هیو جکمن در مذاکرات به بازی انزو فراری در مسابقات درام ‘فراری’

ستاره هالیوود هیو جکمن است که در مذاکرات به بازی فراری انزو فراری موسس مایکل مان آینده مسابقه درام.

با عنوان “فراری” این فیلم بر اساس براک یاتس ” کتاب “انزو فراری — انسان و ماشین” گزارش انواع.

این اسکریپت در اصل نوشته شده توسط اواخر تروی کندی مارتین از “شغل ایتالیایی” شهرت شده است و دوباره توسط مان.

این فیلم در سال 1957 زمانی که فراری زندگی — هر دو در مسیر و در خانه شروع به سقوط از هم جدا. شرکت او و همسرش لورا ساخته بود تلاش شد و طوفانی ازدواج شده بود را از مرگ پسر خود را دینو و رابطه او با لینا Lardi کسی که با او تا به حال یک پسر دوم پیرو.

در ضمن فراری بود در حال آماده شدن برای خسته کننده و خطرناک در سراسر ایتالیا Mille Miglia.

STX توزیع این فیلم در بریتانیا و ایرلند با آمازون eyeing خاص حقوق بین المللی. عکاسی اصلی است که انتظار می رود برای شروع در بهار 2021.

“‘فراری’ داستان یک تابستان در سال 1957 زمانی که همه نیروهای پویا در انزو فراری را در زندگی به عنوان اشتعال و فرار به عنوان اتومبیل های مسابقه او می سازد — برخورد می کنند. “مان به ارمغان خواهد آورد شور و شوق خود را برای فوق العاده شخصیت های زنده و جهان خطرناک از مسابقات موتور در 1950s به ایجاد یک حماسه تجربه سینمایی” STX در بیانیه ای گفت.

مان تولید خواهد شد از طریق شرکت تولید خود را رو به جلو پاس همراه با “Birdman” تولید کننده جان Vrybalko, Lars Sylvest, Thorsten شوماخر, گرت غرب و نیلس Juul.

جالب, James Mangold که به کارگردانی جکمن نهایی تفرج به عنوان X-Men Wolverine mutant در “لوگان”, گروگان 2019 مسابقه درام “فورد v فراری”. ایتالیایی بازیگر Remo Girone بازی فراری در فیلم.

این فیلم حول دشمنی بین هنری فورد دوم و انزو فراری به عنوان آنها هر دو رقابت را به نفع خود لومان در مسابقات قهرمانی جهان در فرانسه در سال 1966.

“فورد v فراری” بازیگران Christian Bale, و, مت دیمون, برنده اسکار بهترین ویرایش فیلم و ویرایش صدا دسته بندی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>