Hubballi می شود دوم ویروس شناسی آزمایشگاه

دوم ویروس تحقیقات و آزمایشگاه تشخیصی (VRDL) راه اندازی شده است که در کارناتاکا موسسه علوم پزشکی (قدیم) در Hubballi و وزیر بزرگ و متوسط و صنایع و منطقه-در-مسئول Dharwad Jagadish Shettar افتتاح آن به طور رسمی در روز چهارشنبه.

صحبت به فشار افراد پس از افتتاح و بازرسی از امکانات آقای Shettar گفت Dharwad منطقه در حال حاضر دارای چهار آزمایشگاه است. “ما دو آزمایشگاه در قدیم و در حال حاضر یکی در Dharwad موسسه سلامت روان و مغز و اعصاب, علوم (DIMHANS). وجود دارد یک آزمایشگاه خصوصی راه اندازی شده در NMR اسکن مرکز. با هم این منطقه در حال حاضر می تواند انجام بیش از 1000 آزمون روزانه است.”

آقای Shettar گفت که در این آزمایشگاه به طور متوسط از 250 تست انجام می شود می تواند و می تواند نتایج داده شده ظرف 24 ساعت نتیجه امکان تشخیص سریع و درمان بیشتر.

تمام چهار آزمایشگاه های تعیین شده به عنوان در هر ICMR دستورالعمل و بر این اساس آزمون انجام شد. “با Hubballi بودن مهم مرکز پزشکی برای شمال کارناتاکا وجود دارد نیاز به اضافه کردن بیشتر به آزمایشگاه با توجه به ورود بیماران از مناطق مختلف. این موضوع در نظر گرفته شد تا با وزیر بهداشت و آموزش پزشکی وزیر و پس از آن مطرح شده در جلسه هیئت دولت. در نتیجه آزمایشگاه جدید را آغاز کرده است عملکرد شرکت” او گفت:.

جدید آزمایشگاه تنظیم شده است تا با کمک های مالی از وزارت آموزش پزشکی و کمک های تحت NDRF.

وزیر روشن است که هیچ جامعه گسترش در منطقه و در مقایسه با دیگر مناطق وضعیت در Dharwad بود نه غیر طبیعی. “دولت های منطقه است که با در نظر گرفتن تمام مراحل لازم است و من در بررسی این وضعیت به طور منظم. وجود دارد مقدار زیادی از آگاهی در حال حاضر در روستا نیز که نشانه خوبی است”, او گفت:.

معاون کمیسر Dharwad Deepa M. مدیر قدیم Ramalingappa Antaratani پزشکی, سرپرست Arunkumar Chavan و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>