طوفان هانا بازدید south Texas coast در حال حاضر احاطه شده توسط COVID-19

طوفان هانا کوبیده جنوب تگزاس ساحل در شب شنبه با زوزه باد و موجی که دریا را تهدید یک منطقه گسترده ای در حال حاضر رقیب با شدید سنبله در coronavirus مرگ و میر.

هانا اولین طوفان برای سال 2020 اطلس طوفان فصل است که انتظار می رود بر خلاف هر گونه دیگر در حافظه اخیر است. مقامات را مجبور به رقابت با پناه و تخلیه مردم در حالی که همچنین حفظ اجتماعی فاصله پروتکل ها و دیگر بیماری همه گیر محدودیت.

توسط شب هنگام هانا را تاول بادها بودند پاره کردن تگزاس در نزدیکی سواحل کورپس کریستی. طوفان مرگبار خروش بود و انتظار می رود به آمار 300-منطقه مایل از خط ساحلی از شهر سارجنت در شمال به بندر منسفیلد در جنوب National Hurricane Center (NHC) گفت.

این NHC هوا که هانا خواهد از دست دادن بخار به آن منتقل داخلی در سراسر تگزاس و شمال شرقی مکزیک یک شبه به یکشنبه. اما طوفان می تواند تخلیه به سمت بالا 18 اینچ از بارش باران در این منطقه از طریق پنج شنبه. است که می تواند تهدید کننده زندگی فلش سیل در حالی که طوفان می تواند تخم ریزی گردباد در دشت های ساحلی.

Water splashes as cars move along Weslayan Street near Bissonnet, Saturday, July 25, 2020, in Houston.

آب پاشیده به عنوان ماشین حرکت در امتداد Weslayan خیابان در نزدیکی Bissonnet شنبه 25 ژوئیه سال 2020 در هوستون. | عکس های اعتباری: AP

هانا یک دسته 1 طوفان در پنج مرحله Saffir-Simpson مقیاس آمد در ساحل در Padre Island شنبه بعد از ظهر و بعد از آن ساخته شده یک دوم ریزش زمین در شرق کندی County, Texas.

“هر طوفان عظیم چالش” فرماندار تگزاس گرگ ابوت گفت: در طول یک شنبه جلسه توجیهی در مورد طوفان است. “این چالش پیچیده است و حتی شدید تر دیدن است که آن را فراگیر از طریق منطقه است که بیشتر به چالش کشیده منطقه در دولت برای COVID-19.”

ابوت صادر فاجعه اعلامیه برای 32 استان ها در تگزاس که در طوفان مسیر.

بعد از ظهر روز شنبه این طوفان در حدود 121 کیلومتری جنوب شهر کورپس کریستی بسته بندی حداکثر پایدار باد 138 kmph این NHC گفت.

“ترکیبی از یک خطرناک طوفان موج و جزر و مد باعث خواهد شد به طور معمول در مناطق خشک در نزدیکی ساحل به آب گرفتگی با افزایش آب در حال حرکت داخلی از خط ساحلی” میامی-بر اساس NHC گفت.

طوفان است و انتظار نمی رود به تاثیر نفت و گاز تولید می باشد. شرکت های انرژی باید نه تخلیه کارگران و یا تعطیل تولید خود را از خلیج مکزیک سیستم عامل به دلیل هانا.

کورپس کریستی شهردار جو مککمب شهروندان هشدار داد که در مناطق مستعد سيل به توجه coronavirus احتیاطی زمانی که تصمیم به تخلیه. “چند ماسک با شما از آنجا که شما ممکن است وجود دارد یک زن و شوهر روز اگر شما در سیل منطقه” مککمب گفت: با توجه به تریبون. “ما نمی خواهیم به افشای هر کسی در طول این طوفان است. … حتی زمانی که شما در خانه من پیشنهاد می کنم با پوشیدن یک ماسک اگر شما در شرایط شلوغ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>