شکار توسط یک ویروس نادیده گرفته شده توسط دولت

بعد از کار مستقیم برای 12 ساعت Everaldo Fonseca, 62, عجله برای دیدن همسر خود را در یک بیمارستان در گروتی در ریو گراند د سول دولت است. در طول شب به عنوان او نشسته و توسط خود بیمار همسر, تخت, پرستار تلفن رفت و گم شده است. به زودی جمعیت شکل گرفته در اطراف دراز و باریک و سیاه ، او کشیده و مورد ضرب و شتم به عنوان همسر او زد و پس از او و فرو ریخت. چند ساعت بعد پرستار یافت تلفن در دفتر او و “عذر خواهی کرد” به آقای Fonseca برای هر گونه “سوء تفاهم”. در آن زمان همسر او مرده بود. “حتی یک سگ سزاوار به رفتن را از طریق این… من فکر می کردم چیزهایی مانند این اتفاق می افتد 50 یا 100 سال پیش گفت:” آقای Fonseca. “آنها به ما گفت که مردم سیاه و سفید هستند و نه شهروندان.”

به عنوان coronavirus roars از طریق برزیل با یک مورد مرگ و میر آن نژادی گسل خط تند. در میان سیل اخبار در مورد این ویروس نیز آلوده کرده است که 92,000 کشته و از 6400 نفر تا کنون, فریاد یک فقیر مرد سیاه و سختی ساخته شده سرفصل.

اما این اعداد پنهان کردن حقیقت ناخوشایند: این ویروس که در کشتار مردم سیاه و سفید در اعداد بزرگ; و آنها را تحت فشار قرار دادند به آستانه توسط دولت است.

مانند در آمریکا به این ویروس کشنده است که ساخت یک تمایز بر اساس نژاد در برزیل بیش از حد. با توجه به وزارت بهداشت داده این ویروس کشنده تر در میان سیاه و سفید و قهوه ای مردم که در قالب 52% از جمعیت. در حالی که این گروه شکل فقط 23 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری به عفونت آنها حساب برای 35 درصد از مرگ و میر. با سفید پوستان با توجه به آمار دولت, وضعیت مخالف است: 73 درصد از موارد بستری اما 62 درصد از مرگ و میر. “سیاه و قهوه ای به طور کلی بدتر وضعیت اجتماعی. این جمعیت است که اغلب دچار سوء تغذیه نه نظارت پزشکی و بیشتر احتمال دارد که دیگر شرکت morbidities گفت:” پاتریشیا توارث یک عمر متخصص در سائو پائولو.

در حالی که سیاه پوستان (آفریقایی-برزیلی) و قهوه ای (ترکیبی از آفریقایی ها و اروپایی ها) تشکیل می دهند که اکثریت برزیل جمعیت آنها بیشتر در مناطق فقیر در حاشیه شهر است. به عنوان ویروس آورده بود در اینجا با بالا و طبقه متوسط مردم که در سفر خارج از کشور در طول همه گیر ترین قربانیان هنوز سفید است. اما عفونت به trickling پایین سریع به خصوص در سائو پائولو. با توجه به مطالعه انجام شده توسط دانشکده علوم پزشکی بین نژادهای زندگی در سائو پائولو “که 62 درصد بیشتر احتمال مرگ ناشی از COVID-19 از سفیده”.

گسترش در سراسر متحده

برزیل گزارش اول خود را COVID-19 مورد در سائو پائولو در فوریه 25. برای چند هفته این ویروس منتشر شده تنها در مناطق غنی. اما در دو ماه گذشته تنها با 50 درصد از جمعیت تمرین های اجتماعی جداسازی ویروس در سراسر ایالات و شهرستانها و حمله به جوامع فقیر در حاشیه. یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته توسط سائو پائولو شهردار نشان داد دو خطرناک گرایش: محلات با بالاترین تعداد مرگ و میر شد تمام واقع در حاشیه که در آن خانه های کوچک بسته بندی شده از نزدیک در امتداد کوچه های باریک و بسیاری از قربانیان در این مناطق بیش از 40 و کمتر از 60 سال سن داشتند. “ما نمی ماسک. ما نمی توانیم تمرین انزوای اجتماعی به عنوان ما نیاز به بیرون رفتن و کار می گوید:” ادسون مورنو, 34, یک تکنسین کامپیوتر است که زندگی در یک جامعه در سمت شرق. “مردم شده اند و ایستادن در صف های طولانی در خارج از بانک ها برای ساعت به 150 دلار کمک وعده داده شده توسط دولت است. شما نمی توانید به پول, اما شما خواهد شد این ویروس هستند.”

برزیل تا به حال بیش از 11 میلیون بیکار مردم قبل از COVID-19 بحران است. یکی دیگر از شش میلیون نفر افزوده شده و این رقم به عنوان اقتصاد خود را به جنوب می رود. میلیون ها نفر از جان گذشته برای برخی از کمک. بعد از لرزشی دولت فدرال تصمیم گرفت در ماه گذشته به اعطای 220 دلار به خانواده های فقیر. تنها نیمی از این پول رسیده نیازمندان به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro تاخیر در ثبت سفارش و مشکلات فنی مسدود انتقال پول است. “رئیس جمهور این است که ما را مجبور به کار با انکار کمک. Bolsonaro نگه می دارد گفت: دولت ندارد پول است. آنها هرگز پول برای مردم سیاه می گوید:” آقای مورنو.

به عنوان اگر برای اضافه کردن توهین به جراحت آقای Bolsonaro در روز دوشنبه ملاقات فدرال کنگره که پسر انجیلی مبلغ و بالا خزانه افسر به بحث در مورد چگونه به “شکستن” به کلیسا در بدهی های خود را. به پروتستان های انجیلی را کمتر از 30 درصد جمعیت برزیل اما فرم اصلی آقای Bolsonaro سیاسی پایه. گروه های مرتبط با برخی از این کلیساها متهم شده اند حمله آفریقایی-برزیلی, سایت های مذهبی. در سال 2019 پس از آقای Bolsonaro فرض ریاست جمهوری وجود دارد سنبله در جرایم ناشی از نفرت به بیش از 100 جمله عبادتگاه آمد و مورد حمله قرار گرفت. به عنوان COVID-19 شکار آنها در برزیل نژادهای نادیده گرفته شده توسط خود دولت است.

Shobhan Saxena یک روزنامه نگار مستقر در سائو پائولو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>