حیدرآباد انجمن کریکت ارائه می دهد استادیوم برای راه اندازی انزوا مرکز

در یک حرکت آن را نیز به طور غیر مستقیم انتقال یک پیام واضح و روشن است که وجود خواهد داشت هیچ IPL در این فصل, حیدرآباد, Cricket Association, منشی, R. Vijayanand در نامه ای به Telangana وزیر K. Chandrasekhara رائو در روز چهارشنبه ارائه شده به اجازه راجیو گاندی ورزشگاه برای راه اندازی انزوا مرکز coronavirus-بيماران مبتلا است.

زمان مناسب

“ما احساس می کنیم این است که زمان مناسب برای دادن چیزی به دولت و عموم مردم در بازگشت برای همه فوق العاده حمایت آنها بوده است گسترش به ما در طول سال” Vijayanand مطلع هندو در روز چهارشنبه.

“ما در حدود 40 اتاق است که می تواند تبدیل به کامل جداسازی بخش و با در نظر گرفتن مقدار زیادی از حافظه پارکینگ در دسترس در ورزشگاه که میزبان تمام cricketing مسابقات بین المللی و لیگ — ما فکر آن را ایده آل برای این مراکز” HCA وزیر اطلاع داد.

“این طرح به اتفاق آرا حمایت HCA جمهور Mohd. Azharuddin آپکس اعضای شورا و تمام وزرای امور وابسته به باشگاه” او گفت:.

“این یک واقعیت غیر قابل انکار است که Telangana شده است در خط مقدم و تنظیم به عنوان مثال برای دیگران به دنبال اقدامات برای جلوگیری از تهدید در جنگ-جای پا راه شما به عنوان وزیر شده اند با در نظر گرفتن مراحل تنظیم مثال برای دیگران” HCA رسمی گفت: در این نامه است.

“اعتقاد ما بر این است که تعهد اخلاقی ما در این ساعت از بحران به برخی از کمک به دولت است.

“ما بیش از شاد خواهد بود اگر HCA خدمات پی برای هر هدف دیگر در مبارزه با این ویروس مخوف” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید