صدها نفر از دانشمندان می گویند coronavirus است هوابرد بپرسید که برای تجدید نظر و توصيه ها: گزارش رسانه های

صدها نفر از دانشمندان می گویند شواهدی وجود دارد که رمان coronavirus در ذرات کوچکتر در هوا می تواند آلوده مردم و فراخوان سازمان بهداشت جهانی به تجدید نظر در توصیه های نیویورک تایمز گزارش روز شنبه.

این که گفته coronavirus گسترش بیماری در درجه اول از فرد به فرد از طریق قطرات کوچک از بینی و یا دهان که اخراج هنگامی که یک فرد با COVID-19, سرفه, عطسه یا صحبت می کند.

در نامه سرگشاده ای به آژانس که پژوهشگران را برای انتشار در یک مجله علمی در هفته آینده 239 دانشمندان در 32 کشور برشمرد شواهد نشان ذرات کوچکتر می تواند آلوده مردم نیویورک تایمز گفت.

که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از رادیو فردا.

آیا انجام شده توسط قطرات بزرگ که زوم از طریق هوا پس از یک عطسه یا بسیار کوچکتر بازدم قطرات است که ممکن است سرش طول یک اتاق coronavirus است منتقله از طریق هوا و می تواند آلوده مردم هنگامی که استنشاق دانشمندان گفت: با توجه به NYT.

 

اما آژانس بهداشت گفت: مدارک و شواهد برای این ویروس بودن هوابرد بود قانع کننده نیست با توجه به NYT.

“به خصوص در چند ماه گذشته ما بوده است بیان کرد: چندین بار است که ما در نظر هوابرد انتقال به عنوان امکان پذیر است اما قطعا پشتیبانی نمی جامد و یا حتی پاک کردن شواهد” دکتر Benedetta Allegranzi این که ویژگی های رهبری از عفونت پیشگیری و کنترل شد به نقل از به نقل از نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>