Prepping برای شب زنده داری در حیدرآباد نیاز به بسیاری از شکیبایی در قالب پانسمان به nines بیرون رفتن غرقه شدن در nibbles از همه نوع دوستان و مخاطبین گرفتن در محیط و vibes خوب, داشتن یک یا دو نوشیدنی شاید در برخی از رسانه های اجتماعی اقدام… لیست در می رود. برای تلفن های موبایل خسته کننده, راست?

اما در حالی که این اتفاق می افتد یکی به درک عناصر طراحی است که به ایجاد منسجم محیط در یک محل است. رسانه های اجتماعی قطعا این تغییر برای بسیاری از باشگاه و resto-نوار معماران بر این باورند که یک تجربه بصری است که به عنوان مهم به عنوان صدا و مهمان نوازی.

نیها و Nitin Ganeriawal co-اجرای محبوب کانون جذب در جشن تپه. مباهات طولانی ترین نوار در حیدرآباد (از 40-به علاوه فوت) است که به اندازه کافی برای این باشگاه بلوز عمیق و سیاه پوستان است. به عنوان به زودی به عنوان شما گام به گام در چشم — با این حال inebriated — سرگردان خواهد شد به بزرگتر-از-زندگی 10-سنگ پای Garuda مجسمه پشت ماموت نوار.

The Garuda sculpture at Absorb, Jubilee Hills, Hyderabad

Garuda مجسمه سازی در جذب جشن تپه حیدرآباد | عکس های اعتباری: توسط آرایش

“این است که ما غرور و شادی می گوید:” نیها “و ما آن را به حال ساخته شده بر روی سایت توسط صنعتگران محلی.” در واقع می توانید ببینید که در کنده کاری های ظریف و پر جزئیات از Garuda بال و همچنین منحنی هشیاری از منقار و چنگال. در طول روز وجود دارد حل و فصل اما جذاب سوسو زدن در مورد ساختار اما در هنگام شب بنفش-آبی چراغ نوار بازی در برابر سنگ به نظر می رسد به عنوان اینکه Garuda می آید به زندگی است. قابل توجهی به هندو بودایی و جین اسطوره های Garuda قوت منفی و پی ریزی حفاظت, که می تواند اشاره به مراجعان بودن آرزو امن شب.

گرفتن عکس در مقابل Garuda در جذب تبدیل شده است کاملا چیز… پس از همه, آن را به اثبات است که شما در واقع محل در وهله اول. “من دوست دارم وقتی که فرهنگی قطعات مانند Garuda می توان مدرن می گوید:” Swapna ردی یک دانشجوی پزشکی است که می رود به جذب حداقل یک بار در ماه. “من نمی بینیم آن را به عنوان فرهنگی تخصیص بودجه به این دلیل که ارزش های خوب از Garuda می تواند به یک چماقی جلسه. شاید آن می تواند به ما یادآوری می کنند برای تصمیم گیری خوب!”

در امتداد همین خیابان است Farzi کافه که بسته بندی شده است تقریبا هر شب. داخل معماری ترکیبی از سنگ و فولاد در حالی که خارج ارائه می دهد یک نفس از هوای تازه… و یا به جای به عنوان بسیاری به عنوان یکی می توانید در مرکز جشن تپه. غنی سبز عمودی باغ را تبدیل به یک عجیب و غریب اما خوش آمدید, جاذبه های خود را سازگار با محیط زیست تجدید نظر شود.

The green walls at Farzi Cafe, Jubilee Hills, Hyderabad

دیوارهای سبز در Farzi, کافه, جشن تپه حیدرآباد | عکس های اعتباری: قلاب باف دسای

Sateesh Polkam مدیر کل در Farzi کافه می گوید: باغ فوق العاده نگاه هر دو در روز و در شب. “این تقریبا از 8000 فوت مربع و در زمان یک ماه کامل با تمام سیستم آبیاری جزئیات. همچنین عملکرد آن را به عنوان سرد بیرونی پاسیو با چند درجه است که مفید در تابستان. ما می خواستیم به ما کمی در دادن و ترویج این باغ آسان است و می فرستد یک پیام مثبت. به علاوه زمانی که همه چیز در این منطقه فاقد سبز, ما می خواستیم برای ایجاد یک فضا برای دقیقا همان است که.”

مالی منطقه مضحک با نام آن تبدیل شده است کاملا این باشگاه مالک زمین بازی با توجه به املاک و مستغلات در دسترس است. پس از همه, پس از چند ساعت بودن میز-محدود نزدیکی یک باشگاه ایده آل است برای اجازه دادن به رفتن. یکی از این اماکن است که منشور و آشپزخانه است که در حدود یک سال و پیر. در هفته-شب هنگامی که آن را کمی آرام می توان آن را anticlimactic برای رفتن وجود دارد. فضای وسیع داخل ساختمان تنظیم است که برای پر جمعیت تنها و هنگامی که این اتفاق می افتد ملک طول می کشد در یک دیوانه بود.

داغ مواد

  • فولاد ضد زنگ: مجسمه های ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام به علت سختی و مقاومت در برابر خوردگی
  • برنز: مورد استفاده در ایجاد مجسمه های برای قرن ها آن را به عنوان شکننده به عنوان مواد دیگر
  • Chryselephantine: برخی از جهان لوکس ترین باشگاه های استفاده از روکش طلا بر روی عاج و به خصوص برای اساطیری تم
  • انعطاف پذیر ‘شیشه’: انعطاف پذیر و شفاف اکریلیک, رنگ و نرم و مفتول آلومینیوم ایجاد مجسمه انتزاعی است که می تواند شکل گرفته و اصلاح شود. نمایش داده شده با یک منبع نور آنها ظاهر شیشه ای تشکیل شده.
  • کاج سفید: برش چوب کرده اند که اغلب به سفارش چوب مجسمه به استناد حس طبیعت است. کاج سفید شده است مورد علاقه برای کنده کاری و دوام پس از به پایان رسید.

منشور معماری باعث می شود بسیاری از trippy نوع از باشگاه ها با استفاده از چراغ ها و فن آوری است. حلق آویز از سقف خوشه ای از حلقه های متحد المرکز با اندازه های مختلف همه با چراغ چشمک زن در الگوها و توالی. چراغ عمل و خودکار در زمان های مختلف از طریق یک شب خاص به مکمل تجربه موسیقی. معمولا آن است که دلسرد به پوشیدن عینک آفتابی در یک کلوپ شبانه اما برای این فلاش تجربه آن است که ارزش پوشیدن یک جفت هنگامی که آن را می شود کمی بیش از حد شدید. به جای استفاده از یک روش ساده نشان می دهد-قطعه این تیم در منشور تضمین کرده اند که فضای تعاملی از سقف به کف.

یاش Agarwal یک مهندس مالی منطقه را دوست دارد به تماس خود را ‘یک عضو وفاداری” در منشور. “الهام بخش است هنگامی که کسب و کار نیز با داشتن یک انفجار با آنچه که آنها خود را ایجاد کرده اند” او می گوید: “از آنجا که من می بینم بسیاری از باشگاه صاحبان کاهل در مورد یک بار اموال خود را در حال اجرا است اما این تیم می خواهد برای بالا بردن آن است. حلقه ای از نور است و یک انتخاب عالی; من آن را دوست دارم هنگامی که چراغ فلش مطابق با باس قطره در یک EDM شب.”

بنابراین دفعه بعد شما در یک باشگاه را هماهنگ با محیط اطراف خود است. نقش معماران در کاباره ها رشد کرده و گاهی اوقات آن را می شود حتی یک نقطه از غرور و افتخار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی