طوفان هانا را تهدید می کند coronavirus زده جنوب تگزاس با خروش و بادها

هانا اولین طوفان 2020 اطلس فصل تنظیم شده به ریزش زمین در تگزاس ساحل در شنبه, تهدید یک ملت را COVID-19 نقاط داغ با موج طوفان و جاری شدن سیل.

طوفان واقع شده بود حدود 70 مایل (115 کیلومتر) جنوب شرق کورپس کریستی در تگزاس بسته بندی حداکثر پایدار باد 80 کیلومتر در ساعت (129 kph) در روز شنبه بعد از ظهر National Hurricane Center (NHC) گفت.

“ترکیبی از یک خطرناک طوفان موج و جزر و مد باعث خواهد شد به طور معمول در مناطق خشک در نزدیکی ساحل به آب گرفتگی با افزایش آب در حال حرکت داخلی از خط ساحلی” میامی-بر اساس پیش بینی گفت.

در Padre Island که در آن پیش بینی گفت: طوفان نیروی باد شد دریایی در بعد از ظهر شنبه pelting باران و قوی gusts باد بودند تاب درختان نخل و ساحل بود و در حال حاضر زیر آب با توجه به فیلم را در توییتر.

هانا می تواند علت “تهدید کننده زندگی گشت و گذار” و چند گردباد شبانه در تگزاس ساحلی دشت NHC گفت.

طوفان است و انتظار نمی رود به تاثیر نفت و گاز تولید می باشد. شرکت های انرژی باید نه تخلیه کارگران و یا تعطیل تولید خود را از خلیج مکزیک سیستم عامل به دلیل هانا.

هانا پیش بینی شده است به ساحل می آیند بین کورپس کریستی و براونزویل یک منطقه است که تلاش برای مهار شیوع COVID-19 در هفته های اخیر. موارد همراه دولت سواحل افزایش یافت و به ده ها هزار نفر و بیش از 400 نفر در کورپس کریستی شهر 325,000 در بیمارستان بستری شد با رمان coronavirus در روز جمعه با توجه به شهر داده است.

کورپس کریستی شهردار جو مککمب شهروندان هشدار داد که در مناطق مستعد سيل به توجه coronavirus احتیاطی زمانی که تصمیم به تخلیه تگزاس تریبیون گزارش داد.

“چند ماسک با شما از آنجا که شما ممکن است وجود دارد یک زن و شوهر روز اگر شما در سیل منطقه” مککمب گفت: با توجه به تریبون. “ما نمی خواهیم به افشای هر کسی در طول این طوفان است. … حتی زمانی که شما در خانه من پیشنهاد می کنم با پوشیدن یک ماسک اگر شما در شرایط شلوغ.”

روز جمعه ساکنان در چند تگزاس جوامع در Kleberg شهرستان جنوبی از کورپس کریستی بودند خواست به تخلیه خانه های خود را جلوتر از هانا ورود.

هانا دوم خواهد شد به نام طوفان اقیانوس اطلس فصل طوفان به ریزش زمین در کنار ایالات متحده در خلیج مکزیک پس از طوفان گرمسیری کریستبل آمار لوئیزیانا در اوایل ماه ژوئن است.

هانا می تواند به جاری شدن سیل تا 15 اینچ (38 سانتی متر باران در جیب جنوب تگزاس و شمال شرقی مکزیک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>