام ناخالص سبک شماری سهل گیری با توجه به بالا بودن تراکم تاج پوشش در طول مسیر تراز گسترش 168 متر.

این کمیته متشکل راجندرا Garawad دستیار بازرس کل جنگل NTCA بنگلور, دفتر منطقه ای, R. Gopinath مشترک مدیر (حیات وحش) و از MOEFCC و Kaushik بانرجی از حیات وحش, موسسه هند است. در گزارش ارائه شده به وزارت محیط زیست, جنگل و تغییرات آب و هوایی در ماه اوت سال 2018 است.

اعضای این کمیته انجام یک بازرسی سایت برای مطالعه زیست محیطی انشعابات این پروژه که مستلزم انحراف از 595.64 هکتار از زمین های جنگلی در کرور, Yellapur و Dharwad بخش. همچنین اشاره کرد که هزینه کل پروژه بود که آن را برای اولین بار اعلام کرد در سال 1997 ثابت شد در ₹483.15 کرور بود که بعد از تجدید نظر به ₹1,153.08 کرور و بیشتر تجدید نظر به ₹2,315.384 کرور و ایستاده در ₹3,750 کرور که در سال 2018 اما می تواند تشدید منیفولد به عنوان دوره بارداری از پروژه دهانه حدود 8 تا 10 سال است.

این گزارش با اشاره به این که تراز دلخواه از مسیر عبور از Ghats غربی جنگل و منطقه است که بخشی از Bedthi حفاظت رزرو (در Yellapur) نزدیک به دندلی Hornbill ذخیره حفاظت و واقع شده در بافر منطقه آنشی-دندلی ببر رزرو است که در حدود 6.5 کیلومتر از مسیر محور باشد.

خط راه آهن عبور می کند از طریق انواع مختلف از جنگل ها از جمله همیشه سبز و نیمه همیشه سبز و مرطوب شیری و خشک جنگل برگریز با تاج پوشش و تراکم. به طور کلی تنوع فلوريستيک شامل 43 خانواده 106 جنس و 134 گونه از درختان و 58 خانواده 128 جنس و 146 گونه های چوبی و زمین گیاهان درختچه ها و بازسازی درخت سهام. همچنین بالاترین درصد از درختان همیشه سبز گزارش شده از Vajralli-Birgadde روستاهای Yellapur taluk طبق نویسندگان این گزارش است. آنها با اشاره به این که جنگل ها در طول پروژه پیشنهادی منطقه غنی از جانوران به نمایندگی از 29 گونه از پستانداران 256 گونه از پرندگان 8 گونه از خزندگان و 50 گونه از پروانه ها. “اکثر پستانداران متعلق به سیاهه قرمز IUCN و بسیاری از آنها حفاظت شده تحت قانون حفاظت از حیات وحش سال 1972” می گوید ،

گونه های شناسایی شده در منطقه پروژه شامل ببر پلنگ خرس تنبل, گور sambar بررسي موس گوزن مشترک غول پرواز سنجاب تاپیر غول پیکر, سنجاب, هندی, غول سنجاب راه راه, hyena, شغال مشترک wolf, هند فاکس, هندی, جوجه تیغی مشترک خدنگ کوچک, هندی, خدنگ, خرگوش, مشترک langur و هند pangolin, در میان دیگران. این کمیته می ترسید که این خط راه آهن می تواند علت مرگ و میر حیات وحش آن را به عنوان قطع با فیل جنبش راهرو. در حال حاضر Dharwad, هلیل و Belagavi جنگل بخش به طور منظم شاهد حیات وحش و میر به علت برخورد قطار و یک وضعیت مشابه ممکن است غالب در Yellapur و کرور بخش می گویند نویسندگان.

از دیگر دلایل رد این پروژه حضور یک ADB-بودجه جاده بود که underutilised و پیش بینی کاهش در فعالیت های معدنی در منطقه خواهد شد که ارائه این پروژه کار برکنار شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی